Anglų kalba vaikams


Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė ,,ENGLISH CLUB"

„School of British English“ kviečia vaikus lankyti šeštadieninę anglų kalbos mokyklėlę ,,English Club“. Joje pamokėlės organizuojamos suskirstant vaikus pagal amžių ir kalbos mokėjimo lygį. Amžiaus grupės 6–9 m., 10-12 m. 13–14 m.

registracija i anglų kalbos vaikų stovyklą


Mokymosi programa

Kviečiame dalyvauti!

Anglų k. kursų metu mažiausieji mokinukai žaidimų forma nuosekliai, neskubant supažindinami su abėcėle ir jos tarimu, išmokta pagrindinių žodžių ir frazių. Išlaikyti mažųjų dėmesį – gana sudėtinga, todėl anglų kalbos pamokas veda pedagoginės darbo su vaikais patirties turintys dėstytojai.

Kiek vyresni mokiniai taikant žaismingus ir paprastus mokymo metodus įgyja pirmųjų anglų k. gramatikos žinių, komunikacinių įgūdžių, mokosi rašybos.

Šių kursų metu daug dėmesio skiriama ne kiekybei ir greitam mokymuisi, bet kokybei ir turiniui, siekiant vaikus sudominti dainelėmis, filmukais, žaidimais, kūrybinėmis užduotimis ir pan., todėl anglų kalbos pamokėlės vaikams neprailgsta.

Lankydami kursus mokiniai įpranta būti kitakalbėje aplinkoje – tai padeda pagrindus ir kitų užsienio kalbų mokymuisi.

Mokyklėlės programoje integruojami pradinės mokyklos mokomieji dalykai. Ji apima naujausias užsienio kalbų mokymo tendencijas ir metodus. Mokymo procese naudojami garso įrašai, įvairios gramatikos ir interaktyvios užduotys, filmukai. Užsiėmimų tematika atspindi šiuolaikinį mokinių gyvenimą, jų pomėgius; aktualius patriotiškumo pajautos ugdymosi aspektus, savanoriavimo prasmę ir integraciją su kitų pradinio ugdymo programų dalykais.

 

Tvarkaraštis

Užsiėmimo struktūra: 10.00–10.45 val. / 11.45–12.30 val. pamoka | 10.45–11.00 val. / 12.30–12.45 val. pertrauka | 11.00–11.45 val. / 12.45–13.30 val. pamoka
Užsiėmimus veda kavlifikuoti, energingi mylintys vaikus bei patyrę dėstytojai.

Kaina

Kiekvieną šeštadienį užsiėmimas apima dvi pamokas. Vienos pamokos kaina vienam asmeniui – 6 eurai. Į kainą įskaičiuota visas mokymosi medžiaga, kalbos lygio nustatytmas , bei nulatinės konsultacijos iš anksto suderintu laiku.

Papildoma informacija

Mėnesio mokestis už 8 pamokas x4 šeštadieniai – 48 EUR (per mėnesį – 8 pamokėlės), Mokestis už mokymus gali būti mokamas grynais arba pavedimu: a.s. LT104010051003466414, AB Luminor DNB bankas Gavėjas: UAB School of British English (į.k. 304065518) Pavedimo paskirtyje prašome nurodyti vaiko vardą ir pavardę.

Užsiėmimo akimirkos:)

Iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų mokyklų vaikų ir jų tėvelių sulaukėme daug gerų atsiliepimų, jog pamokos naudingos, įdomios ir padedančios pamilti anglų kalbą.

Lankytojų

Atsiliepimai