Anglų kalbos kursai Vilniuje 2018-09-28T15:49:01+00:00

Anglų kalbos kursai Vilniuje – kad tobulėti būtų lengviau

 

Anglų kalbos kursai Vilniuje – tai galimybė su profesionalių pedagogų pagalba įgyti anglų kalbos žinių ir išmokti bei įgusti jas taikyti praktikoje. Šiuolaikiniame globaliame pasaulyje tokios žinios ir gebėjimai atveria kelius ne tik turistaujant po svečias šalis ir atrandant naujas kultūras, bet ir studijuojant, kopiant karjeros laiptais ar plečiant nuosavą verslą.

Štai keletas argumentų, kodėl anglų kalbos kursai – naudingas ir reikalingas dalykas kiekvienam iš mūsų:

Tačiau nusprendus pradėti mokytis anglų kalbos, vien šių argumentų nepakanka. Svarbu išsirinkti didele patirtimi ir aukšta kompetencija pasižyminčią kalbų mokyklą, atsižvelgti į dėstytojų kvalifikaciją, mokymo metodiką ir kitus kriterijus.

Anglų kalbos kursai – dėstytojo svarba

Mokytojas – tai vienas pagrindinių kriterijų, lemiančių, kad pasirinkti anglų kalbos kursai Vilniuje bus sėkmingi. O koks gi tas mokytojas turi būti? Štai keletas pagrindinių jo savybių:

 • turi aukštąjį filologinį / pedagoginį išsilavinimą;
 • nuolat kelia savo kvalifikaciją įvairiuose mokymuose;
 • sistemingai gilina mokymo metodiklos ir psichologijos žinias;
 • turi darbo patirties;
 • mėgsta savo darbą ir nuolat ieško naujovių.

Dėstytojų kvalifikaciją taip pat įrodo visame pasaulyje populiarūs serifikatai, tokie kaip CELTA, DELTA, TESOL ir kt. Tad pasirinkus mokyklą verta pasidomėti, ar paskirtas mokytojas turi tokį sertifikatą.

Pedagoginį darbą dirbantys žmonės privalo pasižymėti ir tam tikromis asmeninėmis savybėmis, kurios padeda besimokančiajam greičiau ir lengviau pasiekti norimą rezultatą:

 • nešališkas ir gerbiantis kiekvieną savo mokinį,
 • gebantis sudominti ir motyvuoti,
 • pozityvus,
 • reiklus ir organizuotas,
 • gebantis megzti ir palaikyti ryšius su kitais žmonėmis.

Taigi, jei rinkdamiesi įvertinsite šiuos dėstytojų vertinimo kriterijus, anglų kalbos kursai Vilniuje padės Jums žengti pirmuosius žingsnius tiek į naujas studijas, tiek į sėkmingą verslą ar naują karjeros etapą.

Anglų kalbos kursai – ką lemia metodika

Ne mažiau svarbus veiksnys, lemiantis mokymo(si) sėkmę, – mokymosi procese taikomi būdai ir metodai. Universalios metodikos ir metodų nėra ir negali būti. Kiekvienas mokytojas, atsižvelgęs į savo prigimtį ir gebėjimus, renkasi tokius metodus, kurie jam padėtų geriausiai pasiekti ugdymo tikslus bei uždavinius.

Mokant(is) užsienio kalbos, itin svarbi metodų įvairovė, nes paprastai procese siekiama ne vieno, o kelių tikslų: išmokti gramatikos, plėsti ir turtinti žodyną, ugdyti šnekamosios kalbos įgūdžius ir kt. Be to, nemenka kliūtis mokantis kalbų – tai kalbėjimo baimė, todėl svarbu, kad pasirinkti metodai padėti besimokančiajam nugalėti visus kompleksus, susijusius su ja. Įvairūs tyrimai taip pat rodo, kad didesnė mokymo būdų įvairovė sužadina besimokančiųjų susidomėjimą, neleidžia nuobodžiauti, daro įtaką mokymosi motyvacijai.

Anglų kalbos kursai Vilniuje – tai ne tik galimybė mokytis kalbos, bet ir proga atrasti kažką nauja, nežinoma, pažinti naujas kultūras ir žmones. O kokie mokymo metodai yra geriausi, galima pasakyti tik tada, kai tiksliau įvertinamos mokinių savybės (amžius, motyvacija, ankstesnis mokymasis ir rezultatai) ir mokymo tikslai. Bet tai jau pedagogo profesinio pasirengimo, jo pedagoginių pažiūrų ir takto reikalas.

Anglų kalbos mokymosi būdų įvairovė

Dar vienas dalykas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį planuojant pradėti užsienio kalbos pamokas – anglų kalbos kursų organizavimo būdas. Nuo to, kokiu būdu mokomasi, priklauso ir pats rezultatas.
Vieni iš populiariausių mokymo(si) būdų yra šie:

 • individualios pamokos;
 • grupiniai kursai;
 • kursai vaikams ir moksleiviams;
 • intensyvūs kursai;
 • kursai internetu ir kt.

Žinoma, esama ir daugiau mokymosi formų. Vienos iš jų žinomos labiau, kitos – dar tik skinasi kelią į platųjį pasaulį, tačiau svarbiausia, jog kalbos mokymasis nebūtų kančia. Šis procesas turėtų sudominti ir skatinti besimokantįjį „įsimylėti“ kalbą.

Renkantis vieną ar kitą mokymosi būdą, svarbu atsižvelgti tiek į savo tikslus, tiek į asmenines savybes. Individualūs anglų kalbos kursai tinka tiems, kas turi išsikėlęs labai aiškius tikslus. Tokiu atveju mokymosi programa yra maksimaliai suderinta su besimokančio poreikiais ir visas dėstytojo dėmesys skiriamas tik jam vienam, parenkamos įdomiausios temos, kursų trukmė ir intensyvumas. Grupiniai anglų kalbos kursai Vilniuje – vienas populiariausių mokymosi būdų. Kodėl? Grupinės pamokos reikalauja mažesnių investicijų nei individualūs kursai. Be to, tai puiki galimybė užmegzti naujas pažintis, lavinti šnekamosios kalbos įgūdžius, didinti motyvaciją.

Bet kuriuo atveju prieš renkantis verta viską gerai apsvartyti arba pasikonsultuoti su specialistais ir tik tuomet nuspręsti, kokį būdą pasirinkti.

Faktai, skaičiai ir įdomybės

Na o pabaigoje keletas faktų ir įdomybių apie anglų kalbą:

 • dažniausiai anglų kalboje pasitaikanti raidė yra „E“, o rečiausiai – „Q“;
 • seniausias žodis anglų kalboje yra „town“ (liet. miestas);
 • anglų kalba savo žodynu yra pati turtingiausia iš visų pasaulio kalbų. Oksfordo žodynas sudarytas iš 500 000 žodžių ir daugiau negu pusė milijono techninių ir mokslinių terminų yra neįtraukta į šį sąrašą;
 • žodis NEWS (liet. žinios, naujienos)nėra kilęs iš žodžio new (liet. naujas). Jis yra sudarytas iš pirmųjų visų keturių pasaulio krypčių pavadinimų North, East, West ir South, nes informacija buvo renkama iš visų keturių pasaulio šalių;
 • Anglijoje iki 1880 metų vartoti žodį „pants“ (liet. kelnės) buvo nepadoru;
 • „I am“ yra trumpiausias sakinys anglų kalboje;
 • žodis „set“ anglų kalboje turi daugiausia apibrėžimų – daugiau nei 400.

„SBE mokykla“ – puikus pasirinkimas

Nusprendėte mokytis anglų kalbos? O gal norite tobulinti turimus kalbos įgūdžius? Kad ir ką suplanavote, Vilniuje veikianti „SBE mokykla“ pasiruošusi Jums padėti!

Mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti, patyrę ir savo darbą mėgstantys dėstytojai. Jie padės Jums mokytis kalbos greitai, efektyviai ir įdomiai. O su šiuolaikiška mokymo metodika anglų kalbos kursai Vilniuje taps turiningu laisvalaikiu ir sėkmingu žingsniu įgyvendinant naujus tikslus bei svajones. Registruotis galite čia.