TOEFL kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  TOEFL egzaminui ruošiame tik individualiai.Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Nuo 20 akademinių valandų.

 • Kalbos lygiai

  TOEFL ruošiame,kuomet dalyvis yra pasiekęs anglų kalbos lygį B1.

 • Pastabos

  Kiekvienam mokiniui sudaromas individualus tvarkaraštis.Sudaromas individualus mokymo planas.Nemokamai konsultuojame.

 • TOEFL Kursai

  Specialūs TOEFL kursai organizuojami daugelyje anglų kalbos mokyklų. „School of British English“ organizuojami tik individualūs TOEFL anglų kalbos kursai – tokiu būdu per trumpą laiką galima pasiekti ypač gerų rezultatų. Dėstytojas identifikuoja spragas, mokinio poreikius ir sudaro tinkamiausią mokymo programą. Kiekvienos anglų kalbos pamokos metu vertinama mokinio pažanga, koreguojamas mokymosi planas.

 • Pasiruošimas TOEFL egzaminams

  TOEFL kursų metu naudojama speciali literatūra. Studentai, spręsdami panašias kaip egzamine užduotis, išmoksta geriau paskirstyti laiką skirtingoms užduotimis atlikti, sužino užduočių specifiką (pavyzdžiui, kokio pobūdžio aprašymus sukurti). TOEFL kursus veda patyrę dėstytojai, gerai išmanantys šių egzaminų bei pasiruošimo jiems specifiką. Pasiruošimas šiems egzaminams vyksta ir nuotoliniu būdu.

 • TOEFL egzaminas: koks jis?

  TOEFL yra keturių valandų kompiuterizuotas testas, susidedantis iš keturių dalių kalbos įgūdžių patikrinimo: skaitymo, klausymo, kalbėjimo ir rašymo. Kiekviename skyriuje naudojamas vienas pagrindinis įgūdis, o kai kuriems klausimams ar užduotims reikės kelių įgūdžių.
  Palyginti su kitais standartizuotais testais, tokiais kaip SAT, ACT ir GRE, TOEFL paprastai laikomas lengvesniu.
  Kokia yra sunkiausia TOEFL dalis? Daugeliui žmonių klausymosi skyrius yra sunkiausia TOEFL dalis. Skaitymo skyriuje yra sunkiausias žodynas, tačiau klausytis daugeliui žmonių yra sunkiausia dėl to, kad įrašai klausymosi skyriuose paprastai yra lėtesni nei natūrali kalba. TOEFL egzaminą sudaro klausimai iš kurių reikia pasirinkti vieną teisingą atsakymą, taip pat rašymo užduotys. Pavyzdžiui, išklausius garso įrašą ir perskaičius tekstą, gali reikėti parašyti rašinėlį ir pan.
  TEOFL egzaminas reikalingas tiems, kurie planuoja stoti į JAV ar kitus užsienio universitetus, kuriuose bus studijuojama anglų kalba.
  Kiek kartų galima laikyti TOEFL egzaminą? Puiki žinia ta, kad jokių apribojimų nėra. TOEFL testą galite atlikti kelis kartus - tol kol išlaikysite. Vienintelė svarbi sąlyga ta, kad Jūs tiesiog negalite jo laikyti daugiau nei vieną kartą per 3 dienų laikotarpį. Jeigu neišlaikėte testo iš pirmo karto neverta nusiminti, laikydami kitą kartą papildomai pasimokysite ir dar labiau patobulinsite anglų kalbos žinias.

 • TOEFL testas - daugiau apie jį

  Anksčiau šis anglų k. testas išimtinai buvo taikomas tik stojantiesiems į JAV aukštąsias mokyklas pretendentams. Šiuo metu testo rezultatus vertina per 10 tūkst. aukštųjų mokyklų daugiau nei 130-yje šalių. Egzamino pagrindinis tikslas – įvertinti anglų kalbos žinias. TOEFL testo metu vertinami klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo anglų k. įgūdžiai. Už kiekvieną užduotį galima gauti maksimalų 30 balų įvertinimą, o norint įstoti į užsienio universitetus reikia surinkti ne mažiau nei 80–100 balų. TOEFL egzaminas trunka apie 4 val., norint jį laikyti, reikės sumokėti 220 JAV dolerių (~200 Eur) įmoką.

 • Kada reiktų rinktis TOEFL, o kada – IELTS egzaminą?

  Iš esmės TOEFL ir IELTS egzaminai yra ganėtinai panašūs, tačiau TOEFL dažniau laiko stojantieji į JAV, Kanados, o antrąjį – į Didžiosios Britanijos, kitų Europos šalių, Australijos aukštąsias mokyklas. Tad testai natūraliai orientuoti į vartojančiuosius amerikietiškąją arba britų anglų kalbą.
  Palyginimui, IELTS anglų kalbos testas – mažesnės apimties, trunka iki 3 val. šis testas sudarytas iš įvairesnio pobūdžio užduočių.
  TOEFL egzamino metu viskas kompiuterizuota, o laikančiųjų IELTS testą laukia pokalbis su realiu egzaminuotoju.
  „School of British English“ gali pakonsultuoti visais klausimais, susijusiais su anglų kalbos testais.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.