Anglų kalbos kursai Maltoje

Malta – vienas pagrindinių poilsiautojų traukos centrų ir gražiausių kampelių Europoje. Į Maltą keliautojus traukia žydra skaidri jūra, balto smėlio paplūdimiai, uolomis nusėtos pakrantės ir puikus klimatas.

Malta labai dažnai pavadinama kultūrų kryžkele: joje susipynusios arabų, italų ir turkų tradicijos, tačiau matyti ir angliškosios kultūros įtaka.

Iki pat 1964 m. (iki paskelbiant nepriklausomybę) Malta buvo Didžiosios Britanijos kolonija, o šalyje patvirtintos dvi oficialios kalbos – maltiečių ir anglų. Didžioji dalis salos gyventojų puikiai bendrauja angliškai. Būtent dėl to vieni naujausių „School of British English“ anglų kalbos kursų organizuojami Maltoje.

Apie anglų kalbos kursus Maltoje

Anglų kalbos kursų Maltoje trukmė – nuo 1 iki 5 savaičių. Dažniausiai pasirenkami 1–2 sav. trunkantys kursai, bet visuomet, jei tik turite galimybių, skatiname rinktis ilgesnius kursus.

Į anglų kalbos kursus vykti gali 8–18 m. vaikai ir jaunuoliai bei suaugusieji. Esant poreikiui kartu su nepilnamečiu asmeniu gali vykti lydintysis asmuo. Taip pat Maltoje moksleiviams organizuojamos ir vasaros anglų kalbos stovyklos, informacija rasite čia.

Vietovės, kuriose vyksta kursai – Sent Džuliansas (St, Julian‘s) ir Pembrukas (Pembroke).

  • Sent Džuliansas – šiauriau nuo sostinės Valetos prie Viduržemio jūros esantis per 10 tūkst. gyventojų turintis miestelis, kuriame puikiai išvystytas turizmas.
  • Pembrukas – šiaurinėje salos pakrantėje XIX a. britų įkurtas miestelis, turintis 3,6 tūkst. gyventojų bei garsėjantis gražia uolėta pakrante.

Anglų kalbos užsiėmimų planas, programa sudaromi individualiai, atsižvelgiant į į besimokančiųjų žinias, lygį, poreikius, galimybes:

  • vykstant poilsiauti ir tuo pačiu norint pagilinti anglų k. žinias kasdien vyksta 2–4 akademinių valandų užsiėmimai.
  • Jei susirenka norinčiųjų anglų kalbos mokytis intensyviai grupė, kasdieniam anglų kalbos mokymuisi galima skirti net iki 8 akademinių valandų.

Kursai vyksta darbo dienomis, savaitgaliai skirti Jūsų poilsiui ar šalies pažinimui.

Kiek kainuoja anglų kalbos kursai Maltoje?

Savaitės trukmės kursai kainuoja nuo 550 Eur. Į kainą jau įskaičiuoti skrydžiai į abi puses, pervežimas, apgyvendinimas, maitinimas bei visa kursų medžiaga. Pasirinkus ilgesnės trukmės kursus gali būti taikomos nuolaidos.

Apie artimiausias Maltoje rengiamų anglų kalbos kursų datas sužinosite susisiekę su „School of British English“ administracija.