School of British English  pradėjo vykdyti anglų kalbos kursus Valstybės sienos apsaugos tarnybos  pareigūnams. Tokiu būdu prisidedame prie  valstybės institucijų pareigūnų komunikavimo anglų kalba kompetencijų stiprinimo.Vyksiančiuose  mokymuose bus  mokoma specifinės leksikos, terminų bei rašybos (gramatikos), susijusių su valstybės sienos apsauga ( 50–70 proc. viso mokymo laiko) ir bendrinės šnekamosios kalbos pagal atitinkamai parinktas temas. Kursuose dalyvaus virš 150 valstybės  tarnautojų. Mokymų trukmė 24 mėnesiai, iki 2020-12-30. Pasibaigus mokymams,  dalyviams  bus suteiktas pažymėjimas (sertifikatas), kuriame nurodytas pasiektas anglų kalbos lygis (pagal Europos Tarybos standartus).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .