2020 metų vasaros anglų kalbos stovykla Vilniuje finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis.

 School of British English  2020 metų vasarą vadovaudamasi vaikų vasaros poilsio programų konkurso nuostatais, patvirtintais Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. 30-742/20 organizuos anglų kalbos stovyklą vaikam esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje.

PROGRAMOS TIKSLAI

  • skatinti turiningą vaikų vasaros poilsį, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui;
  • užimti kuo daugiau Vilniaus miesto mokyklose besimokančių vaikų vasaros poilsio stovyklose;
  • sudaryti kuo palankesnes sąlygas vaikams, esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje.
  • numatoma užimti tik Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos mokyklose besimokančius vaikus esančius jautresnėje socialinėje situacijoje.

PAPILDOMA INFORMACIJA

  • VIETA: S. Stanevičiaus g. 98, Vilnius 07103
  • KAINA:nemokamai vaikams, esantiems jautresnėje socialinėje situacijoje.
  • DATA.: planuojamos stovyklos pamainos, 1 pamaina 2020-07-13/07-17; 2 pamaina 2020-07-20/07-24;
  • DIENOTVARKĖ: Dienos pradžia 8.00 val.; pabaiga 17.00 val. Pietūs 13.00 val. Nuo 8.00 val. iki 13.00 mokomoji veikla. Nuo 13.00 iki 18.00 ekskursijos.

PROGRAMOS SANTRAUKA

Anglų kalbos mokymasis bei aktyvus poilsis ir ekskursijos, įvairūs būreliai, įdomi kultūrinė ir pramoginė programa. Programos metu, vaikai tobulins anglų kalbos žinias ne tik klasėje, bet ir ekskursijų, diskotekų ar įvairių sportinių užsiėmimų metu.  Vaikams bus suteiktos galimybės gerai pailsėti bet ir patobulinti savo kalbos žinias bei praplėsti kultūrinį akiratį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .