Individualūs anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta individualiai. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Kursų trukmė nustatoma atsižvelgiant į asmens poreikius ir anglų kalbos lygį.

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus anglų kalbos nuo A1 iki C1 lygio dalyviams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

 • Individualūs anglų kalbos kursai

  Šiuolaikinis gyvenimo tempas ir vis plačiau atsiveriančios rinkos skatina tobulėti. Labai dažnai, reaguodami į pokyčius, turime priimti naujus iššūkius. Vienas jų – anglų kalbos mokymasis. Išskirtinių poreikių turintiems klientams paruošėme individualią anglų kalbos mokymo programą. Privačios anglų kalbos pamokos suteiks greitesnį būdą tobulinti šios kalbos įgūdžius.

  Individualūs anglų kalbos kursai pritaikomi konkrečiai pagal klientų pageidavimus. Kursų metu dėmesio skiriama ne tik bendrinei anglų kalbai, bet ir konkrečioms sritims – teisei, medicinai, farmacijai, finansams, verslui, grožio industrijai ir pan. Kitaip tariant, šis mokymo modelis orientuotas į asmeninius poreikius, kaip ir individualios anglų kalbos pamokos, kai mokytojas ar dėstytojas visą dėmesį skiria vienam mokiniui.

 • Kokiais atvejais labiausiai tinka individualūs anglų k. kursai?

  - Norite greitesnių rezultatų: individualių kursų metu mokoma koncentruočiau.
  - Dirbate pamaininį darbą pagal slankųjį grafiką, daug keliaujate darbo reikalais ir užsiėmimams su grupe savo įtemptoje dienotvarkėje niekaip nepavyksta surasti laiko.
  - Jei mokytis ir dirbti grupėje sekasi sunkiau: jei išbandėte daugybę anglų kalbos kursų nedidelėse grupelėse, tačiau pajutote, kad jie – tiesiog ne Jums, atraskite individualų mokymąsi.

 • Individualių anglų kalbos kursų privalumai:

  - Mokomasi Jums dar patogesniu laiku pagal iš anksto suderintus tvarkaraščius.
  - Visas dėstytojo dėmesys skiriamas tik vienam mokiniui.
  - Daugiau dėmesio skiriama ir konkretiems mokinio tikslams pasiekti.
  - Kiekvienas besimokantysis anglų kalbos gali rinktis užsiėmimų trukmę – 60 min., 2 ir daugiau akademinių valandų ir pan., tad individualūs anglų k. kursai trunka tiek, kiek Jūs pageidaujate.
  - Anglų kalbos galite mokytis ne tik „School of British English“ kalbų mokykloje: dėstytojai gali atvykti į kitą Jums patogią vietą Vilniaus mieste ir rajone. Išskirtiniais atvejais anglų kalbos kursai gali būti organizuojami ir nuotoliniu būdu, per „Skype“ ar kitas analogiškas programas, o visa mokymų medžiaga pateikiama elektroniniu būdu.
  - Kalbos įgūdžiai tobulinami Jums priimtinu tempu, atsižvelgiant į Jūsų galimybes ir poreikius.

  Privatūs kursai tampa vis populiaresni ne tik dėl lankstumo, bet ir dėl patrauklios kainodaros. „School of British English“ individualūs anglų kalbos kursai – tai vertinga nauja patirtis.

 • Kiek kainuoja individualūs anglų kalbos kursai/pamokos?

  - Individualūs specializuoti kursai - 22 Eur/45 min.; 30 Eur./60 min.; 44 Eur/90 min.
  - Individualūs bendrinės kalbos kursai - 20 Eur/45 min.; 38 Eur/60 min.; 42 Eur/90 min.
  - Nuolaidos Individualiems kursams: pasirenkant daugiau negu 30 akademinių ar 30 valandų, taikoma 8 proc. nuolaida. Atsivedus draugą taip pat taikoma 8 proc. nuolaida kursams. Pasirinkus individualius kursus galima mokytis dviese, tuomet kaina dalijama dviems asmenims.
  - Privačios pamokos - tai galimybė mokytis anglų kalbos nesiderinant prie bendrinio tvarkaraščio, tačiau kuriant sau patogų. „School of British English“ kalbų mokykloje mokantys korepetitoriai profesionalūs savo srities žinovai, kurie padės pasiekti geriausius mokymosi rezultatus.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.