Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse. Trukmė Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai).

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai)

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta ryte, pietų metu ir vakare.Nemokamai konsultujame.

 • Verslo/dalykinės anglų kalbos kursai

  Partnerystė su užsienio šalių verslo partneriais, ypač mūsų mažos šalies kontekste – ypač svarbi. Įmonės, veikiančios tik savo šalies mastu, praranda galimybes plėsti akiratį, užkariauti naujas rinkas, galiausiai, netenka ir dalies potencialių pajamų.

  Bendrauti su kiekvienu kliento jo gimtąja kalba laikoma ypatingu prestižu, tačiau visų kalbų išmokti neįmanoma, tad rinkitės universalų sprendimą – mokykitės anglų verslo kalbos. Šiuo metu anglų kalba – pagrindinė verslo pasaulyje, ją mokėti turėtų kiekvienas į bent kiek geresnes pareigas pretenduojantis darbuotojas.

 • Kam skirti verslo anglų kalbos kursai Vilniuje?

  Tai kursai, kuriuose laukiami jau anglų kalbos pramokę mokiniai (pre-intermediate, intermediate, upper intermediate lygiai). Tad jei dar nesimokėte kalbos, pirmiausiai rinkitės anglų kalbą pradedantiesiems (begginer, elementary lygiai).

 • Verslo ir dalykinės anglų k. kursuose laukiami:

  - biurų darbuotojai;
  - įmonių vadybininkai;
  - vadovai;
  - valstybės tarnautojai;
  - visi, kurie įsitikinę, kad verslas – neatsiejamas nuo anglų kalbos.

 • Verslo ir dalykinės anglų kalbos kursų turinys

  Šių kursų metu mūsų anglų kalbos mokykla dėmesio skiria ne tik sakytinei kalbai, svarbiai susitikimų ir derybų metu. Lavinami ir rašymo įgūdžiai: turima omenyje, kad kursų dalyviams reikės rašyti elektroninius laiškus, parengti sutartis, galbūt – net ir ruošti medžiagą apie įmonę anglų k., atlikti kitas užduotis.

  Kursų metu skiriama dėmesio ir anglų kalbos gramatikai: ribotos gramatikos žinios dažnai trukdo sklandžiai reikšti mintis ir gali iškraipyti informacijos prasmę.

  Dalykinės anglų k. kursų metu supažindiname ir su verslo etiketo ypatumais: anglų kalbos mokymas orientuotas į realų formaliosios anglų kalbos vartojimą.
  Mokymuose nagrinėjamos su mokinių kasdieniu darbu susijusios temos, o per jas plečiamos ir žodyno žinios.

  Kursų metu dirbama poromis arba nedidelėmis grupelėmis – taip pat, kaip ir realiose darbinėse situacijose ar verslo susitikimuose.

  Siekiant, kad verslo anglų kalbos pamokos teiktų dar didesnę naudą, kursų dalyviams pateikiamos namų užduotys.

  Kursus veda kompetentingi dėstytojai, sukaupę darbo su suaugusiųjų auditorija, pedagoginės patirties ir verslo srities žinių.

  „School of British English“ laukia visų, norinčių tobulėti: įsitikinkite, kad anglų kalbos mokymasis gali būti įdomus ir turiningas.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.