Angliški filmai ir filmukai, kurie padės mokytis kalbos

 • Daugeliui tikrai nebus naujiena, jog pagrindinė kalba kino pasaulyje yra būtent anglų. Kadangi būtent taip yra įgarsinti visi populiariausieji bei naujausieji filmai. O tuomet gali tekti kažkiek palaukti, kol atsiras tokie filmai anglų kalba su lietuviškais subtitrais net ir kino teatruose. Todėl norint juos pilnavertiškai žiūrėti reikia mokėti šią kalbą. Nors kartu tai gali būti ir galimybė mokytis kalbos.

   

  Šiomis dienomis yra daugybė būdų bei galimybių, kurios padeda pagerinti užsienio kalbos įgūdžius. Tačiau kartais tą galima pasiekti ir be jokių papildomų pastangų. Vienas iš tokių pavyzdžių būtų angliški filmukai. Nuolat juos žiūrintys vaikai natūraliai mokosi. Todėl kartais nustebina net ir savo tėvus gerais šios užsienio kalbos įgūdžiais. Kas labai praverčia tiek mokykloje, tiek ir vėliau gyvenime. Bet tai gali būti naudinga ne tik vaikams. Kadangi tokiu pačiu būdu išmokti gali ir vaikai. O jeigu norisi kitokio turinio, tuomet sėkmingai tam gali pasitarnauti filmai anglų kalba. Kuriuos galima pasirinkti pagal mėgstamą žanrą arba tai, kokia tą dieną nuotaika.

   

  Tiesa, nors iš pirmo žvilgsnio galbūt ir ne tokie įdomūs, tačiau angliski filmai vaikams bus geresnė mokomoji priemonė. Kadangi dažnai juose naudojami paprastesni žodžiai bei daugiau buitinės kalbos. Taip pat nemažai dėmesio skiriama vizualiniam turiniui, daiktams, aplinkai. Kas leidžia mokytis žymiai efektyviau. Todėl angliški filmukai vaikams gali būti geras laiko praleidimas kartu ir jų tėvams. O kartu ir galimybė patobulinti šios kalbos įgūdžius.

  Kodėl verta žiūrėti filmus anglų kalba su lietuviškais subtitrais?

  Pagrindinė to priežastis yra tai, jog tuomet galima suprasti, kas sakoma. Aišku, kartais ir be to galima numanyti, apie ką eina kalba. Tačiau tuomet nepavyks identifikuoti konkrečių žodžių bei jų reikšmės. Ypac, jeigu dar gerai nemokate kalbos. O tuo tarpu filmai anglų kalba su lietuviškais subtitrais tampa tarsi savotiškas žodynas, kuris leidžia tiek girdėti kalbą, tiek matyti žodžių reikšmes, tiek ir visa tai susieti su vaizdu. Kas gali užtikrinti maksimalų mokymąsi. O kartu tai padės įsijausti ir į patį filmą bei gerai praleisti laiką. Todėl būtent toks mokymosi metodas kaip filmai anglų kalba bus pats maloniausias. Kadangi tam nereikia jokių papildomų pastangų.O geras filmas dar prideda ir puikių emocijų bei užtikrina gerai praleistą laiką.

  Kaip yra pritaikoma video medžiaga mokymuisi?

  Kadangi toks metodas yra vienas iš efektyviausių, todėl jis sėkmingai taikomas ir profesionalioje praktikoje. Yra netgi specialiai sukurti filmai padedantys išmokti anglų kalbą. Tiesa, prie to gali prisidėti praktiškai bet kuris video turinys. Todėl ir šiuolaikiniai anglų kalbos kursai neretai įtraukia tokį metodą į savo programą. Bet ten jau nebus vien tik įprasti angliški filmai, kuriuos galima žiūrėti ir laisvalaikiu. Todėl neretai trumpi vaizdeliai būna susiejami su ivairiausiomis užduotimis, kurias reikia atlikti po jų peržiūros. Kas leidžia išmokti bei perprasti kalbą dar geriau, ypač dirbant su profesionaliais mokytojais.

  Rekomenduojamas filmų sąrašas anglų kalba pradedantiesiems

  Būtų pakankamai sudėtinga išskirti kažkokius konkrečius filmus. Kadangi tai labai priklauso dar ir nuo kiekvieno žmogaus mėgstamo stiliaus. Vieniems puikiai tiks animaciniai filmai anglų kalba, o tuo tarpu kiti norės kažkokio rimtesnio turinio. Net jeigu pagrindinis tikslas yra ne gerai praleisti laiką, o patobulinti kalbos žinias. Tokiu atveju svarbu atkreipti dėmesį, jog geriausias variantas bus filmai anglų kalba su lietuviškais subtitrais. Taip pat galima pasidomėti, kokie yra kitų žmonių mėgstamiausi filmai anglų kalbai mokytis. Kadangi kiekvienas išbandęs šį metodą gali pasidalinti savo įžvalgomis bei rekomendacijomis, kurios bus tikrai naudingos ir kitiems.

  Privalumai ir patarimai kaip mokytis iš filmukų anglų kalba

  Iš esmės viskas labai paprasta, kuo daugiau žiūrėsite ir kuo daugiau tam laiko skirsite, tuo greičiau tobulėsite. Tiesa, pradžiai geriausiai tiktų filmai anglų kalba pradedantiesiems, kurie nėra pernelyg sudėtingi šiuo aspektu. Kadangi reikia dar priprasti ir prie pačios kalbos ir prie pagrindinių bei dažniausiai naudojamų žodžių. Šioje vietoje labai pasitarnauti galėtų intensyvūs anglų kalbos kursai . Jie suteikia galimybę per trumpą laiką išmokti pakankamai nemažai ir įgauti kalbos pagrindus. Kuriuos jau vėliau galima laisvai tobulinti ir visais kitais būdais. Kam puikiausiai pasitarnauja angliški filmukai arba filmai. Čia jau priklauso, koks turinys patinka labiau.


  Geriausiai filmai mokytis anglų kalbos padės tuomet, kai tą darysite pastoviai. Taip pat galima nepatingėti pasidomėti ir neaiškiais žodžiais, jeigu juos dažnai girdite, tačiau taip ir nepavyksta suprasti reikšmės. Aišku, šioje vietoje anglų filmai su lietuviškais subtitrais išspręstų problemą ir iškart matytumėte, ką reiškia vienas ar kitas žodis. Tačiau bet kuriuo atveju filmai mokytis anglų kalbos gali būti labai naudingi.
   

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.