Anglų kalbos kursai Didžiojoje Britanijoje

Jei tik turite galimybių, būtinai išvykite į anglų kalbos kursus, vykstančius Didžiojoje Britanijoje. Geriausia kalbos mokytis natūralioje aplinkoje – kur bendraujama ne tik paskaitų metu, bet ir kasdienėse situacijose, pavyzdžiui, vykstant viešuoju transportu į paskaitas, apsiperkant parduotuvėje, laisvalaikiu ir t. t.

Pagrindinė informacija apie anglų kalbos kursus Didžiojoje Britanijoje

Anglų kalbos kursų trukmė – nuo 1 iki 5 savaičių. Galite rinktis pageidaujamos trukmės kursus, tačiau visuomet atkreipiame dėmesį, jog geresnių rezultatų pasieksite pasirinkę ilgiau trunkančius kursus. Kursai vyksta visus metus. Mokomasi darbo dienomis, o savaitgaliai skirti poilsiui ar kelionėms po Didžiąją Britaniją, kurių metu taip pat galima patobulinti kalbinius įgūdžius.

Kursų intensyvumas pasirenkamas atsižvelgiant į visos grupės poreikius. Mokymai kasdien gali trukti nuo 2 iki 8 akademinių valandų. Kiekvienam kursų dalyviui parenkama jo anglų k. žinių lygį atitinkanti programa:

  • Galima pasirinkti bendrinius anglų kalbos kursus, kurių metu tobulinamas žodynas, skatinant kuo daugiau bendrauti angliškai, įveikiant kalbėjimo baimę. Kursai paįvairinami klausymo, skaitymo, įvairiomis interaktyviomis užduotimis. Gramatikos subtilybės perteikiamos paprastai, suprantamai.
  • Organizuojami ir specializuoti anglų kalbos kursai, kuriuose daugiau dėmesio skiriama verslo temoms ar pasiruošimui tarptautiniams anglų k. egzaminams.

   Kursai rengiami tiek individualiai, tiek ir grupėje. Jie skirti tik suaugusiems asmenims.

  Anglų kalbos kursų didžiojoje Britanijoje kaina – nuo 500 Eur už 1 sav. Ji kinta priklausomai  nuo pasirinktos kursų  trukmės, gyvenamosios vietos ir kitų aplinkybių. 

Į kursų Didžiojoje Britanijoje kainą įskaičiuota:

apgyvendinimas (kursų dalyviai pagal pageidavimus ir galimybes apgyvendinimai šeimose, mokyklose įkurtame viešbutyje ir pan.); • skrydžių išlaidos (įskaitant ir lėktuvo bilietus); • draudimas, maitinimas; • visa mokomoji medžiaga; • tarptautinis kursų baigimo sertifikatas.

Anglų kalbos mokyklos „School of British English“ partneriai įsikūrę įvairiuose Didžiosios Britanijos miestuose – Londone, Čeltname, Bornmute, Kembridže, Bristolyje ir Margeite. Taigi pasirinktinai mokslus galite krimsti: • šalies sostinėje – britiškosios kultūros lopšyje; • kituose didmiesčiuose, kurių kiekvienas – savaip žavus; • mažesniuose, ramesniuose pajūrio miestuose, kuriuose dar geriau suderinsite mokymąsi ir poilsį. Jei atsakėme ne į visus Jūsų klausimus, maloniai kviečiame susisiekti su „School of British English“ administracija.

anglu kalbos vasaros stovykla