Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Pasitikrink anglų kalbos žinias

ANGLŲ KALBOS LYGIO NUSTATYMO TESTAS

Atlikite anglų kalbos testą ir sužinokite, kokios šiuo metu yra jūsų anglų kalbos žinios. Atsižvelgdami į testo rezultatą, rekomenduosime jums School of British English kursus.

Testo trukmė – 40 min.
Klausimų kiekis – 60 (apima 3 skirtingas klausimų grupes).
Galimi atsakymų variantai – 4 (tik vienas atsakymas teisingas)

Testą atlikite savarankiškai.

Testas tikrina gramatikos ir žodyno žinias bei komunikacinius kalbos gebėjimus. Testo klausimai sudėlioti sudėtingumo tvarka.

Testo rezultatus gausite iš karto.

Rezultatuose matysite per kiek laiko atlikote testą, kiek klausimų atsakėte teisingai.

Vardas Pavardė*
El. paštas*
Telefonas*
Įmonė

Anglu kalbos testas suaugusiems

Anglų kalbos testas suaugusiems


Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Valstybės tarnautojų testavimas


Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Anglu kalbos testas 11-16 metu vaikams

Anglų kalbos testas 11 – 16 metų vaikams


Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Anglų kalbos testas 6 -10 metų vaikams


Anglų kalbos lygio nustatymo testas

Anglų kalba šiais laikais dažnai įvardijama nebe kaip užsienio kalba, tačiau gretutinė šalia gimtosios. Tiesiog be šios kalbos įsitvirtinti darbo rinkoje, keliauti, skaityti naujausią informaciją – sudėtinga. Todėl mokytis jos tikrai verta. Mokymosi pradžia prasideda nuo kalbos lygio nustatymo, kadangi tiksliai žinodami kurioje “vietoje esate” – suprasite ir nuo “kurios vietos” reikia pradėti gilintis į kalbą. Anglų kalbos lygio nustatymo testai – paprasčiausias būdas įvertinti savo lygį.

School of British English siūlo keturis skirtingus testus, skirtingų amžiaus kategorijų žmonių žinioms įvertinti: vaikams, paaugliams, suaugusiems bei testai valstybės tarnautojams.

Pasirinkite tą testą, kurio amžiaus kategoriją atitinkate, atlikite ir sistema įvertinusi atsakymus nurodys – koks yra Jūsų anglų kalbos lygis. Standartizuoti testai parengti remiantis bendrais Europos kalbų matmenimis – CERF. Jie padeda tiksliai nustatyti , kokio žinių lygio yra asmens anglų kalba, juolab, žinodami kalbos lygį bei matydami konkrečias klaidas – kur kas paprasčiau pasirinksite ir tinkamiausią kalbos tobulinimo būdą. Įvertinus klaidas. SBE pateiks individualiai Jums pritaikyta mokymosi strategiją. Ne tik orientuojantis į silpnąsias Jūsų mokamos kalbos vietas, tačiau kuriant strategiją, kuri gali padėti dar labiau patobulinti ir stipriąsias kalbos mokėjimo puses.

Atlikus testą ir gavus rezultatus kartu su jais gausite ir individualiai jums pritaikytą patogiausią kalbos mokymosi strategiją. Svarbiausia ja sekti žingsnis po žingsnio, mokytis nuolatos, o ne kartais – tokiu atveju studijavimo procesas bus našus ir greitai anglų kalbą mokėsite taip puikiai, tarsi gimtąją.

Mūsų kalbų kursai skirti visiems, norintiems pagerinti anglų kalbos mokėjimo įgūdžius. Mokymasis, svarbiausia, turi būti malonumas, o ne darbas. Atlikus testą, pateiksime Jums kelis bendrus patarimus, kurie padės geriau išmokti kalbą (nustačius Jūsų kalbos lygį ir remiantis pateiktomis rekomendacijomis).

Turite klausimų ar norite užsakyti paslaugą? Bendraukime!

Susisiekite su mumis, mielai patarsime, paaiškinsime bei pasiūlysime optimaliausią sprendimą.