Anglų kalbos kursai suaugusiems

Su mumis bendrausite laisvai!

Bendrauti anglų k. prireikia vykstant dirbti į užsienį, keliaujant, bendraujant su užsienio partneriais ir daugelyje kitų situacijų. Daugelis darbdavių, verslo pasaulio atstovų anglų kalbos mokėjimą traktuoja nebe kaip privalumą, bet kaip būtinybę.

Statistikos duomenimis, beveik pusė mokančiųjų anglų kalbą – 15–29 m. jaunimas. Tačiau pradėti mokytis anglų kalbos – niekada nevėlu: tai įrodo sėkminga „School of British English“ vyresnio amžiaus mokinių patirtis.

Anglų kalbos kursai suaugusiems – galimybė siekti tikslų ir realizuoti svajones, tuo labiau, kad kursai vyksta patogiu metu: anksti rytą , dienos metu arba vakarais, tad darbą, kitas kasdienes veiklas ir anglų kalbos mokymąsi suderinti – dar paprasčiau

Mokytis kalbos verta ir naudinga nepriklausomai nuo amžiaus. Suprantama, kad šiais laikais įsilieti į darbo rinką be anglų kalbos yra labai sunku, tad papildomas jos tobulinimas labai vertinga investicija. Juolab, tinkama mokymosi strategija padės pasiekti puikių rezultatų nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus. Svarbiausia – pasiryžti ir kiekvieną dieną bent jau po valandą paskirti mokymuisi. Tokiu atveju patobulinus kalbą galite ieškoti darbo tarptautinėje įmonėje, galiausiai, galite paprasčiau keliauti, kadangi didžiojoje dalyje pasaulio šalių susikalbėti anglų kalba yra paprasta.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: mokymosi metodika

Prieš prasidedant kursams kiekvienas mokinys atlieka anglų kalbos testą lygiui nustatyti. Testas padeda įvertinti mokinio žinias ir pagal tai parinkti tinkamą grupę. Neatlikus testo rizikuojama kartoti jau įgytą informaciją arba pakliūti į geriau kalbą mokančiųjų gretas: ir vienu, ir kitu atveju gausite mažiau naudos. Kalbos lygio nustatymo testą sudaro 40 užduočių. Anglų kalbos lygio nustatymo testas padeda identifikuoti ir spragas, o kursų metu skirti daugiau dėmesio joms pašalinti.

Atsižvelgiant į mokinių poreikius, mokymosi tikslus ir galimybes sudaroma anglų k. mokymo programa. Naudojama atestuota ir sertifikuota mokymų medžiaga, naujausi vadovėliai ir kt. Kursus veda aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai: „School of British English“ ypač daug dėmesio skiria personalo atrankai, todėl kursus veda patyrę mokytojai.

Kursų metu mokomasi nuosekliai, trumpai pakartojama informacija, įgyta ankstesnėse pamokose, mokoma asociacijų principu, kai nauja informacija siejama su jau įgytąja. Kuriama nuosekli ir rezultatus užtikrinanti mokymo sistema.

„School of British English“ nežada, kad anglų kalbos išmoksite per 30 ar 100 dienų, tačiau užtikrina profesionalų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį anglų k. mokymąsi.

Norintieji greičiau išmokti anglų kalbos, dėmesio turėtų skirti ir mokymuisi savarankiškai: ne tik atlikti namų darbus, bet ir ieškoti kuo daugiau galimybių bendrauti anglų kalba, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, skaityti literatūrą ir t. t.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: žingsniai

  • Anglų kalbos kursai gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Tik reikia įvertinti, ar tikrai esate pasiruošę mokytis. Galimybės – atviros, tad priimkite jas.
  • Pirmiausia bus įvertinamas Jūsų anglų kalbos lygis ir nustatomos tiek Jūsų silpnosios, tiek Jūsų stipriosios kalbos mokėjimo vietos. Priklausomai nuo situacijos specialistai pateiks Jums rekomendacijas. Pradedant tobulintinomis vietomis ir tęsiant link to, ar geriausia yra mokytis individualiai, ar grupėje. Žinoma, būtinai su kiekvienu mokiniu yra aptariami jo poreikiai. Juk vienų anglų kalbos žinių reikia keliaujantiems, kurie nori susikalbėti apie buitinius dalykus, ir visiškai kitų tiems, kurie šią kalbą planuoja naudoti darbo rinkoje. Įvertinus lūkesčius parenkama ir tinkamiausia mokymosi strategija.
  • Kiekvienam mokiniui leidžiama pirmą kartą pamokose apsilankyti visiškai nemokamai. Taip tikimasi, jog kiekvienas mokinys bus tokioje aplinkoje, kuri jam tinka, įvertins mūsų pasiūlymus. Juk tai labai svarbu mokantis. Lankytis kursuose turi būti malonu.
  • Viso mokymosi metu Jūsų darbus atidžiai prižiūrės mokytojai, kurie ne tik vertins atliktas užduotis, tačiau ir Jūsų progresą bei atsižvelgiant į pokyčius gali koreguoti mokymosi programą. Stengiamasi, kad kiekvienas mokinys pasiektų kuo geresnių rezultatų, tad kuomet pamatomas kalbos mokėjimo kismas – pagal tai pakoreguojamas ir mokymosi planas.
  • Baigus mokymus Jums bus suteiktas pažymėjimas, kuris įrodys tam tikro lygio anglų kalbos žinias. Pažymėjimas yra sertifikuotas ir tarptautinis, kad pripažįstamas ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio darbdavių. Jeigu Jus domina anglų kalbos kursai suaugusiems – kviečiame susisiekti ir išmokti kalbą, kurios “panaudojimo” galimybės yra labai plačios. Galbūt tai taps Jūsų tramplinu į sėkmę. Juolab, daugelis mūsų mokinių tikina, kad kalbos mokymasis yra užkrečiamas. Dažniausiai išmokus vieną užsienio kalbą norisi gilinti savo žinias ir kitose. Tai visada yra naudinga, kadangi poliglotai ne tik lengvai randa darbą, tačiau ir paprasčiau komunikuoja su kitais žmonėmis.

Anglų kalbos kursai ar individualios pamokos?

Anglų k. mokantis grupėje sistemingai susipažįstama su gramatika, išmokstama naujų žodžių, lavinami kalbėjimo įgūdžiai. Grupiniuose užsiėmimuose sutiksite bendraminčių, galinčių motyvuoti ir paskatinti mokytis. Su kursų kolegomis bendrausite tik angliškai – tai vienas geriausių būdų lavinti kalbinius įgūdžius. „School of British English“ renka ne didesnes nei 6 mokinių grupes, tad mokytojai gali skirti dėmesio kiekvienam mokiniui.

Individualios anglų k. pamokos tinka labai užsiėmusiems ar išskirtinių pageidavimų mokantis kalbos turintiems, kalbą jau pramokusiems, bet norintiems pagerinti kalbėjimo įgūdžius žmonėms. Jei ankstesniuose mokymuose buvo sudėtinga mokytis vidutiniu tempu – nespėdavote kartu su grupe ar atvirkščiai – užduotis atlikdavote greičiau, galite pabandyti anglų kalbos mokytis individualiai. Pasirinkę individualias pamokas galės rinktis tinkamesnį užsiėmimų laiką, mokytis pageidaujamu intensyvumu.

Norėdami pasirinkti sau priimtinesnį ir tinkamesnį mokymosi modelį (individualios pamokos arba kursai), galite išbandyti anglų kalbos kursus: pirmoji pamoka – nemokama. 

 

Beje, „School of British English“ mokiniams pageidaujant gali būti organizuojami ir intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems.

 

Anglų kalbos kursai suaugusiesiems Vilniuje  organizuojami visus metus, nuolat sudarinėjamos naujos grupės, tad ryžkitės pradėti mokytis ne nuo pirmadienio, Naujųjų metų ar rugsėjo – pats geriausias laikas yra dabar!

 

Suaugusiųjų mokymams pasibaigus tikrinamos įgytos žinios ir išduodamas tarptautinis kursų baigimo pažymėjimas.

    Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

    Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.