,,School of British English"

Anglų kalbos mokymo centras

Apie School of British English

„School of British English“ – viena geriausių Vilniuje įsikūrusių anglų kalbos mokyklų. Profesionaliai ir atsakingai anglų kalbos mokome vaikus, moksleivius, studentus bei suaugusiuosius. Tarp mokymų programų – specializuoti verslo ir šnekamosios anglų kalbos kursai. Vaikams organizuojamos šeštadieninės anglų kalbos mokyklėlės ir vasaros stovyklos.

Abiturientus ruošiame valstybiniams anglų kalbos brandos ir tarptautiniams egzaminams stojant į užsienio aukštąsias mokyklas. Mokymų metu itin daug dėmesio skiriama šnekamajai kalbai ugdyti, gramatikos žinioms pritaikyti praktikoje, konkrečių egzaminų turinį atitinkančioms užduotims atlikti.

Visoje Lietuvoje organizuojami ir anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams. Kursai pritaikomi pagal įmonės veiklos specifiką, bendrą darbuotojų anglų kalbos žinių lygį. Be to, anglų kalbos mokymai vyksta patogiausiu visam kolektyvui laiku.

Visi „School of British English“ anglų kalbos kursai vyksta individualiai, grupėse ir nuotoliniu būdu – galite pasirinkti priimtiniausią mokymosi būdą.

„School of British English“ dėsto patyrę aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, dalis jų – gimtakalbiai, o beveik visuose kursuose ir individualiuose mokymuose šnekama tik anglų kalba.

Esame akredituotas anglų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą.

Visuomet kviečiame atvykti ir prie arbatos puodelio pasikalbėti visais aktualiais Jums klausimais.  


Mūsų privalumai

Profesionalumas

„School of British English“ dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams anglų kalbos išmokti greitai ir užtikrintai. Ypač daug dėmesio skiriama Jūsų profesiniam tobulėjimui.

Nemokama konsultacija

„School of British English“ nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Kviečiame registruotis į konsultaciją ir sužinoti visą aktualiausią informaciją apie anglų kalbos kursus bei individualias pamokas!

Patirtis

Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų organizuoja anglų kalbos mokymus įmonėms. Aukštos kokybės anglų kalbos kursai ir teigiami atsiliepimai lemia, kad daugelis kompanijų tampa nuolatinėmis „School of British English“ klientėmis.

Garantijos

Tiksliai planuojame mokymus, nuolat stebime studentų pažangumą. Tad rezultatai – atitinkantys Jūsų lūkesčius. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus: priešingu atveju grąžinsime pinigus

Unikali metodika

Vadovaudamiesi tarptautiniu mastu pripažinta EFL/ESL angkų kalbos mokymo metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą „School of British English Effect“. Sistemoje derinami komunikacijos ir naujausi vakarietiški metodikai: anglų kalbos pamokos vaikams ir suaugusiems – ypač efektyvios ir užtikrinančios geriausius rezultatus.

 

Lankstumas ir patogus tvarkaraštis

Prisitaikome prie kiekvieno mokinio poreikių: organizuojami specializuoti anglų kalbos kursai suaugusiems, mokiniams, įmonių vadovams, intensyvūs anglų kalbos kursai ir kt. „School of British English“ taip pat rengiami net ir nuotoliniai anglų kalbos kursai (t. y. kursai internetu), todėl mokinys gali būti iš bet kurio pasaulio kampelio. Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „School of British English“ gali atvykti į organizacijas.

Kolektyvas

Edvinas

Direktorius

,,Language is wine upon the lips”

Irena

Anglų kalbos dėstytoja

,,Never let the fear of striking out keep from playing the game

Olga

Anglų kalbos dėstytoja

,,No man is an island”

Augustinas

Anglų kalbos dėstytojas

The english language can be a confusing creature, though, through, thought, their, there and all the rest. But rather than groan we have celebrated it on our mug.

Miroslava

Anglų kalbos dėstytoja

“Making mistakes doesn’t mean you’re a failure. It means you’re trying and learning.”

Viktorija

Anglų kalbos dėtytoja

,,I have true patience while teaching students”

Natalija

Anglų kalbos dėstytoja

“Every day is a new beginning, take a deep breath and start again.”

Valentina

Prancūzų kalbos dėstytoja

Poreikis mokytis įgimtas visiems žmonėms; žmonės trokšta ir ieško žinių, kaip trokšta ir ieško oro kvėpuoti.

Mūsų klientai

Įmonės pasitiki School of British English

Atsiliepimai