Šnekamosios anglų kalbos kursai

Iš ilgametės darbų praktikos pastebėjome, kad vienas didžiausių iššūkių besimokant anglų kalbos – pradėti kalbėti: bijoma padaryti klaidų, galvoje nuolat sukasi mintys, kaip taisyklingai pasakyti vieną ar kitą žodį, frazę ar sakinį. Nemažai besimokančiųjų anglų kalbos, net ir tobulai mokėdami gramatiką, daugybę žodžių, gerai rašydami, nedrįsta bendrauti, todėl kursai skirti norintiems patobulinti kalbėjimo įgūdžius.

Šnekamoji anglų kalba – gana sudėtinga, o ir lietuviams, norintiems suprasti anglakalbius, ypač tuos, kurių anglų k. – gimtoji, reikia gerai įtempti ausis.

Bene greičiausiai kalbų žmonės išmoksta gyvendami užsienio šalyse: šiuo principu organizuojami ir šnekamosios anglų kalbos kursai. Daugiausia dėmesio juose skiriama gyvam bendravimui. Šnekamosios anglų kalbos kursų tikslas – padėti atsikratyti baimės kalbėti užsienio kalba.

Vykstant dirbti į užsienį. Prieš išvykstant dirbti svetur ir turint mažai laiko patariama rinktis būtent šiuos kursus.
Pasirinkus studijas užsienio universitetuose, kuriose dėstoma anglų k., vykstant į studijų mainų programas ir kt. Prieš išvykstant studijuoti svetur, ypač svarbu pagerinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius

Važiuojant į tarptautines konferencijas. Daugelyje konferencijų, ypač – vykstančių JAV, ES, pranešimai ir skaidrės ruošiamos anglų kalba, todėl ribotos šnekamosios kalbos žinios trukdys suvokti ir įsisavinti vertingą informaciją. Prireikus bendrauti su užsienio partneriais ir klientais. Vis daugiau Lietuvos įmonių įsilieja į tarptautinę rinką, tad su klientais ir partneriais tenka bendrauti anglų k. Nemokantieji šnekamosios anglų kalbos praranda daug galimybių versle. Po šnekamosios kalbos mokymų žinias galėsite gilinti verslo/dalykinės anglų kalbos kursuose.

Keliaujant ir norint susikalbėti daugelyje pasaulio šalių. Anglų kalbą moka daugiau nei 2 mlrd. žmonių, maždaug 300 milijonų žmonių ši kalba – gimtoji. Ji – bene universaliausia keliaujant, todėl šnekamosios anglų kalbos kursai pravers vykstantiems į bet kurią pasaulio šalį.

Kuo naudingi šnekamosios anglų kalbos kursai?

Kursų metu sutiksite bendraminčių, taip pat siekiančių išmokti šnekamosios anglų k. Kursus veda patyrę mokytojai-praktikai, o naudingas ir įdomus kursų turinys didina mokymosi motyvaciją.

Šnekamosios anglų kalbos kursų turinys

Kursų metu: Mokomasi naujų anglų k. žodžių, frazių. •Bendraujama poromis ar nedidelėmis grupelėmis. •Kalbama prieš auditoriją arba ruošiamos prezentacijos. •Dalyviai žiūri trumpus filmukus, klausosi garso įrašų ir dalijasi įžvalgomis. Daug bendraujama, diskutuojama aktualiausiomis temomis ir pan.

Daugelis „School of British English“ administracijai užduoda klausimą: „Kaip greitai išmokti anglų kalbą?“. Šnekamosios anglų kalbos kursai – vienas paprasčiausių būdų perprasti kalbos ypatumus per trumpiausią laiką. 

Šnekamuosiuose anglų k. kursuose, kaip ir kitose „School of British English“ programose, daugiausiai dėmesio skiriama nuosekliam ir sistemingam šnekamosios kalbos mokymuisi ir kalbinių subtilybių įsisavinimui.

Šnekamosios anglų kalbos kursai įprastai vyksta 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas (90 min.) mokiniams patogiu metu.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.