Bendrinės anglų kalbos kursai

300.00 € 260.00 €
anglu-kalbos-kursai

Kalbos kursai pagal Jūsų poreikius…

Bendrinės anglų kalbos kursai skirti dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnelius susipažįstant su anglų kalba arba norintiems įgyti dar gausesnį žinių bagažą. Kursų metu daug dėmesio skiriama skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti.

„School of British English“ mokoma Didžiojoje Britanijoje vartojamos anglų kalbos, kaip ir mūsų šalies mokyklose bei universitetuose. Britiškoji anglų kalba – klasikinė, taisyklingesnė, turtingesnė, mažiau pakitusi, kiek tikslesnė, joje daugiau senovinių žodžių formų, nors rašyba – šiek tiek sudėtingesnė. Britai ir amerikiečiai tiems patiems daiktams ir reiškiniams pavadinti neretai naudoja sinonimus, ir tai ne vienintelis dialektų skirtumas.

Britiškąja anglų kalba dažniausiai bendraujama įvairiuose susitikimuose, ypač jei juose nedalyvauja amerikiečiai. Britų anglų k. – artimesnė ir ES kontekste: ja parengti ir visi teisės aktai.

time to learn

Anglų kalbos kursai, kuriuose bendravimo – dar daugiau

Pastaruoju metu ypač populiarūs anglų kalbos kursai internetu, tačiau pagrindinis jų trūkumas – gyvo bendravimo stygius. Ne visi randa motyvacijos pradėti savarankišką mokymąsi. Mokymasis nedidelėse grupėse „School of British English“ – kur kas efektyvesnis. Mokoma iki 6 žmonių grupelėse, tad dėstytojai gali skirti pakankamai dėmesio kiekvienam kursų dalyviui. Atsižvelgiant į kalbos mokėjimo lygį parenkama tinkamiausia grupelė. Anglų kalbos kursai vyksta Jums patogiu metu. Nė vienas kursų dalyvis negali būti tiesiog stebėtoju: mokiniai įtraukiami į diskusijas, padedančias įtvirtinti gramatikos ir žodyno žinias. Dėstytojai skiria dėmesio tarčiai, taiso mokinių klaidas: tai padeda greičiau pasiekti progresą. Kursus veda patyrę charizmatiški, entuziastingi ir kompetentingi dėstytojai, tad anglų kalbos

Pamokos neprailgsta: mokytis visuomet smagiau ir įdomiau juntant polėkį.

Bendrinės anglų kalbos kursai: turinys

Kursų metu:
mokomasi anglų k. gramatikos;
išmokstama daug naujų žodžių;
kursų dalyviai dar geriau susipažįsta su bendrinės kalbos žodynu;
skaitomi tekstai – tokiu būdu lavinami tarties, konteksto suvokimo įgūdžiai;
žiūrimi filmukai, klausomasi įrašų – kursų dalyviai įtraukiami į realią kalbos vartoseną;
lavinami kalbėjimo įgūdžiai;
kalbama prieš auditoriją, diskutuojama su kitais kursų dalyviais.

Kursų privalumai

Atsižvelgę į Jūsų galimybes ir lūkesčius, pasiūlysime Jums tinkamiausią užsiėmimų datą, laiką ir intensyvumą.
Mokymai gali vykti tiek „School of British English“ būstinėje, tiek Jūsų darbo vietoje, tiek namuose arba net nuotoliniu būdu.
Mokymosi metu naudojame geriausius ir pasaulyje pripažintus anglų kalbos vadovėlius, vaizdo ir garso medžiagą, taikome interaktyvias užduotis.
Galimybė rinktis individualius, grupinius ar nuotolinius mokymus leis Jums greitai pasiekti puikių rezultatų.
Siekiame prisitaikyti prie kiekvieno kliento lūkesčių ir galimybių, todėl siūlome optimalų kainos ir kokybės santykį bei patogų ir lankstų atsiskaitymo būdą.
Siekiame prisitaikyti prie kiekvieno kliento lūkesčių ir galimybių, todėl siūlome optimalų kainos ir kokybės santykį bei patogų ir lankstų atsiskaitymo būdą.

Kuo bendrinės anglų kalbos kursai skiriasi nuo kitų mūsų mokykloje organizuojamų kursų?

Bendrinės anglų kalbos kursai – bene universaliausi, tinkami visiems, norintiems išmokti anglų kalbos ar pagilinti anksčiau įgytas žinias. Tarp lankančiųjų kursus – nemažai mokinių, kuriems anglų kalbos mokymasis tapo pomėgiu ir būdu prasmingai ir naudingai praleisti laisvalaikį. Kursų metu nagrinėjamos įprastos temos: kelionės, laisvalaikis, gyvenimo būdas, šeima, mityba ir t. t.

Apskritai viena iš „School of British English“ stipriųjų pusių – bene plačiausia Lietuvoje kursų įvairovė: norintieji pagerinti kalbėsenos įgūdžius gali rinktis šnekamosios anglų kalbos kursus. Specialiai parengti ir verslo/dalykinės, taip pat anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams, vadovams. Dėl tinkamiausių Jūsų atveju kursų patariama pasikonsultuoti su „School of British English“ administracija.

Svarbi informacija

  • Programos6
  • Maks. Dalyvių6
  • Trukmė3 mėn
  • Kalbos lygiaiVisi
  • KalbaAnglų
  • Tvarkaraštisnuolat atnaujinamas