Remiantis šalies rekomendacijomis, kad mokytis būtų saugiau ir patogiau, siūlome galimybę, tai daryti  karantino  metu nuotoliniu būdu. Kalbų mokymų  School of British English  nesustabdė, po klientų apklausos, kurių dauguma norėjo mokytis minėtu laikotarpiu nuotoliniu būdu, nusprendėme nenutraukti mokymų ir ,,persikelti” į elektroninę erdvę.

 
 
Kaip vyksta  School of British English nuotoliniai mokymai?
 
  • Karantino metu kursai vyks realiu laiku, įprastu grafiku, su tuo pačiu mokytoju.
  • Po kiekvienos paskaitos turėsi galimybę peržiūrėti įrašą ir pasikartoti norimus dalykus.
  • Priežasčių rinktis nuotolinius mokslus yra įvairių. Kad ir kokia būtų tavo motyvacija, saugant save ir aplinkinius, nedvejodamas rinkis mokytis nuotoliniu būdu! Galbūt tai bus tavo kelias į naują karjerą, nepraleisk tokios galimybės.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .