Anglų kalba vaikams

300.00 € 260.00 €
Anglu-kalbos-kursai-vaikams-ir-paaugliams

Maži vaikai, augdami daugiakalbėje aplinkoje, vėliau gali tobulai įvaldyti net kelias kalbas ir visomis jomis kalbėti lyg gimtąja. Mokslinių tyrimų duomenimis, ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikai – itin imlūs užsienio kalboms. Todėl „School of British English“ paruošė specialius kursus vaikams.

Į anglų kalbos pamokas kviečiame vaikučius nuo 6 m., naujai atrandančius užsienio kalbų pasaulį, ar jau turinčius anglų k. pagrindus vyresnius vaikus.

Anglų kalbos kursų vaikams programa

Anglų k. kursų metu mažiausieji mokinukai žaidimų forma nuosekliai, neskubant supažindinami su abėcėle ir jos tarimu, išmokta pagrindinių žodžių ir frazių. Išlaikyti mažųjų dėmesį – gana sudėtinga, todėl anglų kalbos pamokas veda pedagoginės darbo su vaikais patirties turintys dėstytojai.

Kiek vyresni mokiniai taikant žaismingus ir paprastus mokymo metodus įgyja pirmųjų anglų k. gramatikos žinių, komunikacinių įgūdžių, mokosi rašybos.

Šių kursų metu daug dėmesio skiriama ne kiekybei ir greitam mokymuisi, bet kokybei ir turiniui, siekiant vaikus sudominti dainelėmis, filmukais, žaidimais, kūrybinėmis užduotimis ir pan., todėl anglų kalbos pamokėlės vaikams neprailgsta.

Lankydami kursus mokiniai įpranta būti kitakalbėje aplinkoje – tai padeda pagrindus ir kitų užsienio kalbų mokymuisi.

Anglų kalbos kursai paaugliams (10–14 m. arba 5–8 kl.)

Paaugliai jau kiek intensyviau mokomi gramatikos, pašalinamos jau atsiradusios spragos, stiprinami bendravimo anglų kalba įgūdžiai – diskutuojama aktualiomis visuomeninėmis temomis, daugiau dirbama grupelėse, atliekamos su klausymu susijusios, kūrybinės taikomosios užduotys, įvairūs projektai. Anglų kalbos kursuose dirbama nedidelėse grupelėse, tad dėmesio skiriama kiekvienam mokiniui.

Anglų kalbos pamokos vaikams ir paaugliams orientuotos į kiekvieno įgūdžius: prieš prasidedant kursams, nustatomas individualus anglų k. lygis. Kursai vyksta patogiu laiku dienos metu, o pirmoji – bandomoji – pamoka nieko nekainuoja!

Anglų kalbos mokyklėlė šeštadieniais

„School of British English“ taip pat rengia šeštadienines anglų kalbos pamokėles vaikams[1]. Čia taip pat visi mokinukai suskirstomi pagal anglų k. mokėjimo lygį. „English Club“ mokyklėlėje yra dvi grupės, skirtos 6–9 ir 10–14 m. vaikams. Tai pauiki proga mažiesiems mokinukams smagiai ir naudingai praleisti šeštadienio rytmetį arba ankstyvą popietę.

Svarbi informacija

  • Maks. Dalyvių6
  • Trukmė3 mėn.
  • Kalbos lygiaiVisi
  • KalbaAnglų
  • Tvarkaraštisnuolat atnaujinamas
Nenurodyta