Verslo/dalykinės anglų kalbos kursai

Partnerystė su užsienio šalių verslo partneriais, ypač mūsų mažos šalies kontekste – ypač svarbi. Įmonės, veikiančios tik savo šalies mastu, praranda galimybes plėsti akiratį, užkariauti naujas rinkas, galiausiai, netenka ir dalies potencialių pajamų. Bendrauti su kiekvienu kliento jo gimtąja kalba laikoma ypatingu prestižu, tačiau visų kalbų išmokti neįmanoma, tad rinkitės universalų sprendimą – mokykitės anglų verslo kalbos. Šiuo metu anglų kalba – pagrindinė verslo pasaulyje, ją mokėti turėtų kiekvienas į bent kiek geresnes pareigas pretenduojantis darbuotojas

Kam skirti verslo anglų kalbos kursai Vilniuje?

Tai kursai, kuriuose laukiami jau anglų kalbos pramokę mokiniai (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate lygiai). Tad jei dar nesimokėte kalbos, pirmiausiai rinkitės anglų kalbą pradedantiesiems (begginer, elementary lygiai).

Verslo ir dalykinės anglų k. kursuose laukiami:

  • biurų darbuotojai;
  • įmonių vadybininkai;
  • vadovai;
  • valstybės tarnautojai;
  • visi, kurie įsitikinę, kad verslas – neatsiejamas nuo anglų kalbos.

Verslo ir dalykinės anglų kalbos kursų turinys

Kartu galime daugiau!

 

Šių kursų metu mūsų anglų kalbos mokykla dėmesio skiria ne tik sakytinei kalbai, svarbiaisusitikimų ir derybų metu. Lavinami ir rašymo įgūdžiai: turima omenyje,kad kursų dalyviams reikės rašyti elektroninius laiškus, parengti sutartis,galbūt – net ir ruošti medžiagą apie įmonę anglų k., atlikti kitas užduotis. Kursų metu skiriamadėmesio ir anglų kalbos gramatikai: ribotos gramatikos žinios dažnai trukdo sklandžiai reikšti mintis ir gali iškraipyti informacijos prasmę. Dalykinės anglų k. kursų metu supažindiname ir su verslo etiketo ypatumais: anglų kalbos mokymas orientuotas į realų formaliosios anglų kalbos vartojimą. Mokymuose nagrinėjamos su mokinių kasdieniu darbu susijusios temos, o per jas plečiamos ir žodyno žinios.Kursų metu dirbamaporomis arba nedidelėmis grupelėmis – taip pat, kaip ir realiose darbinėse situacijose ar verslo susitikimuose.Siekiant, kad verslo anglų kalbos pamokos teiktų dar didesnę naudą, kursų dalyviams
pateikiamos namų užduotys.
Kursus veda kompetentingi dėstytojai, sukaupę darbo su suaugusiųjų auditorija, pedagoginės patirties
ir verslo srities žinių.
„School of British English“ laukia visų, norinčiųtobulėti: įsitikinkite, kad anglų kalbos mokymasis gali būti įdomus ir turiningas.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.