Anglų kalbos kursai paaugliams

 

Maži vaikai, augdami daugiakalbėje aplinkoje, vėliau gali tobulai įvaldyti net kelias kalbas ir visomis jomis kalbėti lyg gimtąja. Mokslinių tyrimų duomenimis, ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai – itin imlūs užsienio kalboms. Todėl „School of British English“ paruošė specialius kursus vaikams.

Į anglų kalbos pamokas kviečiame vaikučius nuo 6 m., naujai atrandančius užsienio kalbų pasaulį, ar jau turinčius anglų k. pagrindus vyresnius vaikus.

Anglų kalbos kursų moksleiviams programa

Anglų kalbos kursai paaugliams (10–14 m. arba 5–8 kl.)

Paaugliai jau kiek intensyviau mokomi gramatikos, pašalinamos jau atsiradusios spragos, stiprinami bendravimo anglų kalba įgūdžiai – diskutuojama aktualiomis visuomeninėmis temomis, daugiau dirbama grupelėse, atliekamos su klausymu susijusios, kūrybinės taikomosios užduotys, įvairūs projektai. Anglų kalbos kursuose dirbama nedidelėse grupelėse, tad dėmesio skiriama kiekvienam mokiniui.

Anglų kalbos pamokos vaikams ir paaugliams orientuotos į kiekvieno įgūdžius: prieš prasidedant kursams, nustatomas individualus anglų k. lygis. Kursai vyksta patogiu laiku dienos metu, o pirmoji – bandomoji – pamoka nieko nekainuoja!

Anglų kalbos mokyklėlė šeštadieniais

Anglų kalbos kursai vaikams mokykloje “School of British English“ vyksta ir šeštadieniais. Čia taip pat visi mokinukai suskirstomi pagal anglų k. mokėjimo lygį. „English Club“ mokyklėlėje yra dvi grupės, skirtos 6–9 ir 10–14 m. vaikams. Tai puiki proga mažiesiems mokinukams smagiai ir naudingai praleisti šeštadienio rytmetį arba ankstyvą popietę.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .