Anglų kalbos kursai suaugusiems

Apie paslaugas

Šnekamosios, verslo ar specializuotos anglų kalbos kursai leis Jums tobulinti kalbos įgūdžius ir laisvai bendrauti anglų kalba tiek darbe, tiek keliaujant ar kitose gyvenimo situacijose. Patyrę ir kvalifikuoti „School of British English“ dėstytojai ir Jūsų žinių lygį atitinkanti programa padės plėsti žodyną, gilinti gramatikos žinias, lavinti šnekėjimo įgūdžius. Kursai vyksta tiek grupėmis, tiek individualiai.

Registracija į mokymus suaugusiems

Sprendimui dėl anglų kalbos mokymosi priimti DOVANOJAME NEMOKAMĄ UŽSIĖMIMĄ!

Anglų kalbos kursai sertifikatas - SBE mokykla

Kaip vyksta mokymai

1. Prieš pradėdami mokymus, nustatysime Jūsų kalbos lygį, aptarsime Jūsų tikslus ir lūkesčius.

2. Sutartu laiku pakviesime Jus į pirmą nemokamą bandomąją pamoką.

3. Parengsime geriausiai Jūsų poreikius atititinkančią mokymosi programą ir paruošime visą reikalingą mokymosi medžiagą.

4. Viso kurso metu Jūsų rezultatai bus nuolat tikrinami ir vertinami, o atsižvelgus į tai koreguojama mokymosi programa.

5. Pasibaigus mokymams, patikrinsime Jūsų anglų kalbos žinių lygį ir išduosime atitinkamą kurso baigimo pažymėjimą.

Anglų kalbos kursai sertifikatas - SBE mokykla

Kursų organizavimas

1. Sužinome lūkesčius ir poreikius, tuomet pasiūlome atitinkamus mokymų programas. Dovanojame pirmą nemokamą užsiėmimą.

2. Nemokamai nustatome darbuotojų anglų kalbos žinių lygį, paskirstome į grupes bei suderiname užsiėmimu laikus.

3. Rengiame mokymosi planą visam kursui.

4. Sužinome lūkesčius ir poreikius, tuomet pasiūlome atitinkamus mokymų programas. Dovanojame pirmą nemokamą užsiėmimą.

5. Išduodame mokymo baigimo sertifikatus.

Mūsų klientai

Šios įmonės patikėjo mums mokyti savo darbuotojus.

Mokymų privalumai

Atsižvelgę į Jūsų galimybes ir lūkesčius, pasiūlysime Jums tinkamiausią užsiėmimų datą, laiką ir intensyvumą.

 

Mokymai gali vykti tiek „School of British English“ būstinėje, tiek Jūsų darbo vietoje, tiek namuose arba net nuotoliniu būdu.

Mokymosi metu naudojame geriausius ir pasaulyje pripažintus anglų kalbos vadovėlius, vaizdo ir garso medžiagą, taikome interaktyvias užduotis.

Galimybė rinktis individualius, grupinius ar nuotolinius mokymus leis Jums greitai pasiekti puikių rezultatų.

Siekiame prisitaikyti prie kiekvieno kliento lūkesčių ir galimybių, todėl siūlome optimalų kainos ir kokybės santykį bei patogų ir lankstų atsiskaitymo būdą.

Pasibaigus mokymams, išduodame pažymėjimus, kurie patvirtina išklausytą kursą ir Jūsų pasiektą žinių lygį.

Anglų kalbos kursai įmonėms verslo paslaugos sbemokykla

Irina Starkevich

Verslo klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

+37061636052
info@sbemokykla.lt

Turite klausimų?

Skambinkite arba rašykite

Reikia profesionalų patarimo? Kyla daugybė klausimų? Nežinote, nuo ko pradėti? Esame visada pasiruošę pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir patarimais.

Mokytis kalbos verta ir naudinga nepriklausomai nuo amžiaus. Suprantama, kad šiais laikais įsilieti į darbo rinką be anglų kalbos yra labai sunku, tad papildomas jos tobulinimas labai vertinga investicija. Juolab, tinkama mokymosi strategija padės pasiekti puikių rezultatų nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus. Svarbiausia – pasiryžti ir kiekvieną dieną bent jau po valandą paskirti mokymuisi. Tokiu atveju patobulinus kalbą galite ieškoti darbo tarptautinėje įmonėje, galiausiai, galite paprasčiau keliauti, kadangi didžiojoje dalyje pasaulio šalių susikalbėti anglų kalba yra paprasta.

Mokytis anglų kalbos grupėje ar individualiai?

Anglų kalbos kursai suaugusiems gali būti vykdomi grupėmis bei individualiai. Jeigu nežinote, kuris variantas Jums tinkamesnis – siūlome atlikti anglų kalbos testą lygio nustatymui. Tokiu atveju tiksliai žinosite – koks yra Jūsų kalbos lygis ir kokios silpniausios arba stipriausios pusės. Jeigu kalba gana neblogai, reikia tik kelių papildomų pamokų, kad galėtumėte šnekėti laisvai – tokiu atveju rekomenduojami individualūs mokymai. Pagal Jūsų asmeninius poreikius bei mūsų mokytojų rekomendacijas Jums bus sudaryta mokymosi programa, kurios metu studijuojamos silpniausios kalbos mokėjimo vietos.

Jeigu Jūsų anglų kalbos žinios labai prastos – tokiu atveju geriausia mokymosi procesą pradėti nuo pat pirmųjų žingsnių. Patogiausia mokytis su grupe, kadangi sistemingai susitinkant sutartu laiku žingsnis po žingsniomokomasi skirtingų kalbos sferų: žodyno, gramatikos, kalbėjimo ir taip toliau. Juolab, studijų metu susirasite bendraminčių, kurie mielai su Jumis bendraus anglų kalba ir po pamokų. O lavinti savo kalbą reikia kasdien: bendraukite, žiūrėkite filmus, klausysite muzikos ir taip toliau.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: žingsniai

Anglų kalbos kursai gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Tik reikia įvertinti, ar tikrai esate pasiruošę mokytis. Galimybės – atviros, tad priimkite jas.

Pirmiausia bus įvertinamas Jūsų anglų kalbos lygis ir nustatomos tiek Jūsų silpnosios, tiek Jūsų stipriosios kalbos mokėjimo vietos. Priklausomai nuo situacijos specialistai pateiks Jums rekomendacijas. Pradedant tobulintinomis vietomis ir tęsiant link to, ar geriausia yra mokytis individualiai, ar grupėje. Žinoma, būtinai su kiekvienu mokiniu yra aptariami jo poreikiai. Juk vienų anglų kalbos žinių reikia keliaujantiems, kurie nori susikalbėti apie buitinius dalykus, ir visiškai kitų tiems, kurie šią kalbą planuoja naudoti darbo rinkoje. Įvertinus lūkesčius parenkama ir tinkamiausia mokymosi strategija.

Kiekvienam mokiniui leidžiama pirmą kartą pamokose apsilankyti visiškai nemokamai. Taip tikimasi, jog kiekvienas mokinys bus tokioje aplinkoje, kuri jam tinka, įvertins mūsų pasiūlymus. Juk tai labai svarbu mokantis. Lankytis kursuose turi būti malonu.

Viso mokymosi metu Jūsų darbus atidžiai prižiūrės mokytojai, kurie ne tik vertins atliktas užduotis, tačiau ir Jūsų progresą bei atsižvelgiant į pokyčius gali koreguoti mokymosi programą. Stengiamasi, kad kiekvienas mokinys pasiektų kuo geresnių rezultatų, tad kuomet pamatomas kalbos mokėjimo progresas – pagal tai pakoreguojamas ir mokymosi planas.

Baigus mokymus Jums bus suteiktas pažymėjimas, kuris įrodys tam tikro lygio anglų kalbos žinias. Pažymėjimas yra sertifikuotas ir tarptautinis, kad pripažįstamas ne tik Lietuvos, tačiau ir užsienio darbdavių. Jeigu Jus domina anglų kalbos kursai suaugusiems – kviečiame susisiekti ir išmokti kalbą, kurios “panaudojimo” galimybės yra labai plačios. Galbūt tai taps Jūsų tramplinu į sėkmę. Juolab, daugelis mūsų mokinių tikina, kad kalbos mokymasis yra užkrečiamas. Dažniausiai išmokus vieną užsienio kalbą norisi gilinti savo žinias ir kitose. Tai visada yra naudinga, kadangi poliglotai ne tik lengvai randa darbą, tačiau ir paprasčiau komunikuoja su kitais žmonėmis.