ANGLŲ, RUSŲ, LENKŲ KALBŲ MOKĖJIMO TIKRINIMAS

Pretendentų į valstybės tarnautojų pareigas užsienio kalbų mokėjimo lygio nustatymas

30.00€ 33.00€

Registracija testui. Pasirinkite testavimo datą:

Pasirinkite testavimo laiką:

07:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00

Kontaktinė informacija.

Laukai pažymėti * yra privalomi

Užsakymo peržiūra

Prašome peržiūrėti užsakymo duomenis ir patvirtinti:

 • Vieta

  Žalgirio g. 90, Vilnius arba nuotoliu.

 • Paslauga

  Valstybės tarnautojų užsienio kalbos žinių lygio nustatymas (30€)

 • Data ir laikas

  00.00.0000:00

Valstybės tarnybos testas anglų, rusų ar lenkų kalbos žinioms įvertinti padės identifikuoti kalbų žinių lygį (nuo A1 iki C1 lygių). Pažymėjimus, patvirtinančius įgytą lygį, reikės pateikti pretenduojantiems į karjeros, pakaitinių valstybės tarnautojų ar įstaigos vadovų pareigas priimant centralizuotai konkurso ar atrankos būdu.

Kalbos lygio nustatymas valstybės tarnautojams

Valstybės tarnybos departamentas prie VRM pretendentų į valstybės tarnybą kalbų žinių tikrinimo funkcijas perdavė akredituotiesiems kalbų centrams. Vienas iš jų – Vilniuje įsikūrusi „School of British English“ anglų kalbos mokykla.

Registracija į valstybės tarnautojų testavimą

Užsiregistruoti į valstybės tarnautojų anglų kalbos testą galite internetu arba atvykūs į School of British English. Valstybės tarnautojai testuojami kasdien darbo dienomis nuo 7 iki 19 val. Registruojantis internetu reikia nurodyti asmeninius duomenis (vardą, pavardę), el. pašto adresą, telefono numerį. Taip pat galima palikti komentarą. Po to „School of British English“ administracija su Jumis susisieks ir informuos apie detales. Išlaikius testą išduodamas pažymėjimas, patvirtinantis įgytą anglų, rusų ar lenkų kalbos žinių lygį. Nors teoriškai šio pažymėjimo galiojimo laikas – neribotas, tačiau labai dažnai valstybės įmonių administracija reikalauja ne senesnio nei dvejų metų pažymėjimo.

Pasiruošimas anglų kalbos testui

Natūralu, kad daugelis kandidatų į darbą valstybės tarnyboje jau kiek primiršę anglų kabos gramatiką, žodyną, kalbėjimą. Todėl jei norite įgyti naujų žinių ar atnaujinti turimas, kviečiame lankyti anglų kalbos kursus suaugusiems, šnekamosios ar bendrinės anglų kalbos kursus, kursus įmonių darbuotojams, individualius, intensyvius anglų kalbos kursus ar kursus nuotoliniu būdu. Mūsų administracija padės pasirinkti tinkamiausius kursus, o dėstytojai kursų turinį adaptuos pagal Jūsų poreikius. Visų „School of British English“ organizuojamų kursų metu dėmesio skiriama gramatikai, žodynui, įgytų žinių įtvirtinimui, o šnekamosios kalbos tobulinimui skiriama dar daugiau laiko.

Svarbi informacija

 • Testavimo laikas

  Testo sprendimas užtruks apie 60 min. Baigus spręsti iš karto išduodamas pažymėjimas.
 • Testavimo forma

  Kalbų žinios tikrinamos sprendžiant testą nuotoliu arba klasėje.
 • Pastabos

  Testuojamos anglų, rusų, lenkų kalbų žinios. Suteikiame Lietuvos valstybės institucijų pripažįstamus dokumentus.

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.