SPECIALIZUOTI ANGLŲ KALBOS KURSAI

Mokykitės anglų kalbos ir  kilkite karjeros laiptais !

Pildydami užklausą, jūs sutinkate dėl jūsų asmeninių duomenų apdorojimo.

School of British English siūlo specializuotus anglų kalbos mokymus: verslo, teisės, logistikos, buhalterijos, politikos, žurnalistikos, argumentinė, akademinė anglų kalba ir kt. Teikiami ir kitų profesijų asmenims skirti specifinių tikslų kalbinei kompetencijai tobulinti anglų kalbos kursai.

Patogi mokymosi forma ir vieta

Individualūs kursai.

Mokykitės pagal Jūsų pasirinkta tvarkaraštį mokykloje, darbo vietoje ar savo namuose.

Mokymai grupėje

Mokykitės grupėje su savo kolegomis ar draugais. Yra galimybė mokytis School of British English patalpose arba Jūsų darbo vietoje pagal iš anksto suderintą tvarkaraštį.

Nuotoliniai mokymai

Nuotoliniai mokymai per SKYPE.

Verslo anglų kalbos mokymai

Mokymai skirti siekiantiems įgyti dalykinės anglų kalbos žinių bei išmokti jas sėkmingai taikyti įvairiose darbinėse, su verslu susijusiose situacijose – analizuojant korporatyvinės etikos ypatumus bei santykius su klientais, organizuojant susirinkimus ir įvairaus pobūdžio konferencijas, kuriant reklamą, dalyvaujant derybose, rengiant pristatymą ir t.t. Plėtojami gebėjimai rašyti įvairius verslo dokumentus. 

Pasiruošimas pokalbiui anglų kalba

Šie mokymai padės ne tik pasiruošti svarbiam darbo pokalbiui anglų kalba, bet ir nugalėti be konkurencijos. Norėdamas sublizgėti darbo pokalbio metu, kandidatas privalo žinoti, kaip pateikti savo kalbą, kurias frazes vartoti ir kurių ne, kaip susidoroti su netikėtais bei kompromituojančiais klausimais ir kaip padaryti geriausią įspūdį.

Specializuoti anglų kalbos kursai

Specializuoti kursai skirti įvairių sričių profesionalams, kurie norėtų įsigilinti į savo srities terminologiją anglų kalba, nori turėti galimybę bendrauti su tos pačios profesijos atstovais, lavinti kalbėjimo įgūdžius diskutuodami su savo darbu susijusiomis temomis.

Kursų nauda

Praktiškai taikyti specializuotos anglų kalbos bendravimo principus. Atpažinti komunikacijos įvairiose kultūrose ypatumus. Praktiškai naudoti specialiąją atitinkamos srities terminiją. Parašyti verslo laišką, memorandumą, parengti sąskaitą faktūrą ir kt. Nustatyti konstruktyvių derybų bruožus bei įvertinti derybų efektyvumą, parinkti tinkamus derybų metodus. Argumentuotai ir profesionaliai pateikti pristatymus. Taikyti pagrindinius lyderystės ir vadybos principus praktikoje/tolimesnėje profesinėje veikloje.

Kviečiame į nemokamą konsultaciją