Suaugusiems

 • Šnekamosios anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti lavinti kalbėjimo įgūdžius dalykinio bendravimo kontekste, plėsti reikalingą žodyną. Atsikratysite kalbėjimo barjero. Ypatingas dėmesys skiriamas kalbos sklandumui ir taisyklingumui. Mokymai reikalingi tiems, kuriems anglų kalba aktuali bendravime (konferencijose, bendraujant telefonu su klientais, keliaujant, darbe). Įdomios ir aktualios temos. Naudojamas komunikacinis metodas.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai siekiantiems įgyti dalykinės anglų kalbos žinių bei išmokti jas sėkmingai taikyti įvairiose darbinėse su verslu susijusiose situacijose-analizuojant korporatyvinės etikos ypatumus, bei santykius su klientais, organizuojant susirinkimus ir įvairaus pobūdžio konferencijas, dalyvaujant derybuose, rengiant pristatymus ir t.t.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: du kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Individualūs anglų kalbos kursai

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kursai skirti dalyviams kurie nori greito ir užtikrinto rezultato. Atsižvelgiant į poreikius parengiama individuali programa bei pamokų planas. Klientas pasirenką pamokų laiką bei intensyvumą. Individualūs kalbos kursai taip pat rengiami įmonių darbuotojams, žmonėms, besiruošiantiems egzaminams ir pan. Dalyvis gali mokytis specializuotos, bendrinės, šnekamosios, verslo ar dalykinės anglų kalbos.

  Kurso trukmė derinama pagal individualų poreikį.

  Kaina 60 min. 28 EUR. 90 min. 44 EUR.

 • Intensyvūs anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokykitės anglų kalbos maksimaliai greitai. 3-4 kartus per savaitę po 90 minučių. Galėsite išklausyti standartinį kursą ir pasiekti aukštesnį kalbo lygį per trumpą laikotarpį. Produktyviai išnaudokite laiką ir pasiekite užsibrėžtus tikslus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Bendrinės anglų kalbos kursai

  A1-C1 NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Mokymų metu lavinami visi kalbos įgūdžiai: kalbėjimo, klausymo, supratimo, skaitymo ir rašymo. Pasieksite aukštesnį kalbos lygį per 3 mėnesius. Pagrindinis dėmesys skiriamas kalbėjimo įgūdžių tobulinimui. Ypatingai lavinamas kalbos sklandumas ir taisyklingumas.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

Anglų kalbos kursai suaugusiems

Bendrauti anglų k. prireikia vykstant dirbti į užsienį, keliaujant, bendraujant su užsienio partneriais ir daugelyje kitų situacijų. Daugelis darbdavių, verslo pasaulio atstovų anglų kalbos mokėjimą traktuoja nebe kaip privalumą, bet kaip būtinybę. Statistikos duomenimis, beveik pusė mokančiųjų anglų kalbą – 15–29 m. jaunimas. Tačiau pradėti mokytis anglų kalbos – niekada nevėlu: tai įrodo sėkminga „School of British English“ vyresnio amžiaus mokinių patirtis. Anglų kalbos kursai suaugusiems – galimybė siekti tikslų ir realizuoti svajones, tuo labiau, kad kursai vyksta patogiu metu: anksti rytą , dienos metu arba vakarais, tad darbą, kitas kasdienes veiklas ir anglų kalbos mokymąsi suderinti – dar paprasčiau.

Anglų kalbos kursai suaugusiems: mokymosi metodika
Prieš prasidedant kursams kiekvienas mokinys atlieka anglų kalbos testą lygiui nustatyti. Testas padeda įvertinti mokinio žinias ir pagal tai parinkti tinkamą grupę. Neatlikus testo rizikuojama kartoti jau įgytą informaciją arba pakliūti į geriau kalbą mokančiųjų gretas: ir vienu, ir kitu atveju gausite mažiau naudos. Kalbos lygio nustatymo testą sudaro 50 užduočių. Testas padeda identifikuoti ir spragas, o kursų metu skirti daugiau dėmesio joms pašalinti. Atsižvelgiant į mokinių poreikius, mokymosi tikslus ir galimybes sudaroma anglų k. mokymo programa. Naudojama atestuota ir sertifikuota mokymų medžiaga, naujausi vadovėliai ir kt. Kursus veda aukščiausios kvalifikacijos dėstytojai: „School of British English“ ypač daug dėmesio skiria personalo atrankai, todėl kursus veda patyrę mokytojai. Kursų metu mokomasi nuosekliai, trumpai pakartojama informacija, įgyta ankstesnėse pamokose, mokoma asociacijų principu, kai nauja informacija siejama su jau įgytąja. Kuriama nuosekli ir rezultatus užtikrinanti mokymo sistema. „School of British English“ nežada, kad anglų kalbos išmoksite per 30 ar 100 dienų, tačiau užtikrina profesionalų ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantį anglų k. mokymąsi. Norintieji greičiau išmokti anglų kalbos, dėmesio turėtų skirti ir mokymuisi savarankiškai: ne tik atlikti namų darbus, bet ir ieškoti kuo daugiau galimybių bendrauti anglų kalba, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, skaityti literatūrą ir t. t.

Anglų kalbos kursai ar individualios pamokos?

Užsienio kalbų mokomasi grupėmis arba individualiai, tad kiekvienas gali pasirinkti tinkamesnį mokymosi būdą:

- Anglų k. mokantis grupėje sistemingai susipažįstama su gramatika, išmokstama naujų žodžių, lavinami kalbėjimo įgūdžiai. Grupiniuose užsiėmimuose sutiksite bendraminčių, galinčių motyvuoti ir paskatinti mokytis. Su kursų kolegomis bendrausite tik angliškai – tai vienas geriausių būdų lavinti kalbinius įgūdžius. „School of British English“ renka ne didesnes nei 6 mokinių grupes, tad mokytojai gali skirti dėmesio kiekvienam mokiniui.

- Individualios anglų k. pamokos tinka labai užsiėmusiems ar išskirtinių pageidavimų mokantis kalbos turintiems, kalbą jau pramokusiems, bet norintiems pagerinti kalbėjimo įgūdžius žmonėms. Jei ankstesniuose mokymuose buvo sudėtinga mokytis vidutiniu tempu – nespėdavote kartu su grupe ar atvirkščiai – užduotis atlikdavote greičiau, galite pabandyti anglų kalbos mokytis individualiai. Pasirinkę individualias pamokas galės rinktis tinkamesnį užsiėmimų laiką, mokytis pageidaujamu intensyvumu.

Norėdami pasirinkti sau priimtinesnį ir tinkamesnį mokymosi modelį (individualios pamokos arba kursai), galite išbandyti anglų kalbos kursus: pirmoji pamoka – nemokama

Beje, „School of British English“ mokiniams pageidaujant gali būti organizuojami ir intensyvūs anglų kalbos kursai suaugusiems.

Anglų kalbos kursai suaugusiesiems Vilniuje  organizuojami visus metus, nuolat sudarinėjamos naujos grupės, tad ryžkitės pradėti mokytis ne nuo pirmadienio, Naujųjų metų ar rugsėjo – pats geriausias laikas yra dabar!

Suaugusiųjų mokymams pasibaigus tikrinamos įgytos žinios ir išduodamas tarptautinis kursų baigimo pažymėjimas.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.