Suaugusiems

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Šnekamosios anglų kalbos kursų tikslas – padėti atsikratyti baimės kalbėti užsienio kalba. Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse. Kursų trukmė 50 akademinių valandų (3 mėnesiai).

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Anglų kalbso kursai internetu. Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse. Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai, kuriuose laukiami jau anglų kalbos pramokę mokiniai (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate lygiai). Tad jei dar nesimokėte kalbos, pirmiausiai rinkitės anglų kalbą pradedantiesiems (begginer, elementary lygiai).

Individualūs anglų kalbos kursai
20.00€ 22.00€

Individualūs anglų kalbos kursai

Kadangi šiuolaikinis gyvenimo tempas, profesiniai iššūkiai bei lūkesčiai darbuotojui tik auga, todėl asmuo, norintis žengti koja kojon su pasauliu, turi prisitaikyti – augti, mokytis, visapusiškai tobulėti. Visgi, „Nerandu to, ko man reikia“, - tai viena dažniausiai klientų ištariamų frazių, kuria jie pradeda pokalbį, kreipdamiesi dėl anglų kalbos kursų. Į tai atsižvelgę, paruošėme individualią, į asmeninius konkretaus asmens poreikius orientuotą programą. Tai reiškia, kad ši programa nėra skirta tik bendrinių anglų kalbos žinių tobulinimui, tačiau tobulėjimui konkrečiose srityse. Kaip kad, pavyzdžiui, teisėje, medicinoje, finansuose, versle, grožio bei mados industrijoje ir kt. O profesinės anglų kalbos išmanymas neabejotinai – raktas į sėkmę.

Intensyvūs anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Intensyvūs anglų kalbos kursai

Intensyvūs anglų kalbos kursai pritaikyti tiems, kurie nori įgyti reikalingų anglų kalbos žinių per trumpą laikotarpį. Pasirinkdami šiuos kursus, daugiau valandų skirsite kontaktiniam mokymuisi bei metodais įsisavinsite kur kas daugiau informacijos nei įprastuose anglų kalbos kursuose. O tai reiškia, kad ir greičiau pasieksite aukštesnį žinių lygį. Be to, svarbu pažymėti, kad anglų kalbos kursų programa taip pat gali būti pritaikoma ir pagal konkrečios grupės poreikius. Kartu su kitais besimokančiaisiais naudodami anglų kalbą pokalbiuose bei diskusijose, klausydamiesi garso įrašų bei stebėdami vaizdo įrašus, nustebsite per trumpą laiką padarę reikšmingą pažangą. Visgi, norėdami pasiekti užsibrėžtų tikslų, įsitikinkite, kad galėsite skirti pakankamai laiko mokymuisi.

Bendrinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Bendrinės anglų kalbos kursai

Tai – universalūs kursai, kurie tinka tiek tiems, kurie pradeda pažintį su anglų kalba, tiek turintiems gausesnį žinių bagažą. O užsiėmimų tikslas – tobulinant skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius siekti gebėjimo nevaržomai (tiek raštu, tiek žodžiu) komunikuoti anglų kalba. „School of British English“, kaip ir Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose bei universitetuose, yra mokoma Didžiojoje Britanijoje vartojamos anglų kalbos. Ši, kitaip nei Amerikietiškoji, yra taisyklingesnė, turtingesnė bei dažniau naudojama Europoje dėl valstybių geografinių sumetimų. Be abejo, mokydamiesi Britiškosios anglų kalbos, neturėsite problemų ir komunikuodami su kalbančiaisiais Amerikietiškąja variacija. Visgi, pastarojoje tam tikri daiktai ar reiškiniai turi savitus pavadinimus, kurie nėra naudojami Didžiojoje Britanijoje.

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Bendrauti anglų k. prireikia vykstant dirbti į užsienį, keliaujant, bendraujant su užsienio partneriais ir daugelyje kitų situacijų. Daugelis darbdavių, verslo pasaulio atstovų anglų kalbos mokėjimą traktuoja nebe kaip privalumą, bet kaip būtinybę. Statistikos duomenimis, beveik pusė mokančiųjų anglų kalbą – 15–29 m. jaunimas. Tačiau pradėti mokytis anglų kalbos – niekada nevėlu: tai įrodo sėkminga „School of British English“ vyresnio amžiaus mokinių patirtis. Anglų kalbos kursai suaugusiems – galimybė siekti tikslų ir realizuoti svajones, tuo labiau, kad kursai vyksta patogiu metu: anksti rytą , dienos metu arba vakarais, tad darbą, kitas kasdienes veiklas ir anglų kalbos mokymąsi suderinti – dar paprasčiau.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: mokymosi metodika
Prieš prasidedant kursams kiekvienas mokinys atlieka anglų kalbos testą lygiui nustatyti. Testas padeda įvertinti mokinio žinias ir pagal tai parinkti tinkamą grupę. Neatlikus testo rizikuojama kartoti jau įgytą informaciją arba pakliūti į geriau kalbą mokančiųjų gretas: ir vienu, ir kitu atveju gausite mažiau naudos. Kalbos lygio nustatymo testą sudaro 50 užduočių. Testas padeda identifikuoti ir spragas, o kursų metu skirti daugiau dėmesio joms pašalinti. Atsižvelgiant į mokinių poreikius, mokymosi tikslus ir galimybes sudaroma anglų k. mokymo programa. Naudojama atestuota ir sertifikuota mokymų medžiaga, naujausi vadovėliai ir kt. Kursus veda aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai: „School of British English“ ypač daug dėmesio skiria personalo atrankai, todėl kursus veda patyrę mokytojai. Kursų metu mokomasi nuosekliai, trumpai pakartojama informacija, įgyta ankstesnėse pamokose, mokoma asociacijų principu, kai nauja informacija siejama su jau įgytąja. Kuriama nuosekli ir rezultatus užtikrinanti mokymo sistema. „School of British English“ nežada, kad anglų kalbos išmoksite per 30 ar 100 dienų, tačiau užtikrina profesionalų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį anglų k. mokymąsi. Norintieji greičiau išmokti anglų kalbos, dėmesio turėtų skirti ir mokymuisi savarankiškai: ne tik atlikti namų darbus, bet ir ieškoti kuo daugiau galimybių bendrauti anglų kalba, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, skaityti literatūrą ir t. t.

Anglų kalbos kursai ar individualios pamokos?

Užsienio kalbų mokomasi grupėmis arba individualiai, tad kiekvienas gali pasirinkti tinkamesnį mokymosi būdą:

- Anglų k. mokantis grupėje sistemingai susipažįstama su gramatika, išmokstama naujų žodžių, lavinami kalbėjimo įgūdžiai. Grupiniuose užsiėmimuose sutiksite bendraminčių, galinčių motyvuoti ir paskatinti mokytis. Su kursų kolegomis bendrausite tik angliškai – tai vienas geriausių būdų lavinti kalbinius įgūdžius. „School of British English“ renka ne didesnes nei 6 mokinių grupes, tad mokytojai gali skirti dėmesio kiekvienam mokiniui.

- Individualios anglų k. pamokos tinka labai užsiėmusiems ar išskirtinių pageidavimų mokantis kalbos turintiems, kalbą jau pramokusiems, bet norintiems pagerinti kalbėjimo įgūdžius žmonėms. Jei ankstesniuose mokymuose buvo sudėtinga mokytis vidutiniu tempu – nespėdavote kartu su grupe ar atvirkščiai – užduotis atlikdavote greičiau, galite pabandyti anglų kalbos mokytis individualiai. Pasirinkę individualias pamokas galės rinktis tinkamesnį užsiėmimų laiką, mokytis pageidaujamu intensyvumu.

Norėdami pasirinkti sau priimtinesnį ir tinkamesnį mokymosi modelį (individualios pamokos arba kursai), galite išbandyti anglų kalbos kursus: pirmoji pamoka – nemokama

Beje, „School of British English“ mokiniams pageidaujant gali būti organizuojami ir intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems.

Anglų kalbos kursai suaugusiesiems Vilniuje  organizuojami visus metus, nuolat sudarinėjamos naujos grupės, tad ryžkitės pradėti mokytis ne nuo pirmadienio, Naujųjų metų ar rugsėjo – pats geriausias laikas yra dabar!

Suaugusiųjų mokymams pasibaigus tikrinamos įgytos žinios ir išduodamas tarptautinis kursų baigimo pažymėjimas.

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.