Play Video


School of British English Privati anglų kalbos mokykla Vilniuje

Profesionaliai ir atsakingai mokome  šnekamosios, verslo ar specializuotos anglų kalbos suaugusius, studentus, moksleivius bei vaikus. Ruošiame tarptautiniams bei Valstybinės brandos egzaminams. Visoje Lietuvoje organizuojame anglų kalbos kursus įmonės darbuotojams. Kursai vyksta  individualiai, grupėse ir nuotoliniu būdu.  School of British English dėsto patyrę, aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, dalis jų gimtakalbiai. Esame akredituotas anglų kalbos testavimo centras.

Mūsų privalumai

Profesionalumas

School of British English - dėsto aukščiausio lygio kvalifikacijos dėstytojai, užtikrinantys klientui jo pasirinkto anglų kalbos mokymosi įgyvendinimą per trumpiausią laikotarpį. Profesiniam tobulėjimui, skiriamas itin didelis dėmesys.

Unikali metodika

Vadovaujantis tarptautiniu mastu pripažįstamais EFL / ESL (anglų užsienio kalba/ anglų antroji kalba) metodika, School of British English dėstytojai sukūrė unikalią anglų kalbos mokymosi sistemą School of British English Effect. Darnus komunikacinės ir naujausių vakarietiškų kalbos metodikų derinys užtikrina mūsų klientams geriausią rezultatą, todėl mokymosi procesas yra vaisingas ir įdomus.

Nemokama konsultacija

School of British English teikiame nemokamas konsultacijas bei nemokamai nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Kviečiame registruotis į nemokamą konsultaciją.

Garantijos

Tikslus mokymų planavimas bei nuolatinis studento pažangumo stebėjimas, užtikrina garantuotą Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus, priešingu atveju grąžinsime pinigus.

Mokymų patirtis verslo klientams

Verslo aptarnavimo skyrius, jau daugelis metų organizuoja anglų kalbos mokymosi paslaugas didelėms Lietuvos įmonėms. Tarp mūsų klientų yra Maxima, Grant Baltic Thorton, Garsų pasaulis, Valstybinė ligonių kasa, Susisiekimo ministerija ir kt. Aukštos kokybės anglų kalbos mokymo paslaugos ir teigiami atsiliepimai, įtakoja, kad dauguma kompanijų tampa nuolatiniais School of British English klientais.

Patogus tvarkaraštis

Organizuojame rytinius , dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius.​

Mūsų įmonė skaičiais

1
Metai įmonei

Tiek metų sėkmingai dirbame kaip įsteigta įmonė

1
Metų patirtis

Vidutinė dėstytojų patirtis. Be to, kiekvienas mūsų dėstytojas turi aukštąjį magistro išsilavinimą

1 %
Klientų

Mokymus lanko pagal rekomendacijas

1 +
Įmonių

Tiek įmonių užsisakė darbuotojų apmokymo paslaugas

1 +
Mokinių

Baigė anglų kalbos kursus

1 %
Egzaminų išlaikymų

Visi mokiniai ir įmonių darbuotojjai gavo tokį rezultatą, kokio tikėjosi ir išlaikė egzaminus.

Kviečiame į nemokamą konsultaciją