Apie mus

Apie mus ir mūsų paslaugas

„School of British English“ – viena šiuolaikiškiausių ir profesionaliausių kalbų mokyklų Lietuvoje. Orientuojamės į ateities mokymą ir ateities žmonių poreikius.

Mokydami anglų kalbos taikome naujausias metodikas, padedančias ne tik įsiminti informaciją, bet įgytas žinias pritaikyti ir praktiškai. Siekiame, kad mokytis būtų įdomu – tik tai garantuoja užtikrintus ilgalaikius rezultatus!

Mokytis kviečiame mokinius nuo 5 iki 99 metų! Pagal Jūsų poreikius parengėme kursus ir kitas specialias mokymo programas.

Mūsų vertybės:

- profesionalumas;

- lankstumas;

- orientacija į klientus;

- patirtis;

- sąžiningumas.

Kodėl verta rinktis mūsų anglų kalbos mokyklą?

- Kruopščiai atrinktas personalas: Jus mokys patyrę ir kompetentingi mokytojai.

- Nemokamos konsultacijos ir anglų k. žinių lygio nustatymas.

- Pažangūs metodai: remiamės tarptautinėmis EFL/ESL mokymo metodikomis, unikalia „School of British English“ mokytojų sukurta metodika.

- Lankstumas: visuomet prisitaikome prie mokinių poreikių, nes Jūs – mūsų prioritetas.

- Garantijos: jei kursais liksite nepatenkinti, grąžinsime pinigus.

Šiandien School of British English tai:

- 10 metų patirtis dėstant anglų kalbą;

- 6 kalbų  mokymo kursai;

- 15+ dėstytojų dalis jų gimtakalbiai;

- 3000+ studentų kiekvienais metais, įskaitant 2 500 nuotoliu,

- 3+ filialai  bei atstovybės kiekvienoje Lietuvos apskrityje, 

- 7000+ patenkintų studentų nuo mokyklos įsteigimo momento;

- 25+   įvairių mokymo  programų ir kursų;

- Akredituotas valstybės tarnautojų kalbos lygio vertinimo centras.

Anglų kalbos kursai, atitinkantys kiekvieno besimokančiojo poreikius

6–14 m. vaikus kviečiame į žaismingas šeštadienines anglų kalbos mokyklėles, kurių metu mažieji ne tik mokosi kalbos, bet ir turiningai, smagiai leidžia laisvalaikį, susiranda naujų draugų.

Paaugliams paruošėme specialius anglų k. kursus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama šnekamosios k. lavinimui, o abiturientus ruošiame atsižvelgdami į valstybinio anglų k. brandos egzamino užduotis. Taip pat padedame pasiruošti anglų kalbos egzaminams stojant į užsienio aukštąsias mokyklas.

Išskirtinė „School of British English“ paslauga – Lietuvoje vykstančios vasaros ir išvykstamosios-tarptautinės anglų kalbos stovyklos. Tarptautinių stovyklų metu ne tik mokomasi, bet ir bendraujama, susipažįstama su kitomis šalimis, kultūromis, keliaujama.

Specialius anglų kalbos kursus paruošėme įmonių darbuotojams ir vadovams: kursų turinys gali būti pritaikomas pagal įmonės veiklos specifiką ar kolektyvo poreikius.

O jei stinga laiko ar gyvenate kitame Lietuvos mieste ar net svetur – kursus organizuojame ir nuotoliniu būdu: Jums tereikia turėti interneto prieigą.

Ir tai – dar ne viskas: kursus nuolat atnaujiname, o jei neradote reikiamų kursų – susisiekite su mumis.

Kviečiame atvykti ir jaukiai pasikalbėti prie puodelio arbatos – mūsų mokykloje Jūs visuomet esate laukiami!

Mūsų privalumai

1

Profesionalumas

„School of British English“ dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams anglų kalbos išmokti greitai ir užtikrintai. Ypač daug dėmesio skiriama Jūsų profesiniam tobulėjimui.

2

Nemokama konsultacija

„School of British English“ nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Kviečiame registruotis į konsultaciją ir sužinoti visą aktualiausią informaciją apie anglų kalbos kursus bei individualias pamokas!

3

Patirtis

Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų organizuoja anglų kalbos mokymus įmonėms. Aukštos kokybės anglų kalbos kursai ir teigiami atsiliepimai lemia, kad daugelis kompanijų tampa nuolatinėmis „School of British English“ klientėmis.

4

Unikali metodika

Vadovaudamiesi tarptautiniu mastu pripažinta EFL/ESL angkų kalbos mokymo metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą „School of British English Effect“. Sistemoje derinami komunikacijos ir naujausi vakarietiški metodikai: anglų kalbos pamokos – ypač efektyvios ir užtikrinančios geriausius rezultatus.

5

Garantijos

Tiksliai planuojame mokymus, nuolat stebime studentų pažangumą. Tad rezultatai – atitinkantys Jūsų lūkesčius. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus: priešingu atveju grąžinsime pinigus

6

Patogus tvarkaraštis

Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „School of British English“ gali atvykti į organizacijas.

Mokymo metodika

Komunikacinis metodas

Nemažai mūsų anglų kalbos kursus ar individualius mokymus besirenkančių mokinių domisi, kokius mokymo metodus taikome pamokų metu. Taigi, mūsų prioritetas – komunikacinis kalbos mokymo metodas, kuriam skiriama apie 70 proc. pamokos laiko. Taigi didesnioji dalis pamokos skirta kalbėjimui, likusi dalis – skaitymui, klausymui, rašymui ir kt. Tačiau kiekvienu atveju atsižvelgiame į kliento poreikius: galbūt jis angliškai kalba puikiai, tačiau jam sudėtinga rašyti. Taip pat daug dėmesio skiriame metodikų įvairovei – tuo pačiu ir mokymo procesas tampa įdomesnis, labiau įtraukiantis.

Veiksmingas mokymasis

Naudojame modernias ir efektyvias mokymo technologijas, pritaikytas pagal studentų amžių ir jų kalbos mokėjimo lygį. Daugiau nei 8 metus daug dėmesio skiriame akademiniam darbui, nuolat mokomės ir remiamės pasaulinės praktikos pavyzdžiais. Aukštos kvalifikacijos metodininkų komanda nuolat tobulina mokymo programas, formuoja vienodus standartus ir kontroliuoja mokymo kokybę. Mūsų pagrindinė užduotis išmokyti mokinius bendrauti ir padėti įveikti kalbos barjerą. Sukuriame atmosferą, kalbėjimo įgūdžiams tobulinti, kurioje nėra baisu klysti. Palaikome motyvuojančią mokinius grupės dinamiką. Siūlome šiuolaikiškas ir įdomias diskusijų temas.

Naudojame pripažintą pasaulyje mokomąją metodinę medžiagą:

• Oxford University Press;
• Cambridge University Press;
• Macmillan;
• Pearson Education;
• Express Publishing;
• Thompson Publishing;
• Collins Cobuild;
• TED Talks ir kt. metodinę medžiagą.
Taigi, apibendrinant, orientuodamiesi į ilgalaikius rezultatus, naudojame pačius efektyviausius, įdomiausius, žaismingiausius ir mokinius įtraukiančius anglų k. mokymo metodus. Kai mokytis įdomu, ir motyvacija, ir rezultatai – kur kas geresni.

School of British English klientai

Klientų atsiliepimai

Noriu pasakyti, kad mano anglų kalbos lygis pastebimai pakilo ir aš pasiekiau savo mažą tarpinį tikslą gyvenime. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomiausios patirties mano gyvenime. Tikiuosi pasimatyti kitais mokslo metais.

Karina Šilkienė

2021-06-08

Puikūs kursai! Įdomūs užsiėmimai, apgalvotos užduotis, profesionalūs dėstytojai.

Rasa Subalienė

2021-05-13

Ačiū anglų kalbos mokytojai Irinai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane maloniai nustebino lektorės dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas bei daugybė naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę mokytis su nuostabiu mokytoju..

Augustė Šidlauskaitė

2021-03-05

Ačiū School of British English mokyklai už nuostabius studijų metus. Gaila, kad turiu išvykti ir negalėsiu tęsti kursų. Labai tikiuosi, kad vasarą bus galimybė toliau tęsti mokymus. Linkiu visam School of British English kolektyvui sėkmės ir klestėjimo.

Marta Prudnikovienė

2021-01-15

School of British English mokykloje pradėjau mokytis prieš 2 metus. Išklausiau 2 kursus. Gyvenime lankiau įvairias anglų kalbos mokyklas, studijavau pas korepetitorius, dalyvavau kursuose užsienyje. Korepetitoriai, universitetas, kitos kalbų mokyklos nesuteikė tokio žinių srauto kaip School of British English kolektyvas. Kai manęs klausia patarimo dėl anglų kalbos mokyklos, nedvejodama rekomenduoju School of British English.

Miglė Šišlienė

2020-12-28

Beprotiškai geri ir jauni mokytojai , moka rasti bendrą kalbą ir teisingai pateikia bei paaiškina mokomąją medžiagą, priimtinos kainos. Pažymiu, kad School of British English dirba profesionalus kolektyvas. Nuotolinis mokymas buvo nuostabus.

Orinta Smalinskienė

2020-12-05

Labai dėkoju Jūsų mokyklai už galimybę mokytis anglų kalbos ir suteiktas žinias. Dėl anglų kalbos pamokų, iš mano pusės tik geriausi atsiliepimai. Esu labai dėkinga mokytojai Gerdai už suteiktas žinias, kantrybę, malonų ir šiltą bendravimą.

Odeta Drungėlaitė.

2020-11-22

Prieš pradedant mokytis School of British English lankiau kitas mokymos įstaigas. Nepilnai pasiteisino mano lūkesčiai. Pradėjus mokytis School of British English buvau reikli mokymosi kokybei. Tačiau, baigus kursus neturėjau jokių priekaištų, kadangi TIKRAI labai profesionali mokytoja, kuri išmano savo darbą. Dėkui Irinai. Kursai man leido „susikurti sistemą galvoje“ suprasti ir pradėti galvoti angliškai.

Ineta Martinkienienė.

2020-11-11

Lankau bendrinės anglų kalbos kursus nuo mokslo metų pradžios. Man pavyko užbaigti B1 lygį. Gavau gana daug žinių. Labai patiko kalbos mokymo metodika. Lavinami visi kalbos įgūdžiai ( kalbėjimas, rašymas, skaitymas, klausymas). Manau, kad labai pasisekė su savo mokytoja: Irina. Labai ačiū. Visiems norintiems išmokti ar patobulinti anglų kalbą, rekomenduoju pasirinkti School of British English.

Justas Vasaris

2020-10-08

Labai ačiū anglų kalbos mokytojai Viktorijai už aukštą profesionalumą ir meilę darbui. Mane stebina Viktorijos dėmesys rezultatams, noras pasidalinti žiniomis, įdomus ir prieinamas medžiagos paaiškinimas, daug naudingų patarimų. Dėkoju jums už galimybę įdomiai mokytis.

Sandra Pūžaitė

2019-10-12

Malonu suvokti, kad dingsta baimė kalbėti angliškai, suklysti. Laikus, pasirodė supratsi tikrai lengva. Belieka tik judėti į priekį. Ačiū už aiškų ir nesudėtingą anglų kalbos mokymąsi.

Jolita Stiškienė.

2020-07-15

Nuostabi mokykla! Puikūs mokytojai ir studentai! Išklausiau intensyvų ir įdomų kursą, įgijau naujų įgūdžių, kuriuos galėsiu panaudoti komandiruotėje užsienyje. Labai ačiū! Linkiu sėkmės ir tobulėjimo.

Martyna Kanapockienė.

2020-06-03

Tik teigiami atsiliepimai apie School of British English! Mokykla turi puikių mokytojų, kurie labai atsidavę savo darbui. Asmeniškai žymiai pagerinau savo kalbos lygį ir baigęs kursą-toliau mokiausi anglų kalbos šioje mokykloje! Noriu išreikšti didelį dėkingumą už malonią atmosferą ir malonumą, kurį gaunu lankydama užsiėmimus.

Raimondas Kunčinas.

2020-05-19

Man labai patinka mokytis anglų kalbos „School of British English! Noriu vėl ir vėl ateiti į mokyklą! Mūsų mokytoja Irina yra tikrai talentingas ir labai draugiškas žmogus. Džiaugiuosi, kad radau šią mokyklą.

Miglė Budbergienė.

2020-04-08

Smagu, kad yra tokia mokykla, klientai visada laukiami ir draugiški. Komanda tiesiog super. Dėstytojai, viską paaiškins, jaučiausi kaip namuose. Labai ačiū mokytojai Adrianai-Marijai. Protinga mokytoja, rado bendrą kalbą su visais grupės dalyviais, viską aiškiai paaiškino, o svarbiausia, kad visa mūsų grupė per labai trumpą laiką kalbėjo angliškai. Kursuose atmosfera yra draugiška, jauki, mokiausi su malonumu, laikas praėjo akimirksniu. Taip ir toliau! Būtinai sugrįšiu.

Goda Andrejevna.

2020-03-21

Ilgai ir kruopščiai rinkausi anglų kalbos mokyklą Vilniuje. Galiausiai pasirinkau School of British English. Puikus pasiruošimas IELTS, naudinga mokomoji medžiaga,kurios nėra prieinama viešai, puikus administratorių darbas, tačiau pagrindinis nuopelnas tai labai kokybiškas IELTS kursas. Nosr pats mokinausi Vilniaus Licėjuje, School of British English dėstytojos mokymo lygis žymiai aukštesnis. Dėkoju mokytojai Irinai. Gavau iš IELTS 7.5 balo. Įstojau į vieną geriausių universitetų Didžiojoje Britanijoje.

Augustinas.

2020-02-17

Nuoširdžiai noriu padėkoti puikiam mokytojui ir profesionalui Juozui. Puikiai suorganizuotos pamokos, įdomus bet kokio sudėtingumo medžiagos pristatymas, gebėjimas sudominti ir motyvuoti auditoriją – tai tik maža dalis to, kas atitinka Juozą kaip mokytoją. Juozai, visos mūsų grupės vardu linkiu jums sėkmės ir sveikatos! Labai ačiū!

Gabrielius Mikolaitis.

2020-01-26

Nuošidžiai dėkoju School of British English! Ačiū jums, kad pažadinote vaiko susidomėjimą kalba ir norą išmokti ją iš tikrųjų! Aš dėkoju mokytojai Natalijai už įdomias kūrybingo požiūrio užsiėmimus, labai dėkoju dėstytojai Veronikai už sugebėjimą sukurti tikrą komandinį darbą ir individualius patarimus! Dukra visada su malonumu lekia į užsiėmimus, man niekada nereikėjo priminti, kad paruoštų namų darbus. Motyvacija viršuje! Ačiū, School of British English, kad atvėrėte naujus horizontus.

Monika Verikė.

2019-12-25

School of British English – tai puiki anglų kalbos mokykla. Čia jūs ne tik tobulinate savo anglų kalbos žinias, bet ir smagiai bei įdomiai praleidžiate laiką.Tikrai malonu eiti į pamokas. Didžiulis šios veiklos pliusas yra tai, kad jūs labai stiprinate kalbėjimo įgūdžius. Visuomet esate vaišinami kava, gražios ir jaukios mokymosi patalpos bei nuoširdūs dėstytojai

Inesa Daujokaitienė.

2019-11-28

Norėčiau visos vakarinės grupės vardu padėkoti mokytojai Irinai už įtraukiančias pamokas ir pastangas. Noriu pasakyti, kad visų mūsų dalyvių anglų kalbos lygis pakilo ir mes pasiekiame savo mažą gyvenimo tarpinį tikslą. Ačiū jums už viską, buvo labai malonu dirbti su jumis, taip pat gauti įdomios patirties. Tikimės pasimatyti kitais metais.

UAB AON Insurance kolektyvas.

2019-11-16

UAB Paragon Nordic

 UAB Paragon Nordic
Skaityti

VSAT

VSAT
Skaityti

UAB Adams

UAB Adams
Skaityti

UAB Garsų pasaulis

UAB Garsų pasaulis
Skaityti

GF Bankas

GF Bankas
Skaityti

UAB Grant Thorton Baltic

UAB Grant Thorton Baltic
Skaityti

UAB Strefa

UAB Strefa
Skaityti

VLK

VLK
Skaityti

UAB Yukon

UAB Yukon
Skaityti

Ekspres Nedelia

Ekspres Nedelia
Skaityti

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.