Rusų kalbos kursai

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų(3 mėnesiai).

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairaus kalbos žinojimo nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta ryte, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

 • Rusų kalbos kursai

  Rusų kalba – viena iš populiariausių, ją moka daugiau nei 300 mln. žmonių. Ja kalba Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, Azerbaidžano ir kitų šalių gyventojai. Mokantieji rusų kalbą turi galimybę geriau pažinti ir visą Azijos kultūrą, bendrauti su rusakalbiais draugais, kolegomis, užmegzti verslo ryšius ir kt.
  Pagal Jūsų poreikius galime adaptuoti rusų kalbos kursų arba individualių mokymų programą.

 • Rusų kalbos kursų rūšys:

  • Bendrinės rusų kalbos pamokos.
  • Verslo/dalykinės rusų kalbos kursai.
  • Specializuotos rusų kalbos pamokos.
  • Rusų kalbos vasaros kursai.
  • Pasiruošimas rusų kalbos egzaminui.
  • Korepetavimo paslaugos.

 • Rusų kalbos kursai: skirtingi formatai, tinkami kiekvienam

  Mūsų kalbų mokykloje organizuojami kelių tipų rusų kalbos kursai:
  • Rusų kalbos kursai grupėms. Kursai su grupe – įprastas formatas mokant bet kurios užsienio kalbos. Jų metu sutiksite bendraminčių, skatinančių tobulėti, o pats mokymo procesas – įdomus ir žaismingas.
  • Nuotoliniai rusų k. kursai. Dar vienas galimas formatas – kursai nuotoliniu būdu. Rusų kalbos galėsite mokytis iš bet kurio Lietuvos ar pasaulio kampelio. Mokymai vyksta internetu, naudojantis interneto telefonijos tinklais, pavyzdžiui, programa „Skype“.
  • Individualūs rusų kalbos mokymai. Jei dėl laiko stygiaus, netipinio darbo tvarkaraščio ar kitų priežasčių nenorite mokytis su grupe, galite rinktis individualius rusų k. mokymus. Visas dėstytojo dėmesys bus skiriamas vien tik Jums. Šie mokymai labai tinka ir tiems, kurie jau moka rusų kalbą, tačiau nori patobulinti tartį, kalbėjimo įgūdžius ir pan.

 • Kokią naudą teikia šie kursai?

  Puikus būdas praleisti laisvalaikį. Rusų kalbos mokymasis gali tapti nauju laisvalaikio leidimo būdu ar galimybe rusų literatūros klasikų kūrinius skaityti originalo kalba.
  Paprastesnė komunikacija su rusakalbiais draugais ar kolegomis. Susiradote rusakalbių draugų, tačiau kyla sunkumų bendraujant? Pamokos gali būti puiki išeitis.
  Platesnės karjeros galimybės. Ar pastebėjote, kad daugelyje darbo skelbimų tarp pagrindinių reikalavimų yra ne tik anglų, bet ir rusų kalbos mokėjimas? Nemokėdami šių kalbų, prarandate galimybę įsidarbinti geriausiose įmonėse. Be to, kai kuriuose Lietuvos regionuose, miestuose, miesteliuose (pavyzdžiui, Visagine) gyvena ypač daug rusakalbių gyventojų, tad mokėdami rusų k. lengviau įsidarbinsite ir gebėsite bendrauti su klientais.
  Verslo plėtros galimybės. Jei Rytų arba Centrinėje Europoje radote naujų verslo partnerių, rusų k. kursai – tiesus tiltas užmegzti verslo ryšius.
  Keliavimo galimybės. Mokėdami rusų k., kur kas komfortiškiau jausitės ir keliaudami, galėsite vykti į tarptautines parodas, konferencijas ir kitus renginius.

 • Rusų kalbos kursų privalumai:

  • Vis mokiniai mokomi nedidelėse grupelėse.
  • Profesionalūs dėstytojai.
  • Kursų turinys atitinka Jūsų žinių lygį: visus kursų dalyvius suskirstome į pradedančiųjų ir pažengusiųjų grupes tam, kad mokymosi procesas būtų kuo efektyvesnis.
  • Taikomos naujausios mokymo metodikos.
  • Parinktos profesionalios mokomosios priemonės.
  • Mokomasi užtikrintai, nuosekliai, neskubant, nemažai dėmesio skiriama ir kartojimui.
  • Daug dėmesio skiriama kalbėjimo įgūdžių lavinimui.

 • Kam dar skirtos rusų kalbos pamokos

  Mokiniams. Rusų kalbos mokomasi ir Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, tačiau jei mokinio žinios – per silpnos, o gaunami pažymiai netenkina, kviečiame rusų kalbos mokytis papildomai.
  Studentams. Jei ketinate studijuoti šalyse, kuriose paskaitos skaitomos rusų kalba, ar paskaitų metu teks naudotis rusų k. parengta literatūra, rinkitės rusų kalbos kursus.
  Rusų kalbos kursai šiuo metu vyksta „School of British English“ patalpose Vilniuje arba nuotoliniu būdu Jums patogiausiu laiku. Garantuojame jaukią, malonią atmosferą bei profesionalumą. Atsižvelgiame į Jūsų poreikius ir pasiūlymus. Visiems, baigusiems rusų kalbos kursus, išduodame kursų baigimo pažymėjimus.
  Jei turite daugiau klausimų – susisekite su mūsų mokyklos administracija jau dabar!

 • Rusų kalba pradedantiesiems

  Jeigu šiuo metu svajojate išmokti rusų kalbą, tačiau baiminatės, kad tai bus pernelyg sudėtinga, nesijaudinkite – išmokti gali kiekvienas iš mūsų. Svarbiausia rasti metodus, kuriuos naudojant, jums būtų mokytis kur kas paprasčiau. Žinoma, yra ne vienas patarimas, kurie daugeliui padeda pamėgti rusų kalbos mokymąsi, paverčia tarsi žaidimu ar malonia užklasine veikla.
  Pirmiausia norėtume paminėti pagrindinį sunkumą, su kuriuo susiduria visi pradedantieji. Tikriausiai žinote, kad kiekvienos naujos kalbos mokymasis prasideda nuo abėcėlės. Svarbu išmokti naujos kalbos raides, jų tarimo specifiką ir pan. Ne paslaptis, kad daugelis europiečių, pradėję mokytis rusų kalbos ir pamatę kirilicą, išsigąsta. Svarbiausias patarimas – nenuleiskite rankų, kartą išmokus, tikrai jos nepamiršite.
  Norintiems išmokti rusų kalbos patariama – pasiruošti. Žinoma, pasiruošimas svarbus prieš bet kokį svarbų žingsnį. Šiuo atveju, turite apgalvoti, kiek laiko galėsite šiems kursams skirti. Prieš pirmąją pamoką susipažinkite su kirilica, pagrindinėmis šios kalbos taisyklėmis – knygynuose ar internete galite rasti sutrumpintą visų taisyklių ir būtinų atsiminti dalykų atmintinę.
  Mokytis kalbos, šiuo atveju – rusų kalbos pradedantiesiems, patariama pamažu, neskubant. Kartais atsitinka taip, kad asmenys norintys išmokti kalbą, išsikelia nerealius tikslus, pavyzdžiui, vieną lygį pasiekti per tam tikrą laiką ir dėl laiko stygiaus to neįgyvendina. Kad „neperdegtumėte“ geriau mokytis tokiu tempu, kad nesijaustų didelio krūvio.
  Nepamirškite, mokantis naujos kalbos, labai svarbu praktika. Žiūrėkite rusų kalba filmus, vartykite knygas ar žurnalus, jeigu yra galimybė – bendraukite!

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.