Pasiruošimas IELTS egzaminui

Planuojantys darbo paieškas užsienyje turi pasirūpinti sertifikatais, kurie įrodo, kad mokate anglų kalbą tam tikru lygiu. Daugelis darbdavių, universitetų reikalauja Jūsų anglų kalbos mokėjimo įrodymo ir vienas dažniausių pasirinkimų yra IELTS. Jeigu norite išlaikyti egzaminą, tokiu atveju būtinas pasiruošimas šiam testui. Dažnai neužtenka tik mokėti kalbą, kadangi IELTS egzaminas yra sudarytas remiantis tam tikromis taisyklėmis, proporcijomis, tad jas žinodami galite jaustis drąsiau eidami į egzaminą. Tam siūlomi specialiai sukurti IELTS kursai, kurie orientuoti į būtent šio egzamino išlaikymą.

IELTS kursai: siekime tobulumo kartu

SBE organizuojami IELTS kursai padės Jums ne tik sėkmingai pasiruošti egzaminui, tačiau ir jaustis užtikrintai dėl anglų kalbos mokėjimo. Pradedant gyvenimą naujoje šalyje svarbu mokėti kalbėti ne tik taisyklingai, tačiau ir laisvai, suprasti juokus, jaustis puikiai bendraujant užsienio kalba. Visą tai galite gauti užsirašę į mūsų kursus, kadangi su kiekvienu mokiniu dirbame individualiai ir naudojame jam labiausiai tinkamą kalbos tobulinimo strategiją. Juolab, laukiame ir tų mokinių, kurie neblogai moka kalbą ir ruošiasi egzaminui, ir tokiu, kurie dar tik dabar pradės mokytis anglų kalbą, tačiau tiki savo sėkme.

IELTS egzaminą įveikime drauge!

Egzaminas yra vertinamas 9-balėje skalėje. Žinoma, norint išlaikyti egzaminą nebeužtenka tik mokėti kalbą, kadangi reikia išmanyti jo struktūrą bei žinoti, kaip atsakyti, kad vertintojams tiktų. Kadangi egzamino laikas yra limituotas, reikia net žinoti – kiek laiko skirti kiekvienai užduočiai, nuo ko pradėti, kokiais žingsniais judėti, kad egzaminas būtų išlaikytas. Visą šią info galite gauti SBE organizuotuose kursuose, tad prisijunk prie mūsų.

Ko nepamiršti ruošiantis IELTS egzaminui?

Mūsų kursų metu orientuojamasi būtent į šio egzamino išlaikymą. Kadangi Jus mokys profesionalūs mokytojai, kurie išanalizavę ne vieną testą ir žino į ką atkreipti dėmesį – galite jaustis visiškai ramus, kad baigęs kursus būsite pasiruošęs šio egzamino laikymui bei išlaikymui.

  • Pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti mokymosi procesui ir kuo mažiau galvoti apie patį egzaminą. Stresas niekada negelbėja. Juolab, jeigu lankysite IELTS kursus – tikrai būsite pilnai pasiruošęs, tad mažiau galvokite apie nesėkmes.

  • Žinoma, nesimokykite per daug, kadangi Jūsų smegenims taip pat reikia poilsio. Mūsų organizuojami kursai sudaryti taip, kad mokinys nepavargtų, juolab, mokymasis būtų malonumas, o ne darbas. Svarbiausia surasti tokį balansą, kad naujai išmokta informacija liktų Jūsų galvoje, tačiau žmogus nesijaustų išvargęs nuo jos perteklio.

  • Pradėjus laikyti egzaminą – neskubėkite. Pirmas žingsnis, kurį reikia padaryti, tai peržiūrėti visas egzamino užduotis. Moksliškai įrodyta, kad pirmiausia verta peržiūrėti viską, kas Jūsų laukia ir tik tada pradėti testą spręsti. Geriausia pradėti nuo tų užduočių, kurios Jums yra lengviausios. Tuomet įgausite daugiau pasitikėjimo savimi ir žingsnis po žingsnio, nusiraminus, sėkmingai išspręsite testą bei išlaikysite egzaminą.

  • Mokymosi metu stenkitės kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Net jeigu tam tikri dalykai gali atrodyti nesvarbūs egzaminui – vistiek visas smulkmenas išsiaiškinkite. Dažnai asociacijos padeda įsiminti įvairius niuansus, kuriuos atsiminsite tokiu metu, kai labiausiai to reikės.

  • Mokymosi metu geriausia neskaityti patarimų internete iš nepažįstamų žmonių, kurių patirtis ne visada gali būti naudinga. Pasikliaukite savo mokytoju, kuris puikiai žino, ko reikia, kad egzaminas būtų išlaikytas. Netikslinga informacija gali užkirsti kelią sėkmingam mokymuisi, tad darykime viską sistemingai ir orientuotai į tikslą kartu.

Apie paslaugas

IELTS (International English Language Testing System) egzaminas vertinamasnuo 1 iki 9 balų skalėje. Sėkmingam laikymui neužtenka gerai mokėti kalbos. Asmuo, laikantis egzaminą, turėtų gerai žinoti jo struktūrą bei atsižvelgti į rašomosios dalies turinį. Be to, asmeniui būtina tinkamai paskirstyti laiką kiekvienai užduočiai ir nenukrypti nuo temos, pasirinktos šnekamojoje dalyje. IELTS Lietuvoje laikomas iš anksto užsiregistravus British Council.

Registracija į IELTS mokymus

Kalbos egzaminas, skirtas patikrinti anglų kalbos žinias ir gebėjimus.

Tipai

Mokymų nauda

Išmoksite rašyti essay, atitinkančią egzamino reikalavimus.

Išmoksite tinkamai paskirstyti laiką kiekvienai užduočiai.

Išmoksite greitai ir be klaidų atlikti skaitymo ir klausymo užduotis.

Sužinosite būdus, kurie padės gauti maksimalų įvertinimą kalbėjimo bei rašymo dalyse.

Išmoksite pagrindinius žodžius, kurie ypač pravers kalbėjimo dalyje pasirinkus atitinkamą temą.

Išlaikysite bandomajį IELTS egzaminą, o mes įvertinsime Jūsų žinias.

Reikia profesionalų patarimo? Kyla daugybė klausimų? Nežinote, nuo ko pradėti? Esame visada pasiruošę pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir patarimais NEMOKAMAI!