ANGLŲ KALBOS KURSAI GRUPĖJE

Užsirašykite į mokymus ir pradėkite laisvai bendrauti anglų kalba

Pildydami užklausą, jūs sutinkate dėl jūsų asmeninių duomenų apdorojimo.

Šnekamosios, verslo ar specializuotos anglų kalbos kursai padės Jums tobulinti kalbos įgūdžius ir laisvai bendrauti įvairiuose gyvenimo situacijuose. Siekiant gerai suprasti užsieniečių kalbą, taisyklingai bendrauti, būtina kalbėjimo praktika, gimtakalbių žmonių mentaliteto bei logikos srities supratimas. Šių įgūdžių Jūs išmokys School of British English dėstytojai.

MOKYMŲ NAUDA

Karjeros galimybės

Siekiant dalyvauti tarptaunėje knferencijoje,parodoje, vykti į užsienio komandiruotes, vesti derybas su užsieniečiais, reikalngas aukštas anglų kalbos žinių lygis ir plati bendravimo praktika.Vis dažniau darbdavio parašytame darbo skelbime minima užsienio kalba – ypač tiems, kam teks dirbti su užsienio klientais: transportas, logistika, IT, ar galiausiai net suvenyrų pardavėjai Pilies gatvėje. Įdomu ir tai, kad net jeigu konkrečiai tame darbe ir nereikia anglų kalbos, bet jei jūsų CV papuoš eilutė apie anglų kalbos mokėjimą, tai gali netiesiogiai jums pridėti pliusą prieš konkurentus, nes parodys jus kaip labiau visapusiškai išsilavinusį žmogų.

Gyvenimas užsienyje

Pats paprasčiausias ir tiesioginis pavyzdys. Jei tenka bent kažkiek pabuvoti užsienio šalyse, kur kalba angliškai, tai be kalbos labai sunku: paklausti kelio, įsigyti traukinio bilietus, užsisakyti maisto kavinėje – tai tik kelios situacijos, iš kurių be kalbos išsisukti gana sudėtinga. Nepamirškite ir to, kad angliškai galėsite bent kažkaip susikalbėti ir tose šalyse, kur anglų nėra gimtoji kalba – visgi tai neoficialus pasaulio kalbų standartas bei verslo kalba visame pasaulyje.

Praplėsite akiratį

Visada malonu žiūrėti filmus originalo kalba – bet koks vertimas kažkiek iškraipo prasmę, nes tiesiog neįmanoma rasti 100% atitikmenų visiems frazeologizmams, o tuo labiau perteikti intonaciją – juk dažnai vertėjai kalba beveik vienu tonu visą filmą. Kalbant apie TV serialus – į Lietuvą atėjo mada siųstis serialus internetu ir žiūrėti juos daug anksčiau, negu kažkuri lietuviška televizija įsigys teises į tą jau pasenusį sezoną ir dar jį deramai (galbūt) išvers. Taigi, vėlgi – jei norite žiūrėti naujausias serijas, be anglų kalbos – nė pro kur.

Bendravimas su užsieniečiais

Jei turite planų kurti savo verslą, tai niekada negalite žinoti, kada verslas gali išaugti iki tarptautinio lygio – partneriai, konferencijos, derybos, debatai – ir visa tai su užsienio verslininkais. Tikriausiai, nenorite patikėti svarbių sprendimų vertėjams ar kažkokiems atstovams.Valstybės sienos seniausiai neriboja mūsų bendravimo galimybių: Šiuolaikiniame pasaulyje daugelis susipažįsta, dirba, draugauja su užsienio šalies piliečiais.

Studijų galimybės

Norint rezultatyviai ir kokybiškai studijuoti aukštojoje mokykloje, negalima apsiriboti lietuviškomis knygomis. Būtina domėtis ir užsienio autorių specifine literatūra, ypač technologinėse ar medicinos specialybėse – ten, kur mokslas užsienyje būna stipriai labiau pažengęs, negu Lietuvoje. Tad šiuo atveju reikia ne tik mokėti anglų kalbą, bet ir specializuotis būtent toje srityje, kurią studijuojate ar ketinate studijuoti.

KAIP VYKSTA MOKYMAI?

Prieš mokymus nustatome anglų kalbos lygį. Atsižvelgiant į Jūsų lūkesčius ir tikslus padedame pasirinkti mokymosi programą ir grupę. Optimizuoto mokymosi dėka sumažinsite laiko ir pinigų sąnaudas bei pasieksite geriausią rezultatą.

Optimali programa

Parengsime Jums optimalią mokymosi programą kuri atitiks kalbos žinias. Galėsite mokytis Jums pritaikytu tempu, visa mokymosi medžiaga bus aiški ir naudinga.

Mokymosi medžiaga

Mokymosi metu naudojame geriausius ir pasaulyje pripažintus anglų kalbos vadovėlius (Oxford, Cambridge, Pearson, Macmillan). Užsiėmimuose visada papildomai naudojame dalijamąją medžiagą (vyksta diskusijos, žaidimai, video-audio medžiaga, specialios interaktyvios užduotis).

Mažos grupės

Grupė buna iki 6 žmonių. Užsiėmimuose dėstytojas kiekvienam skirs pakankamai laiko, padės įveikti sunkumus bei paaiškins klaidas.

Anglų kalbos naudojimas

99 proc. užsiėmimų vyksta anglų kalba. Lavinama šnekamoji praktika. Kiekvienas užsiėmimas suplanuotas taip, kad Jūs lengvai peržengtumėte ,,kalbos barjerą" ir galėtumėte įgytas žinias naudoti kasdieniame gyvenime.

Sertifikatas

Pasibaigus mokymams išduodame pažymėjimus.

Kurso trukmė ~ 3,5 mėn.

 • Kaina: 220 eurų. Yra galimybė mokėti dalimis.
  Mokymų trukmė 50 akademinių valandų.
  Lygiai: begginer, elmentary, pre-intermediate, intermediate, upper intermediate
  Tvarkaraštis: du kartus per savaitę po dvi akademines valandas
  Grupė: iki 6 žmonių.
  Išduodamas pažymėjimas

Kviečiame į nemokamą konsultaciją