Prasminga dovana!

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

Jei ieškote prasmingos ir naudingos dovanos, „School of British English“ siūlo įsigyti dovanų kuponus anglų kalbos kursams. Galimybė išmokti ką nors naujo, įgyti žinių – pati geriausia dovana, tad bet kokia proga įteikite ne daiktus, bet turiningą laisvalaikį ir galimybę tobulėti. Dovanų kuponai – viena universaliausių dovanų, ypač tiems, kurie viską turi. Dovanų kupono gavėjas anglų kalbos mokysis vienoje geriausių kalbų mokyklų Vilniuje, o prireikus – ir nuotoliniu būdu, tad kuponas tinka gyvenantiems bet kuriame Lietuvos mieste ar ir užsienyje.

Anglų kalbos kursų dovanų kuponas: kodėl verta dovanoti?

• Dovanų kuponas – tai dovana, kuri nebus paslėpta į atokiausią lentyną.

• Dovanos gavėjui nebekils keblumų keliaujant: anglų kalba jau šneka per 2 milijardus žmonių, ir jų vis daugėja.

• Kuponą gavęs asmuo turės daugiau galimybių kilti karjeros laiptais: daugelyje darbo skelbimų tarp reikalavimų yra nurodytas ir anglų kalbos mokėjimas. Anglų kalbą reikia mokėti pretenduojant į valstybės tarnybą.

• Dovanos gavėjas naudingas ir įdomiai leis laisvalaikį: lankys įdomia medžiaga praturtintus kursus, įgys žinių, sutiks bendraminčių, užmegs naujų pažinčių.

• Dovanos gavėjas turės daug pasirinkimo alternatyvų ir galės rinktis kursus grupėje, specializuotus, individualius, individualius nuotolinius kursus ir kt.

Apie „School of British English“ dovanų kuponus

Norėdami įsigyti dovanų kuponą, nurodykite pageidaujamą sumą. „School of British English“ paruoš kuponą ir jį jums perduos tiesiogiai arba el. paštu.

Dovanų kupono gavėjas galės rinktis bet kuriuos anglų kalbos kursus arba individualias pamokas.

Jei dovanų kuponas nepadengs visų kursų kainos, jo gavėjas ar kuponą įteikęs asmuo galės padengti kainų skirtumą. Jei suteiktų paslaugų vertė – mažesnė, nei nurodyta dovanų kupone, skirtumas nebus grąžinamas.

„School of British English“ pasiūlys atlikti nemokamą anglų kalbos lygio nustatymo testą ir pakonsultuos dėl tinkamiausių kursų pasirinkimo.

Dovanų kuponą dovanoti verta, nes „School of British English“ – viena geriausių kalbų mokyklų Lietuvoje, o kursus veda pedagoginės ir tarptautinės patirties įgiję dėstytojai.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.