Naujienos

Anglų kalbos kursų išlaidų kompensacija iki 80 proc.

Kompetencijų vaučeris

School of British English siūlo pasinaudoti galimybe  gauti iki 80% kompensaciją už įmonės darbuotojų anglų kalbos kursus. Įmonės galės gauti dalies patirtų įmonės darbuotojų mokymo išlaidų kompensaciją iki 4500 Eur.

Kodėl naudinga?

Priemonė „Kompetencijų vaučeris“ – tai negrąžintina subsidija, kuri suteikia įmonėms galimybę kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir kompetenciją bei geriau prisitaikyti prie nuolatos kintančių darbo rinkos reikalavimų. Įmonės gali gauti paramą dirbančiųjų anglų kalbos mokymui tuo metu, kai jos reikia, ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga.

Daugiau informacijos rasite čia. (nuoroda: https://invega.lt/lt/kompetenciju-vauceris/).

 

Kompensuojamos programos:

Anglų kalbos kursai A1.1. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai A1.2. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai A2.1. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai A2.2. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai B1.1. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai B1.2. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai B2.1. lygis (40 val.)
Anglų kalbos kursai B2.2. lygis (40 val.)

Kursus įmonės darbuotojams organizuojame  tiek uždaruose tiek atviruose grupėse: gyvai arba nuotoliniu būdu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose ir Tauragėje.

 

Kviečiame susisiekti ir aptarti mokymosi procesą.