Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

50€ 70€
Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Svarbi informacija

 • Mokymų forma ir būdas:

  Anglų kalbos būrelis vyksta kiekvieną šeštadienį.Grupės dydis iki 8 dalyvių.
 • Užsiėmimo trukmė

  Vieno užsiėmio trukmė 60 min.
 • Kalbos lygiai

  Būrelio grupės formuojamos pagal vaikų amžių ir kalbos mokėjimo lygį
 • Pastabos

  Būrelis vyksta Vilniuje, Žalgirio g. 90. Karantino metu-nuotoliu.

Tvarkaraštisnuolat atnaujinamas

Maži vaikai, augdami daugiakalbėje aplinkoje, vėliau gali tobulai įvaldyti net kelias kalbas ir visomis jomis kalbėti lyg gimtąja. Mokslinių tyrimų duomenimis, ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai – itin imlūs užsienio kalboms. Todėl „School of British English“ paruošė specialius kursus vaikams.

Į anglų kalbos pamokas kviečiame vaikučius nuo 6 m., naujai atrandančius užsienio kalbų pasaulį, ar jau turinčius anglų k. pagrindus vyresnius vaikus.

Anglų kalbos kursų vaikams programa

Anglų k. kursų metu mažiausieji mokinukai žaidimų forma nuosekliai, neskubant supažindinami su abėcėle ir jos tarimu, išmokta pagrindinių žodžių ir frazių. Išlaikyti mažųjų dėmesį – gana sudėtinga, todėl anglų kalbos pamokas veda pedagoginės darbo su vaikais patirties turintys dėstytojai.


Kiek vyresni mokiniai taikant žaismingus ir paprastus mokymo metodus įgyja pirmųjų anglų k. gramatikos žinių, komunikacinių įgūdžių, mokosi rašybos.


Šių kursų metu daug dėmesio skiriama ne kiekybei ir greitam mokymuisi, bet kokybei ir turiniui, siekiant vaikus sudominti dainelėmis, filmukais, žaidimais, kūrybinėmis užduotimis ir pan., todėl anglų kalbos pamokėlės vaikams neprailgsta.

Anglų kalbos mokyklėlė šeštadieniais

Visi mokinukai suskirstomi pagal anglų k. mokėjimo lygį. Mokyklėlėje yra dvi grupės, skirtos 6–8 m., 8–10 m. ir 10-12 m. vaikams. Tai puiki proga mažiesiems mokinukams smagiai ir naudingai praleisti šeštadienio rytmetį arba ankstyvą popietę.

- Užsiėmimai vyksta nuo rugsėjo mėn. iki birželio mėn. kiekvieną šeštadienį, Žalgirio g. 90, Vilniuje. Karantino metu užsiėmimai vyksta nuotoliu.

- Kaina-50 eurų per mėnesį. Įskaičiuota mokomoji medžiaga.

Tvarkaraštis

1 grupė 2 grupė 3 grupė 4 grupė
9.00-10.00 10.15-11.15 12.20-13.20 14.30-15.30

Susiję kursai

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Anglų kalbos kursai abiturientams
260€ 300€

Anglų kalbos kursai abiturientams

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.