IELTS kursai

22.00€ 24.00€
IELTS kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  IELTS egzaminui ruošiame tik individualiai.Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.
 • Trukmė

  Nuo 20 akademinių valandų
 • Kalbos lygiai

  IELTS ruošiame,kuomet dalyvis yra pasiekęs anglų kalbos lygį B1.
 • Pastabos

  Kiekvienam mokiniui sudaromas individualus tvarkaraštis. Nemokamai konsultuojame.

Planuojantys darbo paieškas užsienyje turi pasirūpinti sertifikatais, kurie įrodo, kad mokate anglų kalbą tam tikru lygiu. Daugelis darbdavių, universitetų reikalauja Jūsų anglų kalbos mokėjimo įrodymo ir vienas dažniausių pasirinkimų yra IELTS. Jeigu norite išlaikyti egzaminą, tokiu atveju būtinas pasiruošimas šiam testui. Dažnai neužtenka tik mokėti kalbą, kadangi IELTS egzaminas yra sudarytas remiantis tam tikromis taisyklėmis, proporcijomis, tad jas žinodami galite jaustis drąsiau eidami į egzaminą. Tam siūlomi specialiai sukurti IELTS kursai, kurie orientuoti į būtent šio egzamino išlaikymą.

Pasiruošimas IELTS testui

IELTS – standartizuotas anglų k. testas kitakalbiams. Šį testą privalo išlaikyti studentai, stojantieji į aukštąsias mokyklas užsienyje. Testo laikyti nereikia tik anglakalbiams studentams.

IELTS kursai Vilniuje: siekime tobulumo kartu

SBE organizuojami IELTS kursai padės Jums ne tik sėkmingai pasiruošti egzaminui, tačiau ir jaustis užtikrintai dėl anglų kalbos mokėjimo. Padedant gyvenimą naujoje šalyje svarbu mokėti kalbėti ne tik taisyklingai, tačiau ir laisvai, suprasti juokus, jaustis puikiai bendraujant užsienio kalba. Visą tai galite gauti užsirašę į mūsų kursus, kadangi su kiekvienu mokiniu dirbame individualiai ir naudojame jam labiausiai tinkamą kalbos tobulinimo strategiją. Juolab, laukiame ir tų mokinių, kurie neblogai moka kalbą ir ruošiasi egzaminui, ir tokiu, kurie dar tik dabar pradės mokytis anglų kalbą, tačiau tiki savo sėkme.


IELTS testas


IELTS (angl. The International English Language Testing System) testas išskirtinis tiesioginiu bendravimu su egzaminuotoju. IELTS testas būna dviejų rūšių: bendrinis ir akademinis. Lietuvoje IELTS testas taip pat gali būti įskaitytas vietoje valstybinio anglų k. brandos egzamino. Norint laikyti IELTS testą, reikės sumokėti ~200 Eur įmoką.

Pasiruošimas IELTS egzaminams

IELTS kursų metu naudojama speciali literatūra. Studentai, spręsdami panašias kaip egzamine užduotis, išmoksta geriau paskirstyti laiką skirtingoms užduotimis atlikti, sužino užduočių specifiką (pavyzdžiui, kokio pobūdžio aprašymus sukurti).


IELTS kursus veda patyrę dėstytojai, gerai išmanantys šių egzaminų bei pasiruošimo jiems specifiką.


Pasiruošimas IELTS egzaminams vyksta ir nuotoliniu būdu.

IELTS egzaminą įveikime drauge!

Egzaminas yra vertinamas 9-balėje skalėje. Žinoma, norint išlaikyti egzaminą nebeužtenka tik mokėti kalbą, kadangi reikia išmanyti jo struktūrą bei žinoti, kaip atsakyti, kad vertintojams tiktų. Kadangi egzamino laikas yra limituotas, reikia net žinoti – kiek laiko skirti kiekvienai užduočiai, nuo ko pradėti, kokiais žingsniais judėti, kad egzaminas būtų išlaikytas. Visą šią info galite gauti SBE organizuotuose kursuose, tad prisijunk prie mūsų.

Ko nepamiršti ruošiantis IELTS egzaminui?

Mūsų kursų metu orientuojamasi būtent į šio egzamino išlaikymą. Kadangi Jus mokys profesionalūs mokytojai, kurie išanalizavę ne vieną testą ir žino į ką atkreipti dėmesį – galite jaustis visiškai ramus, kad baigęs kursus būsite pasiruošęs šio egzamino laikymui bei išlaikymui.

- Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti mokymosi procesui ir kuo mažiau galvoti apie patį egzaminą. Stresas niekada negelbėja. Juolab, jeigu lankysite IELTS kursus tikrai būsite pilnai pasiruošęs, tad mažiau galvokite apie nesėkmes.

- Žinoma, nesimokykite per daug, kadangi Jūsų smegenims taip pat reikia poilsio. Mūsų organizuojami kursai sudaryti taip, kad mokinys nepavargtų, juolab, mokymasis būtų malonumas, o ne darbas. Svarbiausia surasti tokį balansą, kad naujai išmokta informacija liktų Jūsų galvoje, tačiau žmogus nesijaustų išvargęs nuo jos perteklio.

- Pradėjus laikyti egzaminą – neskubėkite. Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, tai peržiūrėti visas egzamino užduotis. Moksliškai įrodyta, kad pirmiausia verta peržiūrėti viską, kas Jūsų laukia ir tik tada pradėti testą spręsti. Geriausia pradėti nuo tų užduočių, kurios Jums yra lengviausios. Tuomet įgausite daugiau pasitikėjimo savimi ir žingsnis po žingsnio, nusiraminus, sėkmingai išspręsite testą bei išlaikysite egzaminą.

- Mokymosi metu stenkitės kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Net jeigu tam tikri dalykai gali atrodyti nesvarbūs egzaminui – vistiek visas smulkmenas išsiaiškinkite. Dažnai asociacijos padeda įsiminti įvairius niuansus, kuriuos atsiminsite tokiu metu, kai labiausiai to reikės.

- Mokymosi metu geriausia neskaityti patarimų internete iš nepažįstamų žmonių, kurių patirtis ne visada gali būti naudinga. Pasikliaukite savo mokytoju, kuris puikiai žino, ko reikia, kad egzaminas būtų išlaikytas. Netikslinga informacija gali užkirsti kelią sėkmingam mokymuisi, tad darykime viską sistemingai ir orientuotai į tikslą kartu.


Kada reiktų rinktis TOEFL, o kada – IELTS egzaminą?


Iš esmės TOEFL ir IELTS egzaminai yra ganėtinai panašūs, tačiau TOEFL dažniau laiko stojantieji į JAV, Kanados, o IELTS – į Didžiosios Britanijos, kitų Europos šalių, Australijos aukštąsias mokyklas. Tad testai natūraliai orientuoti į vartojančiuosius amerikietiškąją arba britų anglų kalbą.


Palyginimui, IELTS anglų kalbos testas – mažesnės apimties, trunka iki 3 val. IELTS testas sudarytas iš įvairesnio pobūdžio užduočių.


TOEFL egzamino metu viskas kompiuterizuota, o laikančiųjų IELTS testą laukia pokalbis su realiu egzaminuotoju.


„School of British English“ gali pakonsultuoti visais klausimais, susijusiais su anglų kalbos testais.

Susiję kursai

Anglų kalbos kursai vadovams
300€ 350€

Anglų kalbos kursai vadovams

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.