Anglų kalbos kursai vadovams

Svarbi informacija

 • Kursų forma ir būdas:

  Kursai vyksta grupėje iki 6 dalyvių arba individualiai. Grupės sudaromos atsižvelgiant į dalyvių kalbos lygį, darbo pareigas, specializaciją. Mokymai vykdomi nuotoliu ir klasėse.

 • Trukmė

  Kursų trukmė 50 akademinių valandų. 3 mėnesiai.

 • Kalbos lygiai

  Kursai organizuojami įvairioms kalbos nuo A1 iki C1 lygio grupėms ar individualams.

 • Pastabos

  Tvarkaraštis nuolat atnaujinamas. Detalesnę informaciją apie tvarkaraštį pateiksime gavus Jūsų užklausą. Užsiėmimai vyksta rytais, pietų metu ir vakare. Nemokamai konsultuojame.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  Vienos įmonės vadovas juokaudamas tarstelėjo: „Be anglų kalbos – kaip be rankų.“ Tad, įkvėpti šios minties, prieš kelerius metus pradėjome rengti vadovams skirtus anglų k. kursus.

  Neretai vadovai išbando įvairius anglų kalbos mokymus, tačiau dėl pernelyg bendrinės programos, dėl kursų nepritaikymo prie konkrečios srities specifikos galiausiai juos meta.

  Anglų k. kursai parengti tausojant Jūsų laiką, o per trumpą periodą galima pasiekti gerų rezultatų. „School of British English“ visus, pernelyg užsiėmusius, bet jaučiančius didelį poreikį ir norinčius išmokti anglų kalbos ar pagerinti jau įgytas žinias, kviečia užsiregistruoti į individualius kursus jau dabar.

 • Anglų kalbos kursai vadovams: turinys

  Kaip ir visų kursų mūsų mokykloje metu, taip ir prieš pradedant lankyti kursus vadovams patikrinamas anglų kalbos žinių lygis.

  Anglų kalbos kursų vadovams turinys kiekvienu atveju kiek skiriasi, priklausomai nuo lankančiojo keliamų tikslų, norų, galimybių, įgūdžių, galiausiai, nuo veiklos specifikos. Anglų kalbos kursai gali būti parengiami atsižvelgiant į konkrečios srities – medicinos, teisės, bendrąją verslo ir kt. – terminologiją.

  Kiekvienu atveju parenkamos tinkamiausios užduotys. Labai dažnai pastebime, kad vadovai gerai moka anglų k. gramatiką, turi gana platų žodyną, tačiau jiems stinga kalbėjimo įgūdžių. Tad kursų metu daug dėmesio skiriama gyvam bendravimui.

  Dėstytojas motyvuoja, fiksuoja kiekvieno mokinio pažangą, o į tai atsižvelgdamas koreguoja mokymo programą.

  Anglų kalbos kursai praturtinami ne tik įdomiais ir naudingais pokalbiais, bet ir garso, vaizdo įrašais, prezentacijomis, verslo srities literatūra ir kt., gali būti organizuojami susitikimai neformalioje aplinkoje, kviečiant anglakalbių pašnekovų.

  Mokymo rezultatams įtvirtinti skiriama neatimsiančių pernelyg daug laiko namų darbų.

 • Anglų kalbos kursai vadovams: privalumai

  - Kiekvienu atveju parenkamas kursų dalyviui patogiausiais anglų kalbos pamokų laikas ir tvarkaraštis – nereikia derintis prie grupės.
  - Galite atvykti į „School of British English“ mokyklą arba atvirkščiai – dėstytojas atvyks tiesiai į Jūsų darbo vietą.
  - Kursus veda verslo anglų k. specializaciją turintys ir pedagoginė patirties sukaupę dėstytojai.

  Pasiryžę mokytis, lavinsite šnekamosios anglų kalbos įgūdžius: verslo, oficialių susitikimų metu jausitės daug geriau ir darbinėje sferoje pasieksite aukštesnių rezultatų.

  Rekomenduojama minimali kursų trukmė pažengusiems vartotojams – 20 akademinių valandų.

Susiję kursai

 • Lietuvių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Studijuojančius ar dirbančius Lietuvoje kviečiame mokytis mūsų gimtosios ir taip pat vienos seniausių pasaulyje kalbų. Prisijunkite prie lietuvių kalbos kursų suaugusiems. Lietuvių kalbos kursai organizuojami anglų arba rusų kalbomis.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vokiečių kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Kokybiškos vokiečių kalbos pamokos. Galbūt iki reikšmingo pokyčio tereikia vieno sprendimo – išmokti arba patobulinti savo vokiečių kalbą? Sprechen Sie Deutsch? Tobulink ir įgyvendink svajones! Užsiregistruok į vokiečių kalbos kursus.

  50 akad. val. kursas, 1,5 mėnesio, 25 užsiėmimai: 3-4 kartus per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Rusų kalbos kursai

  NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Išmoksite gramatiką arba patobulinsite jau turimas žinias Išgryninsite kalbos supratimą - pradėsite galvoti rusiškai Pradesite modeliuoti realias situacijas ir aktyviai jose dalyvauti Išmoksite geriau girdėti rusų kalbą, skirti garsus bei žodžius.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Anglų kalbos kursai vadovams

  LYGIS A1-C1 I NUOTOLIU / MOKYKLOJE

  Užsiėmimų metu kartu su patyrusiu dėstytoju gilinsite verslo, bendrinės ar šnekamosios anglų kalbos žinias, nagrinėsite jums aktualias verslobei vadovavimo temas. Užsiėmimus vedame ir individualiai.

  50 akad. val. kursas, 3 mėnesiai, 25 užsiėmimai: 3 kartai per savaitę po 90 min.

  Kaina 300 EUR.

 • Vasaros anglų kalbos stovykla

  MOKYKLOJE

  Stovykloje moksleiviai mokysis anglų kalbos žaisdami, dalyvaus linksmoje kūrybinėje ir pažintinėje veikloje. Stovykla skirta 6–13 metų vaikams, ji vyksta visą vasarą Vilniuje.

  Trukmė: 5 d.d. nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Vilniuje, S. Stanevičiaus g. 98. Įskaičuotas matinimas, ekskursijos, mokomoji medžiaga.

  Kaina 130 EUR. arba dienos kaina 30 EUR.

 • Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė

  MOKYKLOJE

  SBE šeštadieninė mokyklėlė skirta 6-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

  Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 9.00 val. iki 14.00 val. Vilniuje, Žalgirio g. 90, pagal tvarkaraštį.

  Kaina 60 EUR. per mėnesį.

Turite klausimų ar norite
užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Testas nebaigtas spręsti todėl rezultatai gali būti netikslūs.

Testuotis toliau
Baigti

Jūsų užklausa gauta, netrukus su jumis susisieksime!

+370

* - Registruodamiesi Jus sutinkate su School of British English privatumo politika

cookies
Slapukai & Privatumas

Svetainėje naudojame slapukus tam, kad užtikrintume teisingą svetainės veiklą. Pasirinkdami "SUTINKU" sutinkate su mūsų slapukų nustatymais.