Apie mūsų mokyklą

Mūsų privalumai

Profesionalumas

School of British English dėsto aukščiausio lygio kvalifikacijos dėstytojai, užtikrinantys klientui jo pasirinkto anglų kalbos mokymosi įgyvendinimą per trumpiausią laikotarpį. Profesiniam tobulėjimui, skiriamas itin didelis dėmesys.

Nemokama konsultacija

School of British English teikiame nemokamas konsultacijas bei nemokamai nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Kviečiame registruotis į nemokamą konsultaciją.

Patirtis

Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų teikia anglų kalbos mokymosi paslaugas įmonėms. Aukštos kokybės anglų kalbos mokymo paslaugos ir teigiami atsiliepimai lemia, kad dauguma kompanijų tampa nuolatiniais „School of British English klientais.

 

Unikali metodika

Vadovaujantis tarptautiniu mastu pripažįstama EFL / ESL metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą School of British English Effect. Darnus komunikacinės ir naujausių vakarietiškų metodikų derinys užtikrina geriausią rezultatą.

Garantijos

Tikslus mokymų planavimas bei nuolatinis studento pažangumo stebėjimas, užtikrina garantuotą Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus, priešingu atveju grąžinsime pinigus.

Patogus tvarkaraštis

Organizuojame mokymus įvairiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes.​

 

Dėstytojai

Edvinas
Direktorius

,,Kaip kalbame tokie ir esame”

Irina
Kursų vadovė

,,Never let the fear of striking out keep from palying the game”

Ana
Anglų kalbos dėstytoja

,,Teachers open the door to our success in future”.

Viktorija
Anglų kalbos dėstytoja

,,I have true patience while teaching students”

Olga
Anglų kalbos dėstytoja

,,No man is an island”

Valentina
Prancūzų kalbos dėstytoja

,,Jei moki kalbą, gali atrakinti duris į ištisą pasaulį. O jei jų moki kelias, pasaulis tampa beribis. Keliaukim po jį kartu!”

Mokinių video atsiliepimai

Mokinių video atsiliepimai

Reikia profesionalų patarimo? Kyla daugybė klausimų? Nežinote, nuo ko pradėti? Esame visada pasiruošę pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir patarimais NEMOKAMAI!