Šnekamosios anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai).

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta ryte, pietų metu ir vakare.Nemokamai konsultuojame.

 • Šnekamosios anglų kalbos kursai

  Iš ilgametės darbų praktikos pastebėjome, kad vienas didžiausių iššūkių besimokant anglų kalbos – pradėti kalbėti: bijoma padaryti klaidų, galvoje nuolat sukasi mintys, kaip taisyklingai pasakyti vieną ar kitą žodį, frazę ar sakinį. Nemažai besimokančiųjų anglų kalbos, net ir tobulai mokėdami gramatiką, daugybę žodžių, gerai rašydami, nedrįsta bendrauti, todėl kursai skirti norintiems patobulinti kalbėjimo įgūdžius.

  Šnekamoji anglų kalba – gana sudėtinga, o ir lietuviams, norintiems suprasti anglakalbius, ypač tuos, kurių anglų k. – gimtoji, reikia gerai įtempti ausis.

  Bene greičiausiai kalbų žmonės išmoksta gyvendami užsienio šalyse: šiuo principu organizuojami ir šnekamosios anglų kalbos kursai. Daugiausia dėmesio juose skiriama gyvam bendravimui. Šnekamosios anglų kalbos kursų tikslas – padėti atsikratyti baimės kalbėti užsienio kalba.

 • Šnekamosios anglų kalbos kursai: kada juos pasirinkti?

  - Vykstant dirbti į užsienį. Prieš išvykstant dirbti svetur ir turint mažai laiko patariama rinktis būtent šiuos kursus.
  - Pasirinkus studijas užsienio universitetuose, kuriose dėstoma anglų k., vykstant į studijų mainų programas ir kt. Prieš išvykstant studijuoti svetur, ypač svarbu pagerinti šnekamosios anglų kalbos įgūdžius.
  - Važiuojant į tarptautines konferencijas. Daugelyje konferencijų, ypač – vykstančių JAV, ES, pranešimai ir skaidrės ruošiamos anglų kalba, todėl ribotos šnekamosios kalbos žinios trukdys suvokti ir įsisavinti vertingą informaciją.
  - Prireikus bendrauti su užsienio partneriais ir klientais. Vis daugiau Lietuvos įmonių įsilieja į tarptautinę rinką, tad su klientais ir partneriais tenka bendrauti anglų k. Nemokantieji šnekamosios anglų kalbos praranda daug galimybių versle. Po šnekamosios kalbos mokymų žinias galėsite gilinti verslo/dalykinės anglų kalbos kursuose.
  - Keliaujant ir norint susikalbėti daugelyje pasaulio šalių. Anglų kalbą moka daugiau nei 2 mlrd. žmonių, maždaug 300 milijonų žmonių ši kalba – gimtoji. Ji – bene universaliausia keliaujant, todėl šnekamosios anglų kalbos kursai pravers vykstantiems į bet kurią pasaulio šalį.

 • Kuo naudingi šnekamosios anglų kalbos kursai?

  Kursų metu sutiksite bendraminčių, taip pat siekiančių išmokti šnekamosios anglų k. Kursus veda patyrę mokytojai-praktikai, o naudingas ir įdomus kursų turinys didina mokymosi motyvaciją.

 • Šnekamosios anglų kalbos kursų turinys

  Kursų metu:
  - Mokomasi naujų anglų k. žodžių, frazių.
  - Bendraujama poromis ar nedidelėmis grupelėmis.
  - Kalbama prieš auditoriją arba ruošiamos prezentacijos.
  - Dalyviai žiūri trumpus filmukus, klausosi garso įrašų ir dalijasi įžvalgomis.
  - Daug bendraujama, diskutuojama aktualiausiomis temomis ir pan.


  Daugelis „School of British English“ administracijai užduoda klausimą: „Kaip greitai išmokti anglų kalbą?“. Šnekamosios anglų kalbos kursai – vienas paprasčiausių būdų perprasti kalbos ypatumus per trumpiausią laiką.
  Šnekamuosiuose anglų k. kursuose, kaip ir kitose „School of British English“ programose, daugiausiai dėmesio skiriama nuosekliam ir sistemingam šnekamosios kalbos mokymuisi ir kalbinių subtilybių įsisavinimui.
  Šnekamosios anglų kalbos kursai įprastai vyksta 2 kartus per savaitę po 2 akademines valandas (90 min.) mokiniams patogiu metu.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.