Moksleiviams

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Anglų kalbos kursai abiturientams
260€ 300€

Anglų kalbos kursai abiturientams

Anglų kalbos kursai moksleiviams

Z kartos vaikai mokosi tik tuomet, jei jie motyvuojami ir jiems įdomu. Todėl anglų kalbos kursai moksleiviams pasižymi įdomiu, įvairiapusiu turiniu: kursų metu ne tik studijuojami vadovėliai, bet ir diskutuojama, bendraujama poromis, klausomasi įrašų, žiūrimi filmukai, ruošiamos prezentacijos, žaidžiami žaidimai ir pan. Šių anglų k. dėstytojai yra sukaupę pedagoginę darbo su jaunais žmonėmis patirtį, žino, ko reikia, kad anglų kalbos kursai būtų produktyvus, naudingi ir, svarbiausia, įdomūs jauniems žmonėms. Mokiniai, lankantys kursus, įvertina realią jų naudą ir suvokia, jog mokosi ne dėl aukštesnio pažymio, bet dėl realių žinių ir platesnių galimybių.

Anglų kalbos kursų moksleiviams tikslai ir nauda

Kursų metu daugiau dėmesio skiriama kalbėjimui. Mokyklose nemažai mokinių, bijodami suklysti, per anglų kalbos pamokas kalbėti tiesiog nedrįsta, o tarp gausybės užduočių didelėse klasėse kalbėjimui dažnai net ir nebelieka laiko.

Taip pat kursų metu mokiniai lavina gramatikos, jos realaus naudojimo įgūdžius. Per klausymo užduotis klausomasi anglakalbių žmonių pasakojimų, dialogų kasdienėse situacijose.

Kursų metu, mokydamiesi nuosekliai, mokiniai sukaupia naujų žodžių ir frazių bagažą.

Po kursų moksleiviai geriau išmoksta gramatikos, laisviau komunikuoja anglų k. pamokose, jiems tampa lengviau mokytis su visa klase, likviduojamos spragos ir kt.

Verta išbandyti: „School of British English“ pirmoji pamoka nieko nekainuoja, o anglų kalbos mokymasis gali tapti nauju prasmingu laisvalaikio užsiėmimu!

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.