IELTS kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  IELTS egzaminui ruošiame tik individualiai.Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Nuo 20 akademinių valandų

 • Kalbos lygiai

  IELTS ruošiame,kuomet dalyvis yra pasiekęs anglų kalbos lygį B1.

 • Pastabos

  Kiekvienam mokiniui sudaromas individualus tvarkaraštis. Nemokamai konsultuojame.

 • Pasiruošimas IELTS testui

  IELTS – standartizuotas anglų k. testas kitakalbiams. Šį testą privalo išlaikyti studentai, stojantieji į aukštąsias mokyklas užsienyje. Testo laikyti nereikia tik anglakalbiams studentams.

 • IELTS kursai Vilniuje: siekime tobulumo kartu

  SBE organizuojami IELTS kursai padės Jums ne tik sėkmingai pasiruošti egzaminui, tačiau ir jaustis užtikrintai dėl anglų kalbos mokėjimo. Padedant gyvenimą naujoje šalyje svarbu mokėti kalbėti ne tik taisyklingai, tačiau ir laisvai, suprasti juokus, jaustis puikiai bendraujant užsienio kalba. Visą tai galite gauti užsirašę į mūsų kursus, kadangi su kiekvienu mokiniu dirbame individualiai ir naudojame jam labiausiai tinkamą kalbos tobulinimo strategiją. Juolab, laukiame ir tų mokinių, kurie neblogai moka kalbą ir ruošiasi egzaminui, ir tokiu, kurie dar tik dabar pradės mokytis anglų kalbą, tačiau tiki savo sėkme.

  IELTS testas
  IELTS (angl. The International English Language Testing System) testas išskirtinis tiesioginiu bendravimu su egzaminuotoju. IELTS testas būna dviejų rūšių: bendrinis ir akademinis. Lietuvoje IELTS testas taip pat gali būti įskaitytas vietoje valstybinio anglų k. brandos egzamino. Norint laikyti IELTS testą, reikės sumokėti ~200 Eur įmoką.

 • Pasiruošimas IELTS egzaminams

  IELTS kursų metu naudojama speciali literatūra. Studentai, spręsdami panašias kaip egzamine užduotis, išmoksta geriau paskirstyti laiką skirtingoms užduotimis atlikti, sužino užduočių specifiką (pavyzdžiui, kokio pobūdžio aprašymus sukurti).
  IELTS kursus veda patyrę dėstytojai, gerai išmanantys šių egzaminų bei pasiruošimo jiems specifiką.
  Pasiruošimas IELTS egzaminams vyksta ir nuotoliniu būdu.

 • IELTS egzaminą įveikime drauge!

  Egzaminas yra vertinamas 9-balėje skalėje. Žinoma, norint išlaikyti egzaminą nebeužtenka tik mokėti kalbą, kadangi reikia išmanyti jo struktūrą bei žinoti, kaip atsakyti, kad vertintojams tiktų. Kadangi egzamino laikas yra limituotas, reikia net žinoti – kiek laiko skirti kiekvienai užduočiai, nuo ko pradėti, kokiais žingsniais judėti, kad egzaminas būtų išlaikytas. Visą šią info galite gauti SBE organizuotuose kursuose, tad prisijunk prie mūsų.

 • Ko nepamiršti ruošiantis IELTS egzaminui?

  Mūsų kursų metu orientuojamasi būtent į šio egzamino išlaikymą. Kadangi Jus mokys profesionalūs mokytojai, kurie išanalizavę ne vieną testą ir žino į ką atkreipti dėmesį – galite jaustis visiškai ramus, kad baigęs kursus būsite pasiruošęs šio egzamino laikymui bei išlaikymui.
  - Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti mokymosi procesui ir kuo mažiau galvoti apie patį egzaminą. Stresas niekada negelbėja. Juolab, jeigu lankysite IELTS kursus tikrai būsite pilnai pasiruošęs, tad mažiau galvokite apie nesėkmes.
  - Žinoma, nesimokykite per daug, kadangi Jūsų smegenims taip pat reikia poilsio. Mūsų organizuojami kursai sudaryti taip, kad mokinys nepavargtų, juolab, mokymasis būtų malonumas, o ne darbas. Svarbiausia surasti tokį balansą, kad naujai išmokta informacija liktų Jūsų galvoje, tačiau žmogus nesijaustų išvargęs nuo jos perteklio.
  - Pradėjus laikyti egzaminą – neskubėkite. Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, tai peržiūrėti visas egzamino užduotis. Moksliškai įrodyta, kad pirmiausia verta peržiūrėti viską, kas Jūsų laukia ir tik tada pradėti testą spręsti. Geriausia pradėti nuo tų užduočių, kurios Jums yra lengviausios. Tuomet įgausite daugiau pasitikėjimo savimi ir žingsnis po žingsnio, nusiraminus, sėkmingai išspręsite testą bei išlaikysite egzaminą.
  - Mokymosi metu stenkitės kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Net jeigu tam tikri dalykai gali atrodyti nesvarbūs egzaminui – vistiek visas smulkmenas išsiaiškinkite. Dažnai asociacijos padeda įsiminti įvairius niuansus, kuriuos atsiminsite tokiu metu, kai labiausiai to reikės.
  - Mokymosi metu geriausia neskaityti patarimų internete iš nepažįstamų žmonių, kurių patirtis ne visada gali būti naudinga. Pasikliaukite savo mokytoju, kuris puikiai žino, ko reikia, kad egzaminas būtų išlaikytas. Netikslinga informacija gali užkirsti kelią sėkmingam mokymuisi, tad darykime viską sistemingai ir orientuotai į tikslą kartu.
  Kada reiktų rinktis TOEFL, o kada – IELTS egzaminą?
  Iš esmės TOEFL ir IELTS egzaminai yra ganėtinai panašūs, tačiau TOEFL dažniau laiko stojantieji į JAV, Kanados, o IELTS – į Didžiosios Britanijos, kitų Europos šalių, Australijos aukštąsias mokyklas. Tad testai natūraliai orientuoti į vartojančiuosius amerikietiškąją arba britų anglų kalbą.
  Palyginimui, IELTS anglų kalbos testas – mažesnės apimties, trunka iki 3 val. IELTS testas sudarytas iš įvairesnio pobūdžio užduočių.
  TOEFL egzamino metu viskas kompiuterizuota, o laikančiųjų IELTS testą laukia pokalbis su realiu egzaminuotoju.
  „School of British English“ gali pakonsultuoti visais klausimais, susijusiais su anglų kalbos testais.

 • IELTS kursų kainos

  IELTS egzaminui galite pasiruošti tik pasirinkus individualias anglų kalbos pamokas. Individualūs kursai gali būti vykdomi internetu ar klasėse Vilniuje - galite pasirinkti jums patogiausią ir priimtiniausią būdą.
  Kursų trukmė – nuo 20 akademinių valandų. IELTS egzaminui ruošiame, kuomet dalyvis yra pasiekęs ne mažesnį nei B1 anglų kalbos lygį. Privalu, kad “School of British English” mokykloje dirbantys korepetitoriai kiekvienam mokiniui sudaro individualų tvarkaraštį bei mokymosi programą, todėl galėsite mokytis tik jums patogiu laiku.
  IELTS kursų kainos - 40 min./22 Eur. 60 min./30 Eur. 90 min./44 Eur. Nemokamai konsultuojame. Nepraleiskite progos ir savo srities profesionalų padedami pasiruoškite IELTS egzaminui.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.