Apie anglų kalbos mokyklą

Anglų kalbos mokymo centras

Apie School of British English

„School of British English“ – viena geriausių Vilniuje įsikūrusių anglų kalbos mokyklų. Profesionaliai ir atsakingai anglų kalbos mokome vaikus, moksleivius, studentus bei suaugusiuosius. Tarp mokymų programų – specializuoti verslo ir šnekamosios anglų kalbos kursai. Vaikams organizuojamos šeštadieninės anglų kalbos mokyklėlės ir vasaros stovyklos.

Abiturientus ruošiame valstybiniams anglų kalbos brandos ir tarptautiniams egzaminams stojant į užsienio aukštąsias mokyklas. Mokymų metu itin daug dėmesio skiriama šnekamajai kalbai ugdyti, gramatikos žinioms pritaikyti praktikoje, konkrečių egzaminų turinį atitinkančioms užduotims atlikti.

Visoje Lietuvoje organizuojami ir anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams. Kursai pritaikomi pagal įmonės veiklos specifiką, bendrą darbuotojų anglų kalbos žinių lygį. Be to, anglų kalbos mokymai vyksta patogiausiu visam kolektyvui laiku.

Visi „School of British English“ anglų kalbos kursai vyksta individualiai, grupėse ir nuotoliniu būdu – galite pasirinkti priimtiniausią mokymosi būdą.

„School of British English“ dėsto patyrę aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, dalis jų – gimtakalbiai, o beveik visuose kursuose ir individualiuose mokymuose šnekama tik anglų kalba.

Esame akredituotas anglų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą.

Visuomet kviečiame atvykti ir prie arbatos puodelio pasikalbėti visais aktualiais Jums klausimais.  

A1-C1
school of British

Mūsų privalumai

Profesionalumas
„School of British English“ dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams anglų kalbos išmokti greitai ir užtikrintai. Ypač daug dėmesio skiriama Jūsų profesiniam tobulėjimui.

Nemokama konsultacija
„School of British English“ nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Kviečiame registruotis į konsultaciją ir sužinoti visą aktualiausią informaciją apie anglų kalbos kursus bei individualias pamokas!

Patirtis
Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų organizuoja anglų kalbos mokymus įmonėms. Aukštos kokybės anglų kalbos kursai ir teigiami atsiliepimai lemia, kad daugelis kompanijų tampa nuolatinėmis „School of British English“ klientėmis.

Garantijos
Tiksliai planuojame mokymus, nuolat stebime studentų pažangumą. Tad rezultatai – atitinkantys Jūsų lūkesčius. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus: priešingu atveju grąžinsime pinigus

Unikali metodika
Vadovaudamiesi tarptautiniu mastu pripažinta EFL/ESL angkų kalbos mokymo metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą „School of British English Effect“. Sistemoje derinami komunikacijos ir naujausi vakarietiški metodikai: anglų kalbos pamokos vaikams ir suaugusiems – ypač efektyvios ir užtikrinančios geriausius rezultatus.

Lankstumas ir patogus tvarkaraštis
Prisitaikome prie kiekvieno mokinio poreikių: organizuojami specializuoti anglų kalbos kursai suaugusiems, mokiniams, įmonių vadovams, intensyvūs anglų kalbos kursai ir kt. „School of British English“ taip pat rengiami net ir nuotoliniai anglų kalbos kursai (t. y. kursai internetu), todėl mokinys gali būti iš bet kurio pasaulio kampelio. Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „School of British English“ gali atvykti į organizacijas.

Kolektyvas

Edvinas direktorius

Edvinas

Direktorius

,,Language is wine upon the lips”

Irina

Irina

Anglų kalbos dėstytoja

"Never let the fear of striking out keep from playing the game” Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo anglų kalba, kalbėjimo įgūdžių formavimas, viešas kalbėjimas, akademinė anglų kalba.

Olga

Olga

Anglų kalbos dėstytoja

"Language is not a genetic gift, it is a social gift. Learning a new language is becoming a member of the club – the community of speakers of that language"        Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1…

Gerda

Gerda

Anglų kalbos dėstytoja

"The english language can be a confusing creature, though, through, thought, their, there and all the rest. But rather than groan we have celebrated it on our mug"   Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos…

Miroslava

Miroslava

Anglų kalbos dėstytoja

"Making mistakes doesn’t mean you’re a failure. It means you’re trying and learning"   Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo anglų kalba, kalbėjimo įgūdžių formavimas, viešas kalbėjimas, akademinė anglų kalba.

Viktorija

Viktorija

Anglų kalbos dėstytoja

"I have true patience while teaching students"   Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo anglų kalba, kalbėjimo įgūdžių formavimas, viešas kalbėjimas, akademinė anglų kalba.

Anglu kalbos destytoja Natalija

Natalija

Anglų kalbos dėstytoja

"Every day is a new beginning, take a deep breath and start again"   Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo anglų kalba, kalbėjimo įgūdžių formavimas, viešas kalbėjimas, akademinė anglų kalba.

Juozas

Juozas

Anglų kalbos dėstytojas

"My favourite lessons are those where I learn something too!"   Išsilavinimas: Aukštasis - anglų filologija Kvalifikacinis laipsnis: Humanitarinių mokslų magistras Sritys:  A1–C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo kalbos mokymas, paauglių, suaugusiųjų ir įmonių mokymas. Pasiruošimas IELTS, TOEFL,  CAMBRIDGE egzaminui, suaugusiųjų B1-C1 bendrinės ir šnekamosios kalbos lavinimas, verslo anglų kalba, kalbėjimo įgūdžių formavimas, viešas kalbėjimas, akademinė anglų kalba.

Mūsų klientai

Įmonės pasitiki School of British English

Atsiliepimai

Noriu pasakyti, kad mano anglų kalbos lygis pastebimai pakilo ir aš pasiekiau savo mažą tarpinį tikslą gyvenime. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomiausios patirties mano gyvenime. Tikiuosi pasimatyti kitais mokslo metais.
Karina Šilkienė
2021-06-08

Puikūs kursai! Įdomūs užsiėmimai, apgalvotos užduotis, profesionalūs dėstytojai.
Rasa Subalienė
2021-05-13

Ačiū anglų kalbos mokytojai Irinai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane maloniai nustebino lektorės dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas bei daugybė naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę mokytis su nuostabiu mokytoju..
Augustė Šidlauskaitė
2021-03-05

Ačiū School of British English mokyklai už nuostabius studijų metus. Gaila, kad turiu išvykti ir negalėsiu tęsti kursų. Labai tikiuosi, kad vasarą bus galimybė toliau tęsti mokymus. Linkiu visam School of British English kolektyvui sėkmės ir klestėjimo.
Marta Prudnikovienė
2021-01-15

School of British English mokykloje pradėjau mokytis prieš 2 metus. Išklausiau 2 kursus. Gyvenime lankiau įvairias anglų kalbos mokyklas, studijavau pas korepetitorius, dalyvavau kursuose užsienyje. Korepetitoriai, universitetas, kitos kalbų mokyklos nesuteikė tokio žinių srauto kaip School of British English kolektyvas. Kai manęs klausia patarimo dėl anglų kalbos mokyklos, nedvejodama rekomenduoju School of British English.
Miglė Šišlienė
2020-12-28

Beprotiškai geri ir jauni mokytojai , moka rasti bendrą kalbą ir teisingai pateikia bei paaiškina mokomąją medžiagą, priimtinos kainos. Pažymiu, kad School of British English dirba profesionalus kolektyvas. Nuotolinis mokymas buvo nuostabus.
Orinta Smalinskienė
2020-12-05

Labai dėkoju Jūsų mokyklai už galimybę mokytis anglų kalbos ir suteiktas žinias. Dėl anglų kalbos pamokų, iš mano pusės tik geriausi atsiliepimai. Esu labai dėkinga mokytojai Gerdai už suteiktas žinias, kantrybę, malonų ir šiltą bendravimą.
Odeta Drungėlaitė.
2020-11-22

Prieš pradedant mokytis School of British English lankiau kitas mokymos įstaigas. Nepilnai pasiteisino mano lūkesčiai. Pradėjus mokytis School of British English buvau reikli mokymosi kokybei. Tačiau, baigus kursus neturėjau jokių priekaištų, kadangi TIKRAI labai profesionali mokytoja, kuri išmano savo darbą. Dėkui Irinai. Kursai man leido „susikurti sistemą galvoje“ suprasti ir pradėti galvoti angliškai.
Ineta Martinkienienė.
2020-11-11

Lankau bendrinės anglų kalbos kursus nuo mokslo metų pradžios. Man pavyko užbaigti B1 lygį. Gavau gana daug žinių. Labai patiko kalbos mokymo metodika. Lavinami visi kalbos įgūdžiai ( kalbėjimas, rašymas, skaitymas, klausymas). Manau, kad labai pasisekė su savo mokytoja: Irina. Labai ačiū. Visiems norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbą, rekomenduoju pasirinkti School of British English.
Justas Vasaris
2020-10-08

Labai ačiū anglų kalbos mokytojai Viktorijai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane stebina Viktorijos dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas, daug naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę įdomiai mokytis.
Sandra Pūžaitė
2019-10-12

Malonu suvokti, kad dingsta baimė kalbėti angliškai, suklysti. Laikus, pasirodė supratsi tikrai lengva. Belieka tik judėti į priekį. Ačiū už aiškų ir nesudėtingą anglų kalbos mokymąsi.
Jolita Stiškienė.
2020-07-15

Nuostabi mokykla! Puikūs mokytojai ir studentai! Išklausiau intensyvų ir įdomų kursą, įgijau naujų įgūdžių, kuriuos galėsiu panaudoti komandiruotėje užsienyje. Labai ačiū! Linkiu sėkmės ir tobulėjimo.
Martyna Kanapockienė.
2020-06-03

Tik teigiami atsiliepimai apie School of British English! Mokykla turi puikių mokytojų, kurie labai atsidavę savo darbui. Asmeniškai žymiai pagerinau savo kalbos lygį ir baigęs kursą-toliau mokiausi anglų kalbos šioje mokykloje! Noriu išreikšti didelį dėkingumą už malonią atmosferą ir malonumą, kurį gaunu lankydama užsiėmimus.
Raimondas Kunčinas.
2020-05-19

Man labai patinka mokytis anglų kalbos „School of British English! Noriu vėl ir vėl ateiti į mokyklą! Mūsų mokytoja Irina yra tikrai talentingas ir labai draugiškas žmogus. Džiaugiuosi, kad radau šią mokyklą.
Miglė Budbergienė.
2020-04-08

Smagu, kad yra tokia mokykla, klientai visada laukiami ir draugiški. Komanda tiesiog super. Dėstytojai, viską paaiškins, jaučiausi kaip namuose. Labai ačiū mokytojai Adrianai-Marijai. Protinga mokytoja, rado bendrą kalbą su visais grupės dalyviais, viską aiškiai paaiškino, o svarbiausia, kad visa mūsų grupė per labai trumpą laiką kalbėjo angliškai. Kursuose atmosfera yra draugiška, jauki, mokiausi su malonumu, laikas praėjo akimirksniu. Taip ir toliau! Būtinai sugrįšiu.
Goda Andrejevna.
2020-03-21

Ilgai ir kruopščiai rinkausi anglų kalbos mokyklą Vilniuje. Galiausiai pasirinkau School of British English. Puikus pasiruošimas IELTS, naudinga mokomoji medžiaga,kurios nėra prieinama viešai, puikus administratorių darbas, tačiau pagrindinis nuopelnas tai labai kokybiškas IELTS kursas. Nosr pats mokinausi Vilniaus Licėjuje, School of British English dėstytojos mokymo lygis žymiai aukštesnis. Dėkoju mokytojai Irinai. Gavau iš IELTS 7.5 balo. Įstojau į vieną geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje.
Augustinas.
2020-02-17

Nuoširdžiai noriu padėkoti puikiam mokytojui ir profesionalui Juozui. Puikiai suorganizuotos pamokos, įdomus bet kokio sudėtingumo medžiagos pristatymas, gebėjimas sudominti ir motyvuoti auditoriją – tai tik maža dalis to, kas atitinka Juozą kaip mokytoją. Juozai, visos mūsų grupės vardu linkiu jums sėkmės ir sveikatos! Labai ačiū!
Gabrielius Mikolaitis.
2020-01-26

Nuošidžiai dėkoju School of British English! Ačiū jums, kad pažadinote vaiko susidomėjimą kalba ir norą išmokti ją iš tikrųjų! Aš dėkoju mokytojai Natalijai už įdomias kūrybingo požiūrio užsiėmimus, labai dėkoju dėstytojai Veronikai už sugebėjimą sukurti tikrą komandinį darbą ir individualius patarimus! Dukra visada su malonumu lekia į užsiėmimus, man niekada nereikėjo priminti, kad paruoštų namų darbus. Motyvacija viršuje! Ačiū, School of British English, kad atvėrėte naujus horizontus.
Monika Verikė.
2019-12-25

School of British English – tai puiki anglų kalbos mokykla. Čia jūs ne tik tobulinate savo anglų kalbos žinias, bet ir smagiai bei įdomiai praleidžiate laiką.Tikrai malonu eiti į pamokas. Didžiulis šios veiklos pliusas yra tai, kad jūs labai stiprinate kalbėjimo įgūdžius. Visuomet esate vaišinami kava, gražios ir jaukios mokymosi patalpos bei nuoširdūs dėstytojai
Inesa Daujokaitienė.
2019-11-28

Norėčiau visos vakarinės grupės vardu padėkoti mokytojai Irinai už įtraukiančias pamokas ir pastangas. Noriu pasakyti, kad visų mūsų dalyvių anglų kalbos lygis pakilo ir mes pasiekiame savo mažą gyvenimo tarpinį tikslą. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomios patirties. Tikimės pasimatyti kitais metais.
UAB AON Insurance kolektyvas.
2019-11-16

video atsiliepimai video atsiliepimas1 video atsiliepimas2 video atsiliepimas3 video atsiliepimas4 video atsiliepimas5