Pasiruošimas anglų kalbos egzaminams

Įgytoms anglų kalbos žinioms patvirtinti daugelis užsienio mokslo ir kitų įstaigų reikalauja pateikti sertifikatus. Tam būtina laikyti anglų kalbos egzaminą. „School of British English“ ruošiame šiems egzaminams:

 • užsienio kalbos (anglų) valstybiniam brandos egzaminui;
 • IELTS testui;
 • TOEFL testui;
 • CAMBRIDGE egzaminams;
 • GMAT egzaminui;
 • SAT egzaminui

Užsienio kalbos (anglų) valstybiniam brandos egzaminui.

Anglų kalbos kursų, skirtų ruoštis anglų kalbos brandos egzaminui, metu dėmesio skiriama gramatikai ir jos realiam pritaikymui, lavinami kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai, itin svarbūs laikant šį egzaminą.

Pasiruošimas IELTS egzaminui.

Ruošiame IELTS egzaminui, kuris skirtas norintiems studijuoti ar dėstyti užsienio aukštosiose mokyklose, kuriose studijos vykdomos anglų kalba. Priklausomai nuo žinių lygio galite pasirinkti pageidaujamos trukmės kursus. IELTS kursai paruošiami pagal naujausią metodiką ir egzamino užduotis. Rekomenduojamas minimalus kursas – 60 akademinių valandų.

Pasiruošimas TOEFL egzaminui.

TOEFL – dar vienas egzaminas ketinantiems studijuoti užsienio universitetuose. TOEFL kursai skirti norintiems susipažinti su egzamino struktūra, pasipraktikuoti sprendžiant egzamino užduotis, tačiau neviršijant egzaminui skirto laiko, išvengti dažniausiai daromų klaidų

Pasiruošimas CAMBRIDGE egzaminams.

CAMBRIDGE ENGLISH egzaminai skirti bene plačiausiai auditorijai – nuo vaikų iki pažengusių anglų k. vartotojų suaugusiųjų. CAMBRIDGE egzaminus gali laikyti 7–12 m. mokiniai, kurie, besiruošdami šiam egzaminui, dar intensyviau pradeda domėtis anglų k., įgyja daug vertingų žinių, patirties. CAMBRIDGE ENGLISH: ADVANCED – vienas sudėtingiausių egzaminų suaugusiesiems, pripažįstamas tarptautiniu lygiu.

Pasiruošimas GMAT testui.

GMAT egzaminas – specializuotas, skirtas pasirinkusiems verslo magistrantūros studijas anglų kalba. Lankant GMAT kursus, ne tik tobulinamos jau įgytos anglų k. žinios, bet ir gaunamas geresnis testo įvertinimas. Priklausomai nuo įgytų anglų k. žinių, rekomenduojama mokymų trukmė – nuo 50 akademinių valandų.

Pasiruošimas SAT egzaminui.

SAT egzaminą laiko planuojantieji studijuoti JAV aukštosiose mokyklose. SAT sertifikatas apima anglų k. ir matematikos užduotis. „School of British English“ dėstytojai sutelkia dėmesį į SAT egzamino anglų kalbos dalies specifiką: padeda susipažinti su terminologija, egzamino užduotimis, skiria daug praktikos.

Specialūs pasiruošimo anglų kalbos egzaminams kursai: privalumai

 • Visi mokymai orientuoti į konkrečius egzaminus.
 • Kursų metu mokiniai susipažįsta su egzamino reikalavimais, struktūra.
 • Naudojamasi papildomomis mokymo priemonėmis, padedančiomis įgyti naujų žinių ir pagilinti įgytąsias.
 • Pirmenybė teikiama šnekamosios anglų kalbos įgūdžių tobulinimui: gyvas pokalbis yra daugelio egzaminų sudedamoji dalis.
 • Daug dėmesio skiriama ir praktiniam pasiruošimui – sprendžiami realūs testai, kurių užduotys visiškai atitinka egzamino formatą.
 • Klausomasi garso įrašų, padedančių geriau atlikti klausymo užduotis.
 • Ruošiantis egzaminams, kurių metu reikia rašyti esė, laiškus ar kitokio pobūdžio rašinius, papildomai dėmesio skiriama ir rašymo įgūdžiams lavinti.

„School of British English“ daug dėmesio skiria sistemingam mokymuisi, o mokymų medžiaga parengiama taip, kad kiekvienas mokinys egzaminams pasiruoštų per trumpiausią laiką. Anglų kalbos mokykloje taip pat konsultuojame visus, kurie ruošiasi laikyti bet kokio tipo anglų kalbos egzaminą.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, School of British English tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su School of British English slapukų politika. Daugiau informacijos .