Anglų kalbos kursai

Ko gero geriausi kursai Lietuvoje....

Kursų įvairovė

School of British English“ – Vilniuje įsikūrusi anglų kalbos mokykla, organizuojanti bene daugiausia skirtingų anglų kalbos kursų. Kiekvienas mokinys profesionaliai pakonsultuojamas, kuriuos anglų k. kursus pasirinkti, o anglų kalbos lygio nustatymo testas padeda sužinoti įgytą anglų kalbos lygį bei mokytis kur kas efektyviau.

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Bendrinės anglų kalbos kursų metu dėmesys sutelkiamas į britiškąjį (taisyklingąjį, klasikinį) kalbos variantą. Tai universalaus turinio kursai, orientuoti į plačią besimokančiųjų anglų kalbos auditoriją.

Šnekamosios anglų kalbos kursai, kaip ir nurodo pats pavadinimas, skirti lavinti kalbėjimo įgūdžius bei tiems, kurie greitu metu ruošiasi išvykti dirbti ar studijuoti į užsienį. Panašiu tikslu sukurti ir intensyvūs anglų kalbos kursai: jų metu anglų kalbos pamokos vyksta net kelis kartus per savaitę.

Rengiame ir specializuotus kursus jau turintiems tvirtus anglų kalbos pagrindus: tai verslo/dalykinės anglų kalbos kursai bei anglų kalbos kursai vadovams.

Taip pat turime galimybę anglų kalbos kursus pritaikyti pagal skirtingomis veiklomis užsiimančių įmonių, valstybės tarnautojų ir kitų specialistų poreikius.

Pastebėjome, kad vis dažniau „School of British English“ klientai domisi nuotolinio mokymosi galimybėmis. Anglų kalbos kursus nuotoliniu būdu galima rinktis gyvenantiems ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Didžiojoje Britanijoje, Australijoje ir kitose šalyse. Kursai vyksta mokiniui ir dėstytojui bendraujant „Skype“ ar analogiškas programas.

Dirbantiems slankiuoju grafiku, vakarais, turintiems mažai laiko, bet ne mažiau noro išmokti anglų kalbą organizuojami ir individualūs anglų kalbos kursai Vilniuje, kurių metu dėstytojas visą dėmesį skiria vienam mokiniui.

Ypatinga „School of British English“ naujovė – anglų kalbos kursai užsienyje. Ne paslaptis, kad geriausiai kalbos išmokstama natūralioje aplinkoje, t. y. nuolat bendraujant užsienio kalba. Krimsti anglų kalbos žinias galėsite Didžiojoje Britanijoje, Maltoje ar Ispanijoje.

Anglų kalbos kursų privalumai

Skirtingai, nei mokantis anglų kalbos savarankiškai, lankydami kursus mokiniai įgyja daugiau motyvacijos, o akademinė aplinka ir bendras tikslas skatina greičiau tobulėti.

Kursuose skiriama dėmesio lavinant visus – skaitymo, rašymo, klausymo ir ypač kalbėjimo – įgūdžius. Anglų kalbos mokydami jau daugelį metų pastebėjome, kad kursų dalyviams bene sunkiausia pradėti kalbėti angliškai, todėl, remdamiesi naujausiomis metodikomis, laviname kalbėjimo įgūdžius.

Anglų kalbos kursų turinys praturtinamas ne sausomis teorinėmis žiniomis, bet naudinga, įdomia medžiaga, įvairiomis žaismingomis užduotomis. Anglų kalbos kursuose nė vienas mokinys negali pasislėpti kamputyje – visi įtraukiami į aktyvias diskusijas ir veiklas.

Anglų kalbos mokoma nedidelėse grupelėse – dažniausiai iki 6 mokinių, išskirtiniais atvejais – iki 10. Todėl dėstytojai dėmesio skiria kiekvienam kursų dalyviui, stebi jo pažangą, atkreipia dėmesį į spragas ir stengiasi, kad mokiniai žinias įgytų ilgam.

Motyvuoti, kompetentingi, tarptautinės patirties įgiję dėstytojai pasistengs ne tik išmokyti, bet ir padės pamilti anglų kalbą.

Anglų kalbos kursai vaikams, moksleiviams ir abiturientams

„School of British English“ 5–6 m. ir vyresnius vaikus kviečia į anglų kalbos kursus atstojančią šeštadieninę mokyklėlę bei į smagias vasaros stovyklas.

Anglų kalbos kursai paaugliams sukurti atsižvelgiant į bendrojo lavinimo mokyklų programas, tačiau praturtinti kūrybingomis veiklomis, įdomiais pokalbiais ir diskusijomis.

Anglų kalbos kursai abiturientams parengti pagal valstybinio anglų kalbos brandos egzamino užduotis, todėl pasirinkę šiuos kursus abiturientai gauna aukštesnius egzamino įvertinimus. Taip pat organizuojami specialūs kursai stojantiesiems į užsienio aukštąsias mokyklas, kursai besirengiantiems laikyti IELTS arba TOEFL tarptautinius egzaminus.

„School of British English“ anglų kalbos kursai – tai sklandus ir užtikrintas mokymasis, aukščiausia paslaugų kokybė ir patrauklios kainos.

Kursų įvairovė

Veiklos analizė atskleidė, kad School of British English kolektyvas dirba teisinga linkme. Šalia pateikiame lentelę, kurioje atsispindi  visų mūsų klientų nuomonė apie įvykusius mokymus.

    Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

    Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.