a SUMMER fULL oF ENGLISH!

Anglų kalbos stovykla Vilniuje
ENGLISH 4 YOU !

Vasara – pats gražiausias metų laikas, o mokinių atostogos – pačios ilgiausios. Tad tėveliai dažnai svarsto, kaip praturtinti savo mokyklinio amžiaus vaikų dienotvarkę. Puiki išeitis – dienos stovyklos, kuriose vaikai laisvalaikį leidžia linksmai, įdomiai ir, svarbiausia, naudingai. O jei dar pavyksta išmokti ką nors nauja – nauda dviguba.

„School of British English“ Vilniuje jau kelerius metus organizuoja vasaros anglų kalbos stovyklas, prasidedančias vos pasibaigus mokslo metams ir besitęsiančias iki pat Žolinių. 

Stovykla skirta tiek norintiems patobulinti anglų kalbą, tiek turintiems spragų ir bijantiems kalbėti angliškai, tiek ieškantiems būdų įprasminti laisvalaikį.

Anglų kalbos stovykla vaikams

KAINOS

Vienam dalyviui 5 dienų stovyklos kaina 130 eurų. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir užkandžiai. Taip pat visos ekskursijos.
Užsiregistravus iki 2020-06-10 pilnos stovyklos kaina 110 eurų. Dienos stovykla prasideda 8.00 val. ir baigiasi 17.00 val. Viena pilna dienos stovyklos pamaina trunka 5 dienas, nuo pirmadienio iki penktadienio. Galite įsigyti ir nepilną pamainą (30 EUR/ 1d.)

DIENOTVARKĖ

9:00 – 12:00 val. Labo ryto intensyvus žinių ratas – pažindinamės, mokomės anglų kalbos, bendraujame (su arbatos pertraukėlėmis);
12:00 – 13:00 val. pietūs;
13:00 – 17:00 val. ekskursijos, viktorinos, judrieji žaidimai, iškylos, diskotekos, įvairios pramogos. Jei už lango tamsūs debesėliai, stovyklaujame po stogu.

Penktadieniais – išleistuvės, nominacijos, apdovanojimai, fotosesija ir kiti labai smagūs dalykėliai.
2020 m. stovyklos užsiėmimų temos: „Orai“, „Drabužiai, „Planetos ir žvaigždės“, „Mano pomėgiai ir interesai“, „Sportas“, „Įžymūs ugnikalniai“, „Upės“, „Ežerai“ ir kt.

INFORMACIJA

anglų kalbos stovykla-English 4 YOU !

School of British English“ kiekvieną vasarą organizuoja anglų k. dienos stovyklas vaikams. Jos vyksta Vilniuje, S.Stanevičiaus g. 98 ir yra skirtos 6–14 m. vaikams, suskirsčius juos į grupeles pagal amžių bei anglų k. žinių lygį. 2020 m. vasarą stovykloje dirbs ne tik mūsų mokyklos pedagogai, bet ir dėstytojai iš užsienio, tad Jūsų laukia daug įdomių atradimų. Laiką leisime ne tik smagiai, bet ir naudingai – anglų k. mokysimės per žaidimus, dirbtuves, darbelius, judesius ir dainas. Prisijunkite!

Pamainos

1 pamaina
2020-06-15 – 2020-06-19
2 pamaina
2020–06-22 – 2020-06-26
3 pamaina
2020-06-29 – 2020-07-03
4 pamaina
2020-07-06 – 2020-07-10
5 pamaina
2020-07-13 – 2020-07-17
6 pamaina

                     2020-07-20 – 2020-07-24

anglu kalba vaikams

Neribotos galimybės tobulėti!

Anglų kalbos stovykla vaikams padeda dar labiau pamilti anglų kalbą ir susidraugauti su ja.

.

įDOMIOS VEIKLOS

naudojami žaismingi ir smagūs anglų kalbos mokymo metodai; skatinamas mokinių kūrybiškumas, lavinami kiti įgūdžiai;

NAUDINGI UŽSIĖMIMAI

vengiama „sausos“ teorijos; stengiamasi bendrauti vien tik anglų kalba; daug dėmesio skiriama lavinti kalbėjimo anglų k. įgūdžiams; į kursų programą įtraukta daug aktyvios veiklos

AKTYVUS POILSIS

į kursų programą įtraukta daug įdomių ir įvairių veiklų – nuo apdovanojimų iki žaidimų, nuo diskotekų iki ekskursijų, o nemaža dalis užsiėmimų vyksta lauke

ĮDOMIOS TEMOS

užsiėmimai suskirstyti pagal konkrečias temas;
vaikai įgyja teigiamos patirties ir sužino, kad mokytis gali būti smagu bei naudinga;

PROFESIONALŪS DĖSTYTOJAI

stovykloje užsiėmimus veda pedagoginės ir darbo su vaikais patirties sukaupę „School of British English“ dėstytojai;

NAUJOS PAŽINTYS

vaikai stovyklos metu susiranda naujų draugų ir neretai į stovyklą sugrįžta ir kitais metais. Aktyviai ir naudingai leidžia laiką, mokydamiesi anglų kalbos.

Laukiame Jūsų

Ką sako vaikai ir jų Tėveliai dalyvavę stovykloje

Anglų kalbos stovykla vaikams
Anglų kalbos stovykla vaikams

PROGRAMA

Anglų kalbos kursų programa vaikams parengta anglų kalbos ekspertų ir mokytojų. Dienos metu vaikai dalyvaus 4 anglų kalbos užsiėmimuose, kurių metu ugdys visas kalbos kompetencijas t.y. Klausimą, kalbėjimą, skaitymą ir rašymą. Be pamokų, vaikai prasmingai dalyvaus aktyvioje veikloje. Kiekvienos stovyklos pamainoje parengta daugybė aktyvių veiklų – žaidimų, ekskursijų, pažintinių išvykų, vaidinimų bei sporto renginių. School of British English stovyklos, pasižymi aiškia  bei nuoseklia  pamainų struktūra, aktualia tematika, stipriu ryšiu su vaikais. Kiekvienas renginys yra nuoseklus, orientuotas išmokti kalbos konstrukcijų, gramatikos, pagilinti žodyną bei aktyviai praleisti laiką. Planuojamos stovyklos temos: ,,Orai“, ,,Drabužiai“, ,,Planetos ir žvaigždės“, ,,Mano pomėgiai ir interesai“, ,,Sportas“, ,,Gamta“ ir kt. Stovyklos ypač dinamiškos, dominuoja veiklų įvairovė. Daug veiklų organizuojama atvirame ore (pažintinės,  aktyvios, sportiniai  žaidimai, ekskursijos). Sudarytos sąlygos vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai ir įvairiapusiam ugdymui. Iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų mokyklų vaikų ir jų tėvelių sulaukėme daug gerų atsiliepimų, jog pamokos naudingos, įdomios ir padedančios pamilti anglų kalbą.


kviečiame dalyvauti !

Iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų mokyklų vaikų ir jų tėvelių sulaukėme daug gerų atsiliepimų, jog stovyklos naudingos, įdomios ir padedančios pamilti anglų kalbą.

Registracija

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .