Anglų kalbos testai

Pasitikrink anglų kalbos žinias

 

Anglų kalba šiais laikais dažnai įvardijama nebe kaip užsienio kalba, tačiau gretutinė šalia gimtosios. Tiesiog be šios kalbos įsitvirtinti darbo rinkoje, keliauti, skaityti naujausią informaciją – sudėtinga. Todėl mokytis jos tikrai verta. Mokymosi pradžia prasideda nuo kalbos lygio nustatymo, kadangi tiksliai žinodami kurioje “vietoje esate” – suprasite ir nuo “kurios vietos” reikia pradėti gilintis į kalbą. Anglų kalbos lygio nustatymo testai – paprasčiausias būdas įvertinti savo lygį.

SBE mokykla siūlo tris skirtingus testus skirtingų amžiaus kategorijų žmonių žinioms įvertinti: vaikams (ypač aktualu 4 klasė), paaugliams (10 klasė), suaugusiems (net ir pradedantiems), testai valstybės tarnautojams.

Pasirinkite Jums tinkantį ir savarankiškai atlikite anglų kalbos testą School of British English mokykloje bei įsivertinkite kalbos žinias. Testai parengti atsižvelgiant į Bendruosius Europos kalbų metmenis-CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Atlikę testą, matysite savo anglų kalbos žinių lygį ir mes iš karto patarsime kaip patobulinti kalbos žinias. Taigi, atlik testą ir sužinok, koks maždaug Jūsų anglų kalbos žinių įvertinimas. Norint pradėti testą, pasirinkite tinkamą pagal savo amžių.

Anglų kalbos lygio nustatymo testas

  • Žingsnis po žingsnio “taisykite” silpniausias mokomos kalbos vietas. Jeigu sunkiausiai sekasi su gramatika, tokiu atveju reikia ne ją visą mokytis vienu kartu, tačiau tikslingai žingsnis po žingsnio. Mokantis naujus dalykus visada reikia kartoti senus, kuriuos jau išmokote.
  • Dirbti su kalba” reikia kiekvieną dieną. Viena didžiausių klaidų, kurią daro studentai, yra tai, kad jie mokosi kartą per savaitę, eina į susitikimus su mokytoju dar rečiau. Jeigu norite puikiai įvaldyti konkrečią kalbą – ją naudoti reikia kasdien. Tam puikiai tinka dainos bei filmai, kurie paskatins daugiau mankštinti smegenis. Taip pat būtina atminti, kad beveik visuomet suvokti kalbą pavyksta daugiau nei pačiam pasakyti, todėl nebijokite eksperimentuoti kalbėdami.
  • Kiekvieną dieną išmokite bent jau po penkis naujus žodžius. Kad ir kokia svarbi gramatika, tačiau be žodyno mokant kalbą nebus jokios naudos. Penki žodžiai per dieną yra optimalus kiekis, kuris nenuvargins Jūsų, tačiau padės plėsti žodyną. Svarbiausi ne tik mokytis naujus žodžius, tačiau nuolatos kartoti ir išmoktus anksčiau.
  • Jeigu jau nusprendėte puikiai įvaldyti anglų kalbą, tokiu atveju angliškų filmų žiūrėjimas bei dainų klausymas turi būti Jūsų kasdienybė. Kada kalba tikrai tampa Jūsų dalimi? Kai mes net ja mąstome!

Pasirinkite tą testą, kurio amžiaus kategoriją atitinkate, atlikite testą ir sistema įvertinusi atsakymus nurodys – koks yra Jūsų anglų kalbos lygis. Standartizuoti testai parengti remiantis bendrais Europos kalbų matmenimis – CERF. Jie padeda tiksliai nustatyti , kokio žinių lygio yra asmens anglų kalba, juolab, žinodami kalbos lygį bei matydami konkrečias klaidas – kur kas paprasčiau pasirinksite ir tinkamiausią kalbos tobulinimo būdą.  Įvertinus klaidas SBE mokykla pateiks individualiai Jums pritaikyta mokymosi strategiją. Ne tik orientuojantis į silpnąsias Jūsų mokamos kalbos vietas, tačiau kuriant strategiją, kuri gali padėti dar labiau patobulinti ir stipriąsias kalbos mokėjimo puses.

Taigi, viskas prasideda nuo lygio nustatymo testo, kuris įvertins jūsų kalbos žinias ir judama link Jūsų noro dirbti ir kiekvieną dieną naudoti kalbą, kurią mokotės. Šis testas anglų kalbos žinioms pasitikrinti neužima daug laiko, tačiau jį atlikdami susikoncentruokite ties užduotimis, išjunkite muziką, pašalinkite aplinkinius dirgiklius ir nesinaudodami jokia kita papildoma pagalba, pasitikrinkite savo anglų kalbos žinias tiksliai.

Atlikus testą ir gavus rezultatus kartus su jais gausite ir individualiai jums pritaikytą patogiausią kalbos mokymosi strategiją. Svarbiausia ja sekti žingsnis po žingsnio, mokytis nuolatos, o ne kartais – tokiu atveju studijavimo procesas bus našus ir greitai anglų kalbą mokėsite taip puikiai, tarsi gimtąją.

Mūsų kalbų kursai skirti visiems, norintiems pagerinti anglų kalbos mokėjimo įgūdžius. Mokymasis, svarbiausia, turi būti malonumas, o ne darbas. Pateiksime Jums kelis bendrus patarimus, kurie padės geriau išmokti kalbą (nustačius Jūsų lygį ir remiantis pateiktomis rekomendacijomis).

Turite klausimų apie kalbos lygio nustatymo testą ar norite užsakyti paslaugas? Bendraukime!