Valstybės tarnautojų testavimas

30.00 € 27.00 €
testavimas

Valstybės tarnybos testas anglų kalbos žinioms įvertinti padės identifikuoti anglų kalbos žinių lygį (nuo A1 iki C1 lygių). Pažymėjimus, patvirtinančius įgytą lygį, reikės pateikti pretenduojantiems į karjeros, pakaitinių valstybės tarnautojų ar įstaigos vadovų pareigas priimant centralizuotai konkurso ar atrankos būdu.

Kalbos lygio nustatymas valstybės tarnautojams

Valstybės tarnybos departamentas prie VRM pretendentų į valstybės tarnybą anglų, prancūzų ir vokiečių kalbų žinių tikrinimo funkcijas perdavė akredituotiesiems kalbų centrams. Vienas iš jų – Vilniuje įsikūrusi „School of British English“ anglų kalbos mokykla.

Registracija į valstybės tarnautojų testavimą

Užsiregistruoti į valstybės tarnautojų anglų kalbos testą galite internetu. Valstybės tarnautojai testuojami kasdien darbo dienomis nuo 7 iki 19 val. Registruojantis internetu reikia nurodyti asmeninius duomenis (vardą, pavardę), el. pašto adresą, telefono numerį. Taip pat galima palikti komentarą. Po to „School of British English“ administracija su Jumis susisieks ir informuos apie detales.
Išlaikius testą išduodamas pažymėjimas, patvirtinantis įgytą anglų kalbos žinių lygį. Nors teoriškai šio pažymėjimo galiojimo laikas – neribotas, tačiau labai dažnai valstybės įmonių administracija reikalauja ne senesnio nei dvejų metų pažymėjimo.

Pasiruošimas anglų kalbos testui

Natūralu, kad daugelis kandidatų į darbą valstybės tarnyboje jau kiek primiršę anglų kabos gramatiką, žodyną, kalbėjimą. Todėl jei norite įgyti naujų žinių ar atnaujinti turimas, kviečiame lankyti anglų kalbos kursus suaugusiems, šnekamosios ar bendrinės anglų kalbos kursus, kursus įmonių darbuotojams, individualius, intensyvius anglų kalbos kursus ar kursus nuotoliniu būdu. Mūsų administracija padės pasirinkti tinkamiausius kursus, o dėstytojai kursų turinį adaptuos pagal Jūsų poreikius.
Visų „School of British English“ organizuojamų kursų metu dėmesio skiriama gramatikai, žodynui, įgytų žinių įtvirtinimui, o šnekamosios kalbos tobulinimui skiriama dar daugiau laiko.

Registracija testo laikymui

 

Svarbi informacija

  • Maks. Dalyvių1
  • Trukmė60 min.
  • Kalbos lygiaiVisi
  • KalbaAnglų
  • Tvarkaraštisnuolat atnaujinamas
  • Pasiruošimas anglų kalbos testui

    Natūralu, kad daugelis kandidatų į darbą valstybės tarnyboje jau kiek primiršę anglų kabos gramatiką, žodyną, kalbėjimą. Todėl jei norite įgyti naujų žinių ar atnaujinti turimas, kviečiame lankyti anglų kalbos kursus suaugusiems, šnekamosios ar bendrinės anglų kalbos kursus, kursus įmonių darbuotojams, individualius, intensyvius anglų kalbos kursus ar kursus nuotoliniu būdu. Mūsų administracija padės pasirinkti tinkamiausius kursus, o dėstytojai kursų turinį adaptuos pagal Jūsų poreikius. Visų „School of British English“ organizuojamų kursų metu dėmesio skiriama gramatikai, žodynui, įgytų žinių įtvirtinimui, o šnekamosios kalbos tobulinimui skiriama dar daugiau laiko.

    No items in this section