Bendrinės anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Klasėje ir nuotoliu. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį.

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų. 3 mėnesiai.

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairioms kalbos nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

 • Bendrinės anglų kalbos kursai

  Bendrinės anglų kalbos kursai skirti dar tik žengiantiems pirmuosius žingsnelius susipažįstant su anglų kalba arba norintiems įgyti dar gausesnį žinių bagažą. Kursų metu daug dėmesio skiriama skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti.

  „School of British English“ mokoma Didžiojoje Britanijoje vartojamos anglų kalbos, kaip ir mūsų šalies mokyklose bei universitetuose. Britiškoji anglų kalba – klasikinė, taisyklingesnė, turtingesnė, mažiau pakitusi, kiek tikslesnė, joje daugiau senovinių žodžių formų, nors rašyba – šiek tiek sudėtingesnė. Britai ir amerikiečiai tiems patiems daiktams ir reiškiniams pavadinti neretai naudoja sinonimus, ir tai ne vienintelis dialektų skirtumas.

  Britiškąja anglų kalba dažniausiai bendraujama įvairiuose susitikimuose, ypač jei juose nedalyvauja amerikiečiai. Britų anglų k. – artimesnė ir ES kontekste: ja parengti ir visi teisės aktai.

 • Bendrinės anglų kalbos kursai: turinys

  Kursų metu:
  - mokomasi anglų k. gramatikos;
  - išmokstama daug naujų žodžių: kursų dalyviai dar geriau susipažįsta su bendrinės kalbos žodynu;
  - skaitomi tekstai – tokiu būdu lavinami tarties, konteksto suvokimo įgūdžiai;
  - žiūrimi filmukai, klausomasi įrašų – kursų dalyviai įtraukiami į realią kalbos vartoseną;
  - lavinami kalbėjimo įgūdžiai: kalbama prieš auditoriją, diskutuojama su kitais kursų dalyviais.

 • Kuo bendrinės anglų kalbos kursai skiriasi nuo kitų mūsų mokykloje organizuojamų kursų?

  Bendrinės anglų kalbos kursai – bene universaliausi, tinkami visiems, norintiems išmokti anglų kalbos ar pagilinti anksčiau įgytas žinias. Tarp lankančiųjų kursus – nemažai mokinių, kuriems anglų kalbos mokymasis tapo pomėgiu ir būdu prasmingai ir naudingai praleisti laisvalaikį. Kursų metu nagrinėjamos įprastos temos: kelionės, laisvalaikis, gyvenimo būdas, šeima, mityba ir t. t.

  Apskritai viena iš „School of British English“ stipriųjų pusių – bene plačiausia Lietuvoje kursų įvairovė: norintieji pagerinti kalbėsenos įgūdžius gali rinktis šnekamosios anglų kalbos kursus. Specialiai parengti ir verslo/dalykinės, taip pat anglų kalbos kursai įmonių darbuotojams, vadovams. Dėl tinkamiausių Jūsų atveju kursų patariama pasikonsultuoti su „School of British English“ administracija.

 • Anglų kalbos kursai, kuriuose bendravimo – dar daugiau

  Pastaruoju metu ypač populiarūs anglų kalbos kursai internetu, tačiau pagrindinis jų trūkumas – gyvo bendravimo stygius. Ne visi randa motyvacijos pradėti savarankišką mokymąsi. Mokymasis nedidelėse grupėse „School of British English“ – kur kas efektyvesnis.

  Mokoma iki 6 žmonių grupelėse, tad dėstytojai gali skirti pakankamai dėmesio kiekvienam kursų dalyviui. Atsižvelgiant į kalbos mokėjimo lygį parenkama tinkamiausia grupelė. Anglų kalbos kursai vyksta Jums patogiu metu.

  Nė vienas kursų dalyvis negali būti tiesiog stebėtoju: mokiniai įtraukiami į diskusijas, padedančias įtvirtinti gramatikos ir žodyno žinias. Dėstytojai skiria dėmesio tarčiai, taiso mokinių klaidas: tai padeda greičiau pasiekti progresą.

  Kursus veda patyrę, charizmatiški, entuziastingi ir kompetentingi dėstytojai, tad anglų kalbos pamokos neprailgsta: mokytis visuomet smagiau ir įdomiau juntant polėkį.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.