Mūsų privalumai

Garantuojame kokybę

Mokymo programas sudarome pagal garsiausių užsienio specialistų rekomendacijas. Naudojame tik originalią, pasaulyje pripažintų leidyklų (Cambridge, Oxford, Longman ir kt.) mokomąją medžiagą, kurią nuolat atnaujiname. Kursų turinį ir metodus lanksčiai pritaikome pagal klientų poreikius bei taikome naujausius komunikacijos metodus. Tiksliai planuojame mokymus, nuolat stebime dalyvių pažangumą. Tad rezultatai – atitinkantys Jūsų lūkesčius. Garantuojame kokybiškus anglų kalbos mokymus, priešingu atveju grąžinsime pinigus. Naudojame šiuolaikinę vaizdo, garso ir kitą interaktyvią įrangą. Atidžiai stebime paslaugų kokybę ir ją nuolat tobuliname.


Profesionalumas

„School of British English“ dėsto aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai, padedantys klientams anglų kalbos išmokti greitai ir užtikrintai. Ypač daug dėmesio skiriama Jūsų profesiniam tobulėjimui. Verslo aptarnavimo skyrius jau daug metų organizuoja anglų kalbos mokymus įmonėms. Aukštos kokybės anglų kalbos kursai ir teigiami atsiliepimai lemia, kad daugelis kompanijų tampa nuolatinėmis „School of British English“ klientėmis.


Nemokama konsultacija

School of British English nemokamai konsultuojame bei nustatome Jūsų anglų kalbos žinių lygį. Draugiškas ir atsakingas kolektyvas suteiks Jums nešališką informaciją apie anglų kalbos kursus, individualias pamokas, tarptautinius egzaminus, studijas užsienyje bet ir lydės viso mokymo metu! Kviečiame registruotis į konsultaciją ir sužinoti visą aktualiausią informaciją!


Unikali metodika

Vadovaudamiesi tarptautiniu mastu pripažinta anglų kalbos mokymo metodika, „School of British English“ dėstytojai sukūrė unikalią mokymosi sistemą „School of British English Effect“. Sistemoje derinami komunikacijos ir naujausi vakarietiški metodai: anglų kalbos pamokos – ypač efektyvios ir užtikrinančios geriausius rezultatus. Ilgametė dėstytojų patirtis patvirtino šių metodikų efektyvumą, o jų tęstinumu rūpinasi specialiai parengti ir apmokyti mokytojai-ekspertai.


Patogus tvarkaraštis ir lankstumas

Organizuojame mokymus Jums patogiu laiku. Siūlome rytinius, dieninius ir vakarinius užsiėmimus, individualiai deriname tvarkaraštį pagal Jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat „School of British English“ dėstytojai gali atvykti į organizacijas. Prisitaikome prie kiekvieno mokinio poreikių: organizuojami specializuoti anglų kalbos kursai suaugusiems, mokiniams, įmonių vadovams, intensyvūs anglų kalbos kursai ir kt. „School of British English“ taip pat rengiami nuotoliniai anglų kalbos kursai (t. y. kursai internetu), todėl mokinys gali mokytis iš bet kurio pasaulio kampelio. Už suteiktas paslaugas galite atsiskaityti lygiomis dalimis be pabrangimo.


Akreditacija

Esame akredituotas anglų kalbos testavimo centras: teikiame valstybės tarnautojų testavimo paslaugą. Sėkmingai baigus mokymus, išduodame oficialų Švietimo ir mokslo registro patvirtiną pažymėjimą. Visuomet kviečiame atvykti ir prie arbatos puodelio pasikalbėti visais aktualiais Jums klausimais.