TOEFL Kursai

24.00 € 22.00 €
TOEFL

TOEFL Kursai

Specialūs TOEFL kursai organizuojami daugelyje anglų kalbos mokyklų. „School of British English“ organizuojami tik individualūs TOEFL anglų kalbos kursai – tokiu būdu per trumpą laiką galima pasiekti ypač gerų rezultatų. Dėstytojas identifikuoja spragas, mokinio poreikius ir sudaro tinkamiausią mokymo programą. Kiekvienos anglų kalbos pamokos metu vertinama mokinio pažanga, koreguojamas mokymosi planas.​

Pasiruošimas IELTS, TOEFL Egzaminams

TOEFL kursų metu naudojama speciali literatūra. Studentai, spręsdami panašias kaip egzamine užduotis, išmoksta geriau paskirstyti laiką skirtingoms užduotimis atlikti, sužino užduočių specifiką (pavyzdžiui, kokio pobūdžio aprašymus sukurti). TOEFL kursus veda patyrę dėstytojai, gerai išmanantys šių egzaminų bei pasiruošimo jiems specifiką. Pasiruošimas IELTS, TOEFL egzaminams vyksta ir nuotoliniu būdu.

TOEFL Testas

Anksčiau šis anglų k. testas išimtinai buvo taikomas tik stojantiesiems į JAV aukštąsias mokyklas pretendentams. Šiuo metu testo rezultatus vertina per 10 tūkst. aukštųjų mokyklų daugiau nei 130-yje šalių. Egzamino pagrindinis tikslas – įvertinti anglų kalbos žinias. TOEFL testo metu vertinami klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo anglų k. įgūdžiai. Už kiekvieną užduotį galima gauti maksimalų 30 balų įvertinimą, o norint įstoti į užsienio universitetus reikia surinkti ne mažiau nei 80–100 balų. TOEFL egzaminas trunka apie 4 val., norint jį laikyti, reikės sumokėti 220 JAV dolerių (~200 Eur) įmoką.

Kada reiktų rinktis TOEFL, o kada – IELTS egzaminą?

Iš esmės TOEFL ir IELTS egzaminai yra ganėtinai panašūs, tačiau TOEFL dažniau laiko stojantieji į JAV, Kanados, o IELTS – į Didžiosios Britanijos, kitų Europos šalių, Australijos aukštąsias mokyklas. Tad testai natūraliai orientuoti į vartojančiuosius amerikietiškąją arba britų anglų kalbą.

Palyginimui, IELTS anglų kalbos testas – mažesnės apimties, trunka iki 3 val. IELTS testas sudarytas iš įvairesnio pobūdžio užduočių.

TOEFL egzamino metu viskas kompiuterizuota, o laikančiųjų IELTS testą laukia pokalbis su realiu egzaminuotoju.

„School of British English“ gali pakonsultuoti visais klausimais, susijusiais su anglų kalbos testais.

 

Svarbi informacija

  • Maks. Dalyvių1
  • Trukmė3 mėn.
  • Kalbos lygiaiVisi
  • KalbaAnglų
  • Tvarkaraštisnuolat atnaujinamas
Nenurodyta    Susiję kursai