NAUJIENOS

Naujos patalpos

„School of British English“ persikėlė į naujas patalpas

Su džiaugsmu pranešame, kad anglų kalbos mokykla „School of British English“ persikėlė į naujas erdvesnes ir modernesnes patalpas. Nuo šiol laukiame Jūsų verslo centre „City“, adresu Žalgirio 90, Vilnius. „School of British English“ biuras įsikūrė 1-ame aukšte (C įėjimas). Naujosios

Plačiau »
Vaikų vasaros stovykla

Prasidėjo registracija į vaikų vasaros stovyklas

Jau 6 metus iš eilės anglų kalbos mokykla „School of British English“ kviečia registruotis į vaikų vasaros stovyklas. Jos skirtos ne tik smagiam laisvalaikiui su bendraamžiais, bet ir anglų kalbos žinioms gilinti. Į stovyklas kviečiami 7-15 metų vaikai ir jaunuoliai,

Plačiau »
Lietuvių kalba užsieniečiams

Užsieniečiams – pasiruošimo lietuvių k. egzaminui kursai

Užsienio šalių piliečiams, ketinantiems gauti nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje ir besiruošiantiems lietuvių kalbos egzaminui, kalbų mokykla „School of British English“ siūlo specialius lietuvių kalbos kursus. Tai 3 mėnesius trunkantys mokymai, kurių tikslas – padėti pasirengti lietuvių kalbos egzaminui. Kursus veda profesionalūs

Plačiau »
Verslo anglų kalba

Verslo anglų k. kursai – naujoms karjeros aukštumoms

Tuos, kas ketina plėsti verslą užsienyje ar planuoja ieškoti užsienio partnerių, anglų kalbos mokykla „School of British English“ kviečia į verslo anglų kalbos mokymus. Tai įvairaus lygio kursai, skirti tobulinti ir stiprinti verslo kalbą. Patyrę mokyklos dėstytojai remiasi pažangiausiomis vakarietiškomis

Plačiau »