Anglų kalbos kursai Prancūzijoje ir JAV

Anglų kalbos kursai Prancūzijoje ir JAV – puiki galimybė ne tik išmokti anglų kalbos, bet ir pakeliauti, susipažinti su kitų šalių kultūromis, užmegzti naujas pažintis ir turiningai praleisti laiką.

Abiejose šalyse kursai organizuojami mokyklinio amžiaus vaikams nuo 8 m. ir suaugusiesiems.

Kursai gali būti bendriniai arba specializuoti, t. y.  orientuoti į verslo anglų kalbą arba pasiruošimą tarptautiniams anglų kalbos egzaminams.

Kursų programa parengiama atsižvelgiant į dalyvių anglų k. žinių lygį: organizuojami kursai tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems vartotojams. Anglų k. žinių lygis nustatomas prieš tai išlaikius specialų testą. Kursų turinys parengiamas ypač kruopščiai: orientuojamasi į ilgalaikį išmokimą ir siekiama, kad kiekvienam kursų dalyviui būtų įdomu, nes tik tai leidžia sėkmingai tobulėti.

Kursai vyksta tik darbo dienomis, daugiausiai rytą arba dienos metu, tad likusį laiką ir savaitgalius galite skirti kelionėms ir miestui ar šaliai artimiau pažinti.

Anglų kalbos kursų Prancūzijoje ir JAV kaina (su apgyvendinimu, maitinimu, mokomąja medžiaga ir kt.) – nuo 700 Eur už 1 savaitę. Minimali kursų trukmė – 7 d., bet galima rinktis 2–5 sav. trukmės kursus. Nepilnamečiai asmenys į kursus gali vykti su lydinčiuoju asmeniu.

Anglų kalbos kursai Prancūzijoje

Nustebsite, bet į Prancūziją galima vykti mokytis ne vien tik prancūzų, bet ir… anglų kalbos. Neseniai „School of British English“ užmezgė ryšius su geriausiomis Prancūzijoje įsikūrusiomis anglų kalbos mokyklomis. Jei domitės prancūzų kultūra ir seniai svajojote aplankyti svajingąjį Paryžių, tačiau laiką norite praleisti naudingai ir įdomiai, suskubkite registruotis į anglų kalbos kursus.

Mūsų partneriai Prancūzijoje įsikūrę Paryžiuje, Nicoje ir Lione.

Anglų kalbos kursai JAV

Pasirinkusiems JAV kursai vyksta Niujorke,  Braiton Byčo rajone. Niujorkas – vienas didžiausių pasaulio miestų, JAV verslo, mokslo, prekybos, kultūros ir laisvalaikio centras.

Anglų kalbos kursai JAV padeda itin greitai patobulinti kalbos žinias, o gyvas bendravimas laisvalaikiu leidžia dar greičiau peržengti kalbos barjerą. Niujorke anglų kalbos būsite apsupti net 24 val. per parą!

Pasirinkusiems anglų kalbos kursus užsienyje padėsime sutvarkyti visus formalumus, reikiamus dokumentus ir atsakysime į visus aktualius klausimus.