Intensyvūs anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai).

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus kalbos nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare.Nemokamai konsultuojame.

 • Intensyvūs anglų k. kursai

  Intensyvūs anglų kalbos kursai skirti tiems, kurie anglų kalbos nori išmokti greitai ir užtikrintai. Lyginant su tradiciniais kursais, užsiėmimų kiekis šiuose kursuose – dvigubai didesnis.

  Intensyvių anglų k. kursų metu kalbos mokymasis taps viena pagrindinių kasdienių veiklų: kalba Jus sups kasdien, tad greičiau nugalėsite kalbėjimo baimę.

  Kursų metu nagrinėjamos įprastos temos, tačiau anglų kalbos pamokos gali būti pritaikytos ir pagal konkrečius poreikius – orientuotos pagal kursų dalyvių tikslus.

  Kursų metu besimokantieji anglų kalbos diskutuoja, įsimena daugybę naujų žodžių, klausosi garso įrašų, žiūri filmukus ir kitaip lavina kalbos įgūdžius.

  Intensyvius anglų k. kursus galite pradėti lankyti tada, kai turite daugiausia laiko ir visą dėmesį galite skirti mokymuisi: pavyzdžiui, per vasaros atostogas.

 • Kada dažniausiai reikia intensyvių kursų?

  1. Išvykstant dirbti į užsienį. Labai dažnai pasiūlymą padirbėti svetur žmonės gauna spontaniškai, likus vos 1–2 mėn. iki kelionės, kartais – kai laikas spaudžia dar labiau. Tik lankant intensyvius kursus galima įgyti tvirtus pagrindus ar patobulinti žinias.
  2. Išvykstant studijuoti pagal tarptautines mainų („Erasmus“) programas. Išvykstant studijuoti į užsienį, kur visur bendraujama anglų k., labai svarbūs geri kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Juos įgyti galima intensyviai mokantis kalbos.
  3. Prieš laikant egzaminus. Mokyklose anglų kalbos pamokos ne visuomet užtikrina puikias žinias, mokiniai ne visad turi motyvacijos mokytis, todėl tik pasirinkę intensyvius kursus arba individualias anglų kalbos pamokas jie deramai pasiruoš valstybiniam egzaminui.

 • Intensyvūs anglų kalbos kursai Vilniuje arba internetu: privalumai

  - Dar daugiau dėmesio kalbėjimo įgūdžiams lavinti: įgytas gramatikos žinias iš karto galėsite pritaikyti praktiškai.
  - Patogus kursų laikas Jums tinkamiausiu dienos metu.
  - Kursus veda pedagoginės ir tarptautinės patirties turintys dėstytojai.
  - Mokomasi nedidelėse grupelėse.
  -Unikali mokymo metodika greitam ir efektyviam mokymuisi.

  Šių „School of British English“ organizuojamų kursų mokinių atsiliepimai – itin geri.

  Pirmoji intensyvių anglų kalbos kursų pamoka – nemokama. Kursai tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems mokiniams.

  Intensyvūs anglų k. kursai – tai pats geriausias būdas greitai pradėti kalbėti populiariausia pasaulyje kalba!

 • Kursų intensyvumas

  Kas yra intensyvus anglų kalbos kursas? Tai pamoka, skirta padėti mokiniams, norintiems tobulėti kalbant, rašant ir skaityti angliškai. Intensyvūs anglo kalbos kursai naudingi tiems, kurie ketina pradėti mokslus angliškai kalbančiame universitete; kiti to imasi norėdami pagerinti savo kalbos įgūdžius.
  Įprasti anglų kalbos kursai vyksta 2 kartus per savaitę - jie ypač patogūs dirbantiems ir užsimtiems asmenims. Intensyvus kursai vyksta ne mažiau kaip 4 kartus per savaitę ar daugiau. Galite rinktis intensyvius kursus tiek grupėje, tiek individualūs (specializuota ir bendrinė kalba) nuo A2 lygio. Patogu, kad kursai gali vykti tiek klasėje, tiek nuotoliniu būdu, tad galėsite pasirinkti priimtiniausią ir patogiausią mokymosi būdą. Rezultatas juntamas jau po pirmos savaitės.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.