Anglų kalbos stovykla Vilniuje

Apie paslaugas

„School of British English“ kiekvieną vasarą organizuoja anglų k. dienos stovyklas vaikams. Jos vyksta Vilniuje (S. Stanevičiaus g. 25 ir Žalgirio g. 90 ir yra skirtos 6–13 m. vaikams, suskirsčius juos į grupeles pagal amžių bei anglų k. žinių lygį. 2019 m. vasarą stovykloje dirbs ne tik mūsų mokyklos pedagogai, bet ir dėstytojai iš užsienio, tad Jūsų laukia daug įdomių atradimų. Laiką leisime ne tik smagiai, bet ir naudingai – anglų k. mokysimės per žaidimus, dirbtuves, darbelius, judesius ir dainas. Prisijunkite!

Registracijos anketa

Tik dabar stovyklos kaina 100 Eur!

2019 m. vasaros anglų kalbos stovykla DISCOVERY

STOVYKLOS DIENOTVARKĖ

9:00 – 12:00 val. Labo ryto intensyvus žinių ratas – pažindinamės, mokomės anglų kalbos, bendraujame (su arbatos pertraukėlėmis);
12:00 – 13:00 val. pietūs;
13:00 – 17:00 val. ekskursijos, viktorinos, judrieji žaidimai, iškylos, diskotekos, įvairios pramogos. Jei už lango tamsūs debesėliai, stovyklaujame po stogu.
Penktadieniais – išleistuvės, nominacijos, apdovanojimai, fotosesija ir kiti labai smagūs dalykėliai.

2019 m. stovyklos užsiėmimų temos
: „Orai“, „Drabužiai, „Planetos ir žvaigždės“, „Mano pomėgiai ir interesai“, „Sportas“, „Įžymūs ugnikalniai“, „Upės“, „Ežerai“ ir kt.

Anglų kalbos kursai įmonėms verslo paslaugos sbemokykla

Irina Starkevich

Stovyklos vadovė

+37061636052

Registracijos anketa

Skambinkite arba rašykite


Reikia profesionalų patarimo? Kyla daugybė klausimų? Nežinote, nuo ko pradėti? Esame visada pasiruošę pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir patarimais NEMOKAMAI!