Dažnai užduodami klausimai

Jeigu nerasite atsakymo, klauskite mūsų tiesiogiai

1. Kokia kurso kaina?

Šalia kiekivieno kurso aprašymo, tiek suaugusiems, tiek moksleiviams rasite skiltį “Svarbi informacija” -, kurioje matysite kursų kainą, nurodytą kursų trukmę, intensyvumą, grupės dydį bei kurso lygį. Registruokitės ir užsisakykite mokymus dabar! Pvz. Nuotoliniai anglų kalbos  kursai -užsisakyti.

2. Kas įtraukta į kurso kainą?

Į kainą įtraukta mokomoji medžiaga, kalbos lygio nustatymas ir konsultacijos. Vadovėlius stengiamės naudoti pačius naujausius bei patikimiausius.

3. Koks vienos grupės dydis?

Vienos grupės dydis – iki 7 dalyvių suaugusiųjų grupėje. Moksleivių grupėje iki 10 dalyvių.

4. Kaip užsirėgistruoti į anglų kalbos kursus?

Atlikite anglų kalbos žinių įvertinimo testą mūsų svetainėje. Atlikę testą, rezultatus matysite iš karto, kiek klausimų atsakėte teisingai, bei kokio  lygio (nuo A1 iki C2) kursus jums rekomenduojame lankyti. Į savo nurodytą el. paštą gausite pasiūlymą tobulinti anglų kalbą atvirose School of British English grupėse ir tų grupių tvarkaraščius bei mokymų kainas. Išsirinkę tinkamiausią variantą, praneškite mums apie jį atsakydami el. paštu. Jei turite kitų poreikių ar klausimų, susisiekite su School of British English administracija. Būtinai rasime ir pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą!

5. Kur vyksta anglų kalbos užsiėmimai Vilniuje ?

Atvirų grupių užsiėmimai vyksta Žalgirio g. 90, Vilniuje (Verslo Centras CITY, C Korpusas, 1 aukštas), pastatas randasi šalia ,,Žalgirio klinikų“. Tai pat mūsų dėstytojai gali atvykti į darbo vietą mokyti pasirinktos kalbos arba organizuoti kursus nuotoliniu būdu. Visais klausimais prašome kreiptis į mūsų ofisą, esantį Žalgirio g. 90, C įėjimas, 1, aukštas.

6. Kodėl verta pasirinkti School of British English?

  • Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome pagal klientų poreikius. Taikome naujausius komunikacijos metodus.
  • Garantuojame kokybę. Dėsto kvalifikuoti, patyrę dėstytojai. Mokymo programas sudarome pagal pripažintų užsienio specialistų rekomendacijas. Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname.

School of British English

Mūsų privalumai

Garantuojame kokybę.

Mokymo programas sudarome pagal garsiausių užsienio specialistų rekomendacijas. Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname. Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome pagal klientų poreikius bei taikome naujausius komunikacijos metodus.

Plačiau »

Profesionalumas

„School of British English“ dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams anglų kalbos išmokti greitai ir užtikrintai. Ypač daug dėmesio skiriama Jūsų profesiniam tobulėjimui. Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų organizuoja anglų kalbos mokymus įmonėms.

Plačiau »

Nemokama konsultacija

School of British English nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Draugiškas ir atsakingas kolektyvas suteiks Jums nešališką informaciją apie anglų kalbos kursus, individualias pamokas, tarptautinius egzaminus, studijas užsienyje bet ir lydės viso mokymo metu! Kviečiame registruotis į konsultaciją ir sužinoti visą aktualiausią informaciją!

Plačiau »

Unikali metodika

Vadovaudamiesi tarptautiniu mastu pripažinta anglų kalbos mokymo metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą „School of British English Effect“. Sistemoje derinami komunikacijos ir naujausi vakarietiški metodai: anglų kalbos pamokos – ypač efektyvios ir užtikrinančios geriausius rezultatus.

Plačiau »

Patogus tvarkaraštis ir lankstumas

Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „School of British English“ dėstytojai gali atvykti į organizacijas.

Plačiau »

Akreditacija

Esame akredituotas anglų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą. Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną pažymėjimą. Visuomet kviečiame atvykti ir prie arbatos puodelio pasikalbėti visais aktualiais Jums klausimais.

Plačiau »