Bendrinės anglų kalbos kursai

260.00€ 300.00€
Bendrinės anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Klasėje ir nuotoliu. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį.
 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų. 3 mėnesiai.
 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairioms kalbos nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.
 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

Bendrinės anglų kalbos kursai

Bendrinės anglų kalbos kursai skirti dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnelius susipažįstant su anglų kalba arba norintiems įgyti dar gausesnį žinių bagažą. Kursų metu daug dėmesio skiriama skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti.


„School of British English“ mokoma Didžiojoje Britanijoje vartojamos anglų kalbos, kaip ir mūsų šalies mokyklose bei universitetuose. Britiškoji anglų kalba – klasikinė, taisyklingesnė, turtingesnė, mažiau pakitusi, kiek tikslesnė, joje daugiau senovinių žodžių formų, nors rašyba – šiek tiek sudėtingesnė. Britai ir amerikiečiai tiems patiems daiktams ir reiškiniams pavadinti neretai naudoja sinonimus, ir tai ne vienintelis dialektų skirtumas.


Britiškąja anglų kalba dažniausiai bendraujama įvairiuose susitikimuose, ypač jei juose nedalyvauja amerikiečiai. Britų anglų k. – artimesnė ir ES kontekste: ja parengti ir visi teisės aktai.

Bendrinės anglų kalbos kursai: turinys

Kursų metu:

- mokomasi anglų k. gramatikos;

- išmokstama daug naujų žodžių: kursų dalyviai dar geriau susipažįsta su bendrinės kalbos žodynu;

- skaitomi tekstai – tokiu būdu lavinami tarties, konteksto suvokimo įgūdžiai;

- žiūrimi filmukai, klausomasi įrašų – kursų dalyviai įtraukiami į realią kalbos vartoseną;

- lavinami kalbėjimo įgūdžiai: kalbama prieš auditoriją, diskutuojama su kitais kursų dalyviais.

Kuo bendrinės anglų kalbos kursai skiriasi nuo kitų mūsų mokykloje organizuojamų kursų?

Bendrinės anglų kalbos kursai – bene universaliausi, tinkami visiems, norintiems išmokti anglų kalbos ar pagilinti anksčiau įgytas žinias. Tarp lankančiųjų kursus – nemažai mokinių, kuriems anglų kalbos mokymasis tapo pomėgiu ir būdu prasmingai ir naudingai praleisti laisvalaikį. Kursų metu nagrinėjamos įprastos temos: kelionės, laisvalaikis, gyvenimo būdas, šeima, mityba ir t. t.


Apskritai viena iš „School of British English“ stipriųjų pusių – bene plačiausia Lietuvoje kursų įvairovė: norintieji pagerinti kalbėsenos įgūdžius gali rinktis šnekamosios anglų kalbos kursus. Specialiai parengti ir verslo/dalykinės, taip pat anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams, vadovams. Dėl tinkamiausių Jūsų atveju kursų patariama pasikonsultuoti su „School of British English“ administracija.

Anglų kalbos kursai, kuriuose bendravimo – dar daugiau

Pastaruoju metu ypač populiarūs anglų kalbos kursai internetu, tačiau pagrindinis jų trūkumas – gyvo bendravimo stygius. Ne visi randa motyvacijos pradėti savarankišką mokymąsi. Mokymasis nedidelėse grupėse „School of British English“ – kur kas efektyvesnis.


Mokoma iki 6 žmonių grupelėse, tad dėstytojai gali skirti pakankamai dėmesio kiekvienam kursų dalyviui. Atsižvelgiant į kalbos mokėjimo lygį parenkama tinkamiausia grupelė. Anglų kalbos kursai vyksta Jums patogiu metu.


Nė vienas kursų dalyvis negali būti tiesiog stebėtoju: mokiniai įtraukiami į diskusijas, padedančias įtvirtinti gramatikos ir žodyno žinias. Dėstytojai skiria dėmesio tarčiai, taiso mokinių klaidas: tai padeda greičiau pasiekti progresą.


Kursus veda patyrę, charizmatiški, entuziastingi ir kompetentingi dėstytojai, tad anglų kalbos pamokos neprailgsta: mokytis visuomet smagiau ir įdomiau juntant polėkį.

Susiję kursai

Anglų kalbos kursai vadovams
300€ 350€

Anglų kalbos kursai vadovams

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.