Koks geriausias būdas mokytis anglų kalbos?

Koks geriausias būdas mokytis anglų kalbos?

1. Rinktis individualius arba įprastus anglų kalbos kursus. Išmokti anglų kalbos savarankiškai – itin sudėtinga, nes pritrūksta motyvacijos, žinių. Anglų kalbos korepetitorius parenka tinkamiausias mokymo strategijas, padeda greičiau tobulėti, lavinti kalbėjimo įgūdžius, nes suklydus pataiso, paaiškina, stengiasi, kad pasiektumėte ilgalaikių rezultatų ir t. t.

2.  Anglų kalbos mokymąsi derinti su mėgstamu laisvalaikio leidimo būdu:

 

- Žiūrėkite filmus ar serialus anglų kalba. Šiandien kaip niekad paprasta žiūrėti filmus ar serialus nemokamai net ir online, tad šią puikią galimybę panaudokite anglų kalbos mokymuisi. Tiesa, pirmiausia rinkitės filmus su angliškais subtitrais. Po kurio laiko išlavinsite klausą ir subtitrų nebereikės.

 

- Skaitykite straipsnius jus dominančiomis temomis. Tai gali būti ir paprasčiausios naujienos, ir moksliniai straipsniai (tiesa, tokiu atveju dažnai prireiks pasinaudoti Google vertėju ar kitomis vertimo programomis).

 

- Naršykite socialiniuose tinkluose. Tikriausiai tarp žinomų užsienio žmonių yra keli autoritetingi asmenys, kuriuos mielai sektumėte socialiniuose tinkluose. Jei tik juose informacija pateikiama anglų kalba, gaunate apčiuopiamos naudos ir gilinate žinias. Laba vertinga „Youtube“ tinke žiūrėti profesionalių anglų kalbos mokytojų vaizdo įrašus. Vieni vertingiausių – „Learn English with Papa Teach Me“ ir „LetThemTalkTV“.

 

- Susirašinėkite, bendraukite su užsieniečiais. Susiraskite pašnekovų, kurie taip pat mokosi anglų kalbos arba tiesiog mėgsta bendrauti ir mielai jums padės tobulinti anglų kalbos žinias. Šiuo metu itin populiarūs žinių arba kalbų mainai, kai jūs užsieniečius mokote lietuvių kalbos, o jie jus – anglų k. Lietuvos rinkoje galima rasti tokio tipo svetainių, pavyzdžiui, kooperuokimes.lt: čia kitus savo turimus įgūdžius galima „iškeisti“ į anglų k. pamokas. Tiesa, įsitikinkite, kad paslaugą siūlantis asmuo kalbą moka pakankamai gerai.

 

- Anglų kalbos mokymasis klausantis užsienietiškų radijo stočių. Labai dažnai tarp patarimų, kaip efektyviai mokytis užsienio kalbos, atsiduria ir patarimas kalbos mokymuisi „įdarbinti“ ir muziką. Tad pasirinkite užsienietišką radijo stotį ir laisvalaikiu ar vykdami į darbą/studijas klausykitės. Pavyzdžiui, interneto svetainėje internet-radio.com rasite per 26 tūkst. įvairių šalių radijo stočių. Jas galima rinktis pagal grojamos muzikos žanrą, tačiau klausykite tų, kuriose groja ne tik muzika, bet ir skaitomos žinios bei ruošiamos įdomios laidos.

 

- Keliaukite. Anglų kalbos mokytis galite ir keliaudami. Tai viena iš kalbų, kuria susikalbėsite daugelyje užsienio šalių. Tiesa, kur kas geriau kalbos įgūdžius lavinsite savarankiškų pažintinių kelionių metu.

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.