Anglų kalbos kursai moksleiviams

            Verta išbandyti: „School of British English“ pirmoji pamoka nieko nekainuoja, o anglų kalbos mokymasis gali tapti nauju prasmingu laisvalaikio užsiėmimu!

KURSAI Moksleiviams

Z kartos vaikai mokosi tik tuomet, jei jie motyvuojami ir jiems įdomu. Todėl anglų kalbos kursai moksleiviams pasižymi įdomiu, įvairiapusiu turiniu: kursų metu ne tik studijuojami vadovėliai, bet ir diskutuojama, bendraujama poromis, klausomasi įrašų, žiūrimi filmukai, ruošiamos prezentacijos, žaidžiami žaidimai ir pan.

Šių anglų k. dėstytojai yra sukaupę pedagoginę darbo su jaunais žmonėmis patirtį, žino, ko reikia, kad anglų kalbos kursai būtų produktyvus, naudingi ir, svarbiausia, įdomūs jauniems žmonėms.

Mokiniai, lankantys kursus, įvertina realią jų naudą ir suvokia, jog mokosi ne dėl aukštesnio pažymio, bet dėl realių žinių ir platesnių galimybių.

Anglų kalbos kursų moksleiviams tikslai ir nauda

Kursų metu daugiau dėmesio skiriama kalbėjimui. Mokyklose nemažai mokinių, bijodami suklysti, per anglų kalbos pamokas kalbėti tiesiog nedrįsta, o tarp gausybės užduočių didelėse klasėse kalbėjimui dažnai net ir nebelieka laiko.

Taip pat kursų metu mokiniai lavina gramatikos, jos realaus naudojimo įgūdžius. Per klausymo užduotis klausomasi anglakalbių žmonių pasakojimų, dialogų kasdienėse situacijose.

Kursų metu, mokydamiesi nuosekliai, mokiniai sukaupia naujų žodžių ir frazių bagažą.

Po kursų moksleiviai geriau išmoksta gramatikos, laisviau komunikuoja anglų k. pamokose, jiems tampa lengviau mokytis su visa klase, likviduojamos spragos ir kt.

Verta išbandyti: „School of British English“ pirmoji pamoka nieko nekainuoja, o anglų kalbos mokymasis gali tapti nauju prasmingu laisvalaikio užsiėmimu!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .