Anglų kalbos kursai internetu

260.00€ 300.00€
Anglų kalbos kursai internetu

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.
 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai)
 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.
 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta ryte, pietų metu ir vakare.Nemokamai konsultujame.

Anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu

Kaip išmoti anglų kalbos, kai nėra galimybės lankyti pagal iš anksto numatytą tvarkaraštį vykstančių kursų? Galite rinktis „School of British English“ organizuojamus anglų kalbos kursus nuotoliniu būdu. Jie visiškai atitinka skubančių ir nuolat užimtų žmonių poreikius, o mokytis galima iš bet kurios patogios vietos: svarbiausia, kad joje būtų kokybiškas interneto ryšys, netrikdantis mokymosi.

Anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu: kaip viskas vyksta?

- Pirmiausia nustatomas kiekvieno besimokančiojo įgytų anglų k. žinių lygis: mokiniai sprendžia virtualųjį 60-ies klausimų testą.

- Po to suderinamas pirmojo užsiėmimo laikas.

- Dėstytojas, įvertinęs mokinio žinias, sudaro mokymo programą.

- Jei anglų kalbos pamokos mokiniui tinka ir patinka, suderinamas abiem pusėms patogus pamokų laikas: galima susidaryti individualų pamokų tvarkaraštį kelioms savaitėms į priekį arba po kiekvieno virtualiojo susitikimo su dėstytoju sutarti kitos būsimosios pamokos laiką.

- Mokiniai mokomąją medžiagą gauna el. paštu, taip pat dalį jos galima rasti internete (dėstytojas pateikia nuorodas).

Anglų kalbos kursai nuotoliniu būdu: privalumai

Priklausomai nuo mokinių lygio, pamokos vyksta lietuvių arba anglų kalbomis. Anglų kalbos mokoma nuosekliai, koncentruotai: siekiama, kad mokiniai išmoktų mokytis sistemingai, o ne gautų padriką ir dėl to sunkiai įsisavinamą informaciją.


Jūsų dėstytojas – asmeninis anglų kalbos korepetitorius – motyvuos mokytis, suteiks reikiamas konsultacijas, padės užglaistyti spragas ir pan.


Dėmesio! Jei atsiranda panašaus keli panašaus lygio ir panašių tikslų turntys mokiniai, gali būti organizuojami nuotoliniai anglų kalbos kursai grupėse.

Anglų kalbos kursai internetu: kainodara

Anglų kalbos mokymasis internetu – išskirtinis, nes pirmasis užsiėmimas nieko nekainuoja: galite įvertinti, ar toks mokymo modelis tinka ir yra efektyvus konkrečiai Jūsų atveju.


Jei nuspręsite, kad kursai atitinka lūkesčius, mokėti už juos galėsite banko pavedimu – atvykti pas mus taip pat neprireiks.


Įsidėmėkite, kad anglų kalbos pamokos internetu bus efektyvios tik mokantis reguliariai, bent 1–2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas.


„School of British English“ organizuojami anglų kalbos kursai onlineprieinami ir gyvenantiems kituose Lietuvos miestuose ar net užsienyje, todėl jei vienintelis trukdis pradėti mokytis anglų kalbos buvo toli esanti kalbų mokykla, mes šią problemą išsprendėme!

Susiję kursai

Anglų kalbos kursai vadovams
300€ 350€

Anglų kalbos kursai vadovams

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.