Anglų kalba vaikams


Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė ,,ENGLISH CLUB"

„School of British English“ kviečia vaikus lankyti šeštadieninę anglų kalbos mokyklėlę ,,English Club“. Joje anglų kalbos kursai vaikams Vilniuje organizuojami suskirstant vaikus pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį. Amžiaus grupės 6–9 m., 10-12 m. 13–14 metų vaikams.

anglu kalba vaikams


Mokymosi programa

Kviečiame dalyvauti!

Anglų k. kursų metu mažiausieji mokinukai žaidimų forma nuosekliai, neskubant supažindinami su abėcėle ir jos tarimu, vaikai išmoksta pagrindinių žodžių ir frazių. Išlaikyti mažųjų dėmesį – gana sudėtinga, todėl anglų kalbos pamokas veda pedagoginės darbo su vaikais patirties turintys dėstytojai.

Kiek vyresni užsiėmimų metu vaikai skatinami taikant žaismingus ir paprastus mokymo metodus įgyja pirmųjų anglų k. gramatikos žinių, komunikacinių įgūdžių, mokosi rašybos. Taip vystomas kalbos suvokimas.

Šių pamokų metu daug dėmesio skiriama ne kiekybei ir greitam mokymuisi, bet kokybei ir turiniui, siekiant vaikus sudominti dainelėmis, filmukais, žaidimais, kūrybinėmis užduotimis ir pan., todėl grupėje anglų kalbos pamokėlės vaikams neprailgsta. 

Lankydami kursus mokiniai įpranta būti kitakalbėje aplinkoje – tai padeda pagrindus ir kitų užsienio kalbų mokymuisi. Dažniausiai stengiamasi bendrauti tik angliškai, tad skiriant didelį dėmesį komunikacijai ir aktyviam klausimui ugdomi itin reikalingi anglų kalbos kaip bendravimo priemonės įgūdžiai.

Mokyklėlės programoje integruojami pradinės mokyklos mokomieji dalykai. Ji apima naujausias užsienio kalbų mokymo tendencijas ir metodus. Mokymo procese naudojami garso įrašai, įvairios gramatikos ir interaktyvios užduotys, filmukai. Bendra tematika atspindi šiuolaikinį mokinių gyvenimą, jų pomėgius; aktualius patriotiškumo pajautos ugdymosi aspektus, vaikai mokosi apie savanoriavimo prasmę ir integraciją su kitų pradinio ugdymo programų dalykais.

Taip pat verta paminėti, kad vasaromis organizuojame vasaros stovyklas. Stovyklų informacija teikiama puslapyje apie stovyklas 

TVARKARAŠTIS
10.00-10.45 PAMOKA/10.45-11.00 pertrauka
11.00-11.45 PAMOKA/11.45-12.00 pertrauka
12.00-12.45 PAMOKA/12.45-13.00 pertrauka
13.00-13.45 PAMOKA/"-"

Kaina

Kiekvieną šeštadienį užsiėmimas apima dvi pamokas. Vienos pamokos kaina vienam asmeniui – 6 eurai. Į kainą įskaičiuota visą mokymosi medžiaga, kalbos lygio nustatymas bei nuolatinės konsultacijos iš anksto suderintu laiku.

Papildoma informacija

Mėnesio mokestis už 8 pamokas x4 šeštadieniai – 48 EUR (per mėnesį – 8 pamokėlės), Mokestis už mokymus gali būti mokamas grynais arba pavedimu: a.s. LT104010051003466414, AB Luminor DNB bankas Gavėjas: UAB School of British English (įmonės kodas 304065518) Pavedimo paskirtyje prašome nurodyti vaiko vardą ir pavardę.

anglu kalba pradinukams
anglu kalbos vaikams uzsiemimu metu

Užsiėmimo akimirkos:)

Iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų mokyklų vaikų ir jų tėvelių sulaukėme daug gerų atsiliepimų, jog anglų kalbos pamokos vaikams naudingos, įdomios ir padedančios pamilti anglų kalbą.

Lankytojų

Atsiliepimai