Verslui

Anglų kalbos kursai vadovams
300€ 350€

Anglų kalbos kursai vadovams

Anglų kalbos kursai įmonėms

Anglų kalba – pagrindinė tarptautinė verslo kalba, plačiai naudojama visame pasaulyje. Bendravimas anglų kalba atveria daug naujų galimybių, padeda užmegzti pažintis ir įgyvendinti verslo plėtrą. Apklausų duomenimis, kas antras lietuvis, nemokantis anglų kalbos arba norintis patobulinti anksčiau įgytas žinias, domisi galimybėmis lankyti anglų kalbos kursus, pamokas arba jau pasirinko vieną iš šių mokymosi būdų.

Anglų kalbos kursų įmonėms metu, atsižvelgiant į darbuotojų kasdienių užduočių specifiką, sudaroma individuali mokymo programa. Anglų kalbos kursai gali būti orientuoti į bendrąją verslo, teisės, medicinos, finansų ir kitas sritis. Kursuose daug dėmesio skiriama šnekamajai kalbai: per ilgametę praktiką „School of British English“ dėstytojai pastebėjo, kad įmonių darbuotojams sunkiausia – pradėti kalbėti anglų k. Speciali metodika ir kruopščiai atrinkta mokomoji medžiaga leidžia įgytas žinias pritaikyti praktiškai.

Anglų kalbos kursų įmonėms privalumai

Susirinkus didesnei grupei, „School of British English“ dėstytojai atvysta tiesiai į darbovietę. Anglų kalbos pamokos įmonių darbuotojams vyksta patogiu metu ne darbo valandomis.

Įvertinus besimokančiųjų žinias, gali būti organizuojami kelių lygių kursai, skirti pradedantiesiems ar pažengusiesiems.

Kursų trukmė – individuali, atitinkanti kiekvienos organizacijos poreikius.

Anglų kalbos kursai įmonėms – ir puiki darbuotojų motyvavimo priemonė. Tai gali būti vienas iš komandos formavimo (angl. team building) būdų.

„School of British English“ anglų kalbos kursus išbandė ir teigiamai įvertino jau nemažai didžiausių ir žinomiausių Lietuvos įmonių.

„School of British English“ teikiamos ir papildomos su anglų k. kursais įmonėms susijusios paslaugos: organizuojame anglų kalbos kursus biudžetinėms įstaigoms ir testuojame valstybės tarnautojus.

Jei sudėtinga apsispręsti, rezervuokite laiką pirmajai nemokamai anglų k. pamokai!

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.