IELTS

IELTS (International English Language Testing System) — kalbos egzaminas, skirtas patikrinti anglų kalbos žinias ir gebėjimus.

Pildydami užklausą, jūs sutinkate dėl jūsų asmeninių duomenų apdorojimo.

Yra du IELTS tipai:

  • Academic IELTS skirtas besirengiant studijoms anglų kalba tokiose valstybėse, kaip Australija, Jungtinė Karalystė, Airija, Kanada ir Naujoji Zelandija, taip pat JAV (bakalauro ir magistro studijoms anglų kalba). Asmenys, norintys atitinkamose anglakalbėse valstybėse dirbti medicinos srityje, turi išlaikyti IELTS testą.

  • General IELTS  skirtas bendrųjų žinių patikrinimui (reikalingas, pvz., teikiant pažymas migracijos tarnyboms).

IELST egzaminas vertinamas  nuo 1 iki 9 balų skalėje. Sėkmingam laikymui neužtekka gerai mokėti kalbos. Asmuo laikantis egzaminą turėtų gerai žinoti jo struktūrą bei atsižveglti  į rašomosios dalies turinį. Dar daugiau, asmeniui būtina tinkamai paskirstyti laiką kiekvienai užduočiai bei nenukrypti nuo temos, pasirinktos šnekamojoje dalyje. IELTS Lietuvoje laikomas iš anksto užsregistravus British Council.

IELTS kursų nauda

Išmoksite rašyti essay atitinkančią egzamino reikalavimus.

Išmoksite tinkamai paskirstyti laiką kiekvienai užduočiai

Išmoksite greitai ir be klaidų skaitymo ir klausymo užduotis

Sužinosite būdus, kurie padės gauti maksimalų įvertinimą kalbėjimo bei rašymo dalyse.

Išmoksite pagrindinius žodžius, kurie ypač pravers kalbėjimo dalyje pasirinkus atitinkamą temą.

Išlaikysite bandomajį IELTS egzaminą bei įvertinsime Jūsų žinias.

Kodėl verta pasirinkti MUS?

7 metų patirtis ruošiant tarptautiniams egzaminams

Mes žinome IELTS egzamino reikalavmus bei išskirtinumus.

Kvalifikuoti dėstytojai

Mokymus veda sertifikuoti dėstytojai lietuviai ir gimtakalbiai, turintis patirties bei iškalusę papildomus profesionalius mokymus apie pasiruošimą tarptautiniams egzaminams.

Garantijos

Suteikiame mokymosi kokybės garantijas. Mokymosi rezultatas atitiks Jūsų lūkesčius.

Aukščiausi balai

Praktika rodo , kad mūsų studentai išlaiko IELTS egzaminus ne mažiau 7.0 balų.

Ruošime individualiai

Pritaikyta medžiaga

Dėstytojas parinks medžiaga atitinkančią Jūsų poreikius.

Patogumas

Jūs pasirinksite tinkantį laiką, vietą bei intensyvumą.

Nemokamas egzaminas

Bandomasis egzaminas nemokamas pasirinkus ne mažiau 10 akad. val. mokymų.

Nemokama konsultacija

Prieš mokymus nemokamai konsultuojame ir nustatome Jūsų kalbos lygį, sužinome lūkesčius bei padedame apsispręsti kokį egzaminą laikyti.

Kainos

Individualūs užsiėmimas

22-24 €/ akad. val.

Individualūs užsiėmimas

20-22 €/ akad. val. virš 10 akad. val. kursas

Individualūs užsiėmimas nuotoliniu būdu

20-22 €/ akad. val. akad.

Mokymosi formos

Kodėl ruošiame tik individualiai?

1.Kiekvieno dalyvio – skirtingas žinių lygis. 2.Kiekvienas turi savo stipriasiąs ir silpnasiąs vietas,t.y. vieniiems geriaus sekasi skaitymas bei rašymas kitiems atvirkščiai. 3. Asmenys pasirenka skirtigas egzamino laikymo datas. 4.Ruošimasis egzaminui – atsakingas procesas, į kurį žiūrime labai rimtai, tad, ko gero, ir Jūs nenorite gaišti laiko užsiėmimuose grupėje ir laukti kol kolega atliks namų darbus ar perskaitys tekstą. Grrupėje visiems vienodos medžiagos parinkimas mūsų manynu klientu atžvilgiu yra klaidinantis ir nesąžiningas.
5. Ruošiantis individualiai egzaminai išlaikomi žymiai aukštesniais balais.

Nuotoliniu būdu

Užsiėmimai nuotoliniu būdu vyksta anlogiškai kaip ir individualiai, skirtumas vienas, dėstytojas veda užsiėmimus naudojanti telekomunikacijos technologijomis ir jūs galite bunate jums patogioje vietoje.

Kviečiame į nemokamą konsutaciją