Anglų kalbos kursai vadovams

300€ 350€
Anglų kalbos kursai vadovams

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį, darbo pareigas, specializaciją. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.
 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų. 3 mėnesiai.
 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairioms kalbos nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.
 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

Anglų kalbos kursai vadovams

Vienos įmonės vadovas juokaudamas tarstelėjo: „Be anglų kalbos – kaip be rankų.“ Tad, įkvėpti šios minties, prieš kelerius metus pradėjome rengti vadovams skirtus anglų k. kursus.


Neretai vadovai išbando įvairius anglų kalbos mokymus, tačiau dėl pernelyg bendrinės programos, dėl kursų nepritaikymo prie konkrečios srities specifikos galiausiai juos meta.


Anglų k. kursai parengti tausojant Jūsų laiką, o per trumpą periodą galima pasiekti gerų rezultatų. „School of British English“ visus, pernelyg užsiėmusius, bet jaučiančius didelį poreikį ir norinčius išmokti anglų kalbos ar pagerinti jau įgytas žinias, kviečia užsiregistruoti į individualius kursus jau dabar.

Anglų kalbos kursai vadovams: turinys

Kaip ir visų kursų mūsų mokykloje metu, taip ir prieš pradedant lankyti kursus vadovams patikrinamas anglų kalbos žinių lygis.


Anglų kalbos kursų vadovams turinys kiekvienu atveju kiek skiriasi, priklausomai nuo lankančiojo keliamų tikslų, norų, galimybių, įgūdžių, galiausiai, nuo veiklos specifikos. Anglų kalbos kursai gali būti parengiami atsižvelgiant į konkrečios srities – medicinos, teisės, bendrąją verslo ir kt. – terminologiją.


Kiekvienu atveju parenkamos tinkamiausios užduotys. Labai dažnai pastebime, kad vadovai gerai moka anglų k. gramatiką, turi gana platų žodyną, tačiau jiems stinga kalbėjimo įgūdžių. Tad kursų metu daug dėmesio skiriama gyvam bendravimui.


Dėstytojas motyvuoja, fiksuoja kiekvieno mokinio pažangą, o į tai atsižvelgdamas koreguoja mokymo programą.


Anglų kalbos kursai praturtinami ne tik įdomiais ir naudingais pokalbiais, bet ir garso, vaizdo įrašais, prezentacijomis, verslo srities literatūra ir kt., gali būti organizuojami susitikimai neformalioje aplinkoje, kviečiant anglakalbių pašnekovų.


Mokymo rezultatams įtvirtinti skiriama neatimsiančių pernelyg daug laiko namų darbų.

Anglų kalbos kursai vadovams: privalumai

- Kiekvienu atveju parenkamas kursų dalyviui patogiausiais anglų kalbos pamokų laikas ir tvarkaraštis – nereikia derintis prie grupės.

- Galite atvykti į „School of British English“ mokyklą arba atvirkščiai – dėstytojas atvyks tiesiai į Jūsų darbo vietą.

- Kursus veda verslo anglų k. specializaciją turintys ir pedagoginė patirties sukaupę dėstytojai.


Pasiryžę mokytis, lavinsite šnekamosios anglų kalbos įgūdžius: verslo, oficialių susitikimų metu jausitės daug geriau ir darbinėje sferoje pasieksite aukštesnių rezultatų.


Rekomenduojama minimali kursų trukmė pažengusiems vartotojams – 20 akademinių valandų.

Susiję kursai

Anglų kalbos kursai vadovams
300€ 350€

Anglų kalbos kursai vadovams

Vasaros anglų kalbos stovykla
120€ 140€

Vasaros anglų kalbos stovykla

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė
50€ 70€

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

Šnekamosios anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Šnekamosios anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai internetu
260.00€ 300.00€

Anglų kalbos kursai internetu

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai
260.00€ 300.00€

Verslo bei dalykinės anglų kalbos kursai

Bagti testavimą?

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Dėkui

Jūsų prašymas priimtas

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.